PDA

View Full Version : Обрязване



scallop
12-05-2010, 08:13
Здравейте на всички ! Моля Ви , отговорете ми на следните въпроси :

1.Къде да си направя операция , искам да ме обрежат поради проблеми.
2.С лазер ли е по-хубаво или как ?
3.Къде може да си я направя ?


И има един проблем - на 17 год. съм ..


Моля Ви , помогнете ми ! Благодаря предварително на всички !

Липсва описателно заглавие!
kalpazanka

exsteen
12-05-2010, 08:17
Горе има цяла тема с 250 страници по тея въпроси, но модераторите да си му берат грижата.

1.Какъв е точно проблема, какви са ти оплакванията, откога, предишни проблеми, решавани или нерешавани от лекари.
2.За лазера не знам, аз съм обрязан със скалпел и ножица и нямам някакви оплаквания.
3.Кажи от кой град си...

За 17 год., ще трябва и родителите да дадат съгласие за операцията.Ползва се упойка.

scallop
12-05-2010, 08:30
Да знам за темата отгоре .. От Севлиево съм .
Като малък имах проблеми със забелването и не казвах на родителите си , и сега като забеля докрай видях , че на 1 място ми е зараснала малко кожичката зад пръстена на главичката и немога още да я забеля.И реших да си направя тази операция защото ще е по-добре , хем по хигиенично и е по-добре така ми казаха много хора.
Искам да те попитам като ти направиха операцията шиха ли те някъде или ? И самото как протича смисъл след операцията как беше , болеше ли те много , зор ли ходеше по малка нужда.Опиши ми ако не ти е проблем :)

exsteen
12-05-2010, 08:48
А, добре че попитах, че щях да те пратя в Александровска болница.
Щом си решил да се оперираш, добре.Шиха ме, 11 шева с конец който се разгражда и пада сам.И така и стана, наистина паднаха сами.Операцията при мене беше с местна упойка.Това е най безопасно за тебе самия, понеже спиналната и пълната упойки имат и неприятни странични ефекти.Та биха ми упойката, резнаха ме, зашиха ме и ме пратиха по живо по здраво с една рецепта.За болката-и да боли, минава за два-три часа и после вече няма нищо.Прибрах се вкъщи след операцията, взех си аналгин, легнах да поспя, като се събудих, нищо не ме болеше.И вечерта дори излезнах на билярд.Значи, препоръчвам ти следното:
-Кажи на вашите.Родители са ти, трябва да те разберат и подкрепят.
-Като отидеш за преглед, лекаря който ще те оперира, задължително да го види в ерекция-срам, не срам... Щото моя не го видя и като го ши, от едната страна на пишока дойде твърде късо, отвори се раната, после зарастна трудно.Той ми е малко крив, ма доктора откъде да знае, мери като за прав, а ако го беше видял и беше отбелязал къде да реже и къде да шие, щеше да ми спести еди белег.Тва е много по важно, от това с лазер или скалпел ще леже.

scallop
12-05-2010, 10:38
Може ли да ме намериш във скайп:increal
Ако ти е удобно искам още нещо да те питам.Благодаря много !

exsteen
12-05-2010, 10:47
Сигурен ли си че това ти е скайпа?Щот намерих само някакъв грък...

SwEeTMuFFiN
12-05-2010, 15:12
еми с лазер е по-скъпо, но това е новост и е по-неболезнена в някои случаи, но при обрязването... :?

scallop
12-08-2010, 15:59
Благодаря Ви на всички отзовали се ! Петък ще се оговарям с лекаря за операцията и ще я направя ! Ще пиша как е минало всичко макар , че малко ме е страх ама страх не страх ще я направя.