PDA

View Full Version : Как бихте попитали момиче, дали иска да "ходите" :



uFko
12-05-2010, 08:17
Та, запознавате се с момиче, излизате си редовно, гушкате се, харесвате се взаимно, и вие как бихте я попитали, дали иска да ви стане гадже, или да "ходите"(ако може така да се изразя :D) .

П.С. : Винаги ми е било интересно, другите хора как биха постъпили, какво биха й казали(на нея).. :D

Pa3yMeH
12-05-2010, 08:36
Ай на разходка.

Сериозно ли ? Според мен не е нужно да сте "гаджета" за да имате връзка. Се ми е едно дали съм гадже с някой или не, харесването и любовта да ги има :)

BlackCross
12-05-2010, 08:55
Може би трябва да целунеш или просто пак излезте заедно и я питай.

uFko
12-05-2010, 09:08
Ами то е едно завъртяно... Излизаме от около месец, миналия понеделник я целунах за 1 път, и от тогава всяка вечер като излизаме се целуваме за чао(по устата, не по бузките :D), и онзи ден ми изръси, че няма да ми давала повече целувки, щото само гаджетата се целували, а аз не съм я бил питал, дали иска да сме такива..... Останах втрещен и потресен, ма кво да се прави, жени :D
И днес ще излизаме довечера, и се чудя как да я попитам, как да й го кажа :D

art
12-05-2010, 09:11
Според мен тя направи си те е питала абе ще ходим ли или не. Ама ти явно не си много схватлив

burpp
12-05-2010, 09:13
"Искаш ли да бъдем нещо повече от приятели" ми звучи добре 8)

uFko
12-05-2010, 09:15
Тя ми го прати това.. като СМС, в петък,(тя е на общежитие тук, и у тях няма нет), и аз я питах с смс, естествено казах че съжалявам, че не е на живо, тя ми каза, аз пък искам на живо, защото е по яко (цитирам), и каза , хайде в неделя да излезнем в ....часа. :D

nel99
12-05-2010, 09:35
И точно като излезете в неделя ти е в кърпа вързана! :razz: Малко бля,бля ,жестове,мимики и леко и поднеси въпроса(а като чета си мисля ,че тя много го иска това а може да действаш и директно...).А сега и аз да ви разкажа за нещо и накрая да ви питам един въпрос ,че не ми се прави тема и не ми се ровичка...Имаме един нов в класа,пстояннннннно се навърта около мен задави ми някакви странни въпроси,дори понякога се дразни и темподобни работи.Та аз нещо...Абе не го харесвам ама знам ли някакяа симпатия.Имаме един гадняр в класа който каза на тоя новия че искам да сме гаджета (незнам откъде знае,но не е и точно така...).Аз си мислех ,че на другия ден тоя ще се отдръпне от мен ,ама не!Той на другия ден супер много превъзбуден и още повече се навърташе около мен и ей така...Та искам да ви питам как да разбера дали тоя ме харесва?Аз съм момиче някой ако не е разбрал заради това вас питам. :D

burpp
12-05-2010, 10:13
Виж това мили ми uFko

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=235838








А по въпроса на nel99, моля те намери си някоя друга тема или си пусни нова. А и не, че нещо ... ако съдя по набора дет си "99" предполагам коментарите са излишни :D

Stotii
12-05-2010, 11:22
Момичето ти е предложило точно 2 пъти индиректно, ама ти явно не си падаш много умен тип, А !?
Излизате в неделя и я гушкаш, целуваш я и и казваш, че вече имате сте обвързани(не искаш ли да ходим).... При казаното съм сигурен, че ще се съгласи, затова така ще е по интересно.

uFko
12-05-2010, 17:29
Мина доста по-добре, от колкото очаквах.. :grin:

kradinero
12-05-2010, 19:37
Мина доста по-добре, от колкото очаквах.. :grin:

Разказваййй :D

DeVilTerroR
12-05-2010, 19:40
Тя пък и с притенции :D Направи си статуса в фейсбук на обвързан с нея !

Paramour
12-05-2010, 19:54
Мина доста по-добре, от колкото очаквах.. :grin:

Разказваййй :D
Чакам :lol:

burpp
12-05-2010, 20:17
Мина доста по-добре, от колкото очаквах.. :grin:

Разказваййй :D
Чакам :lol:

Чакаме

assd
12-05-2010, 20:20
аре се трошиме ма

те тъй

nel99
12-07-2010, 17:11
Виж това мили ми uFko

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=235838








А по въпроса на nel99, моля те намери си някоя друга тема или си пусни нова. А и не, че нещо ... ако съдя по набора дет си "99" предполагам коментарите са излишни :D Toва не ми е набора!Просто съчетание от цифри...

INSIDER
12-07-2010, 20:43
Това е доста тегава ситуация но принципно винаги когато има нещо между двама се усеща вътрешно и си идва от самосебеси примерно се разходете из мола кафенца или квото и да било после разходка дълга от която да се изморите примерно в някои парк и като стане въпроса да се прибирате я изпрати до някъде нали при прегръдката я целуни без език разбира се и и кажи чао без приказки и вечерта и пиши да се видите пак и сичко е уредено няма нужда от ае ми станеш гадже глупости ..

Stotii
12-07-2010, 20:52
Мина доста по-добре, от колкото очаквах.. :grin:

Разказваййй :D
Чакам :lol:

Чакаме

Ебаси и клюкарите :razz: :razz: :razz:

addic7edd
12-07-2010, 21:04
Мина доста по-добре, от колкото очаквах.. :grin:

Разказваййй :D
Чакам :lol:

Чакаме

Ебаси и клюкарите :razz: :razz: :razz:

на теб пък не ти ли е любопитно ??! :lol: :lol: :lol: