PDA

View Full Version : Въпрос за секса към мъжете и жените ?



kiki1991
12-05-2010, 11:40
На 19 години съм и от 1година и 3 месеца си имам сериозен приятел с който се виждам вреки ден и сме постоянно заедно.Въпроса ми е към тези който имат връзка повече от 1 година..Със времето правенето на секс променя ли ви се???Как е било в началото и как е сега???

Примерно:Ние в началото на връзката с моя правехме апсолютно всеки ден,даже на ден е имало по 3-4 пъти,но от 5-6 месеца правим по 2-3 пъти в седмицата-Даже от скоро по 2!При мен нищо не се е променило,явно той се е променил нещо или не знам и аз.Явно ежедневието и постоянното виждане ни убива връзката..Гледам да разнообразявам със бельо и със пози и със всичко което се сетите ама явно нещо не ми се получава:(

GreenFairy
12-05-2010, 16:38
Здравей! На 18 години съм и имам връзка от 1 година и 2 месеца. За цялото това време не съм сигурна дали се събират и 10 дни общо, през които да не сме се видели. Постоянно сме заедно, всеки свободен от задължения час го прекарваме заедно. За първи път правихме секс 2 седмици след като се запознахме. И при нас положението е малко подобно с вашето. Макар, че не е по отношение на честотата на секса. В началото го правехме по 2-3 пъти в седмицата по около час- час и половина.

Сега продължителността на акта е по-малка, но това се дължи на това, че вече знаем какво харесва другият. Освен това знаеш, че до себе си имаш човек, на когото можеш да вярваш и на когото можеш да споделиш и най-странните си фантазии.

В началото на връзката е нормално да правите повече секс, ако не друго всеки иска да покаже колко е издръжлив и кадърен. След като този период отмине хората се отпускат и правят това, което наистина им се иска и им харесва, защото знаят, че до себе си имат човек, пред когото могат да са точно такива каквито са.

Недей да обвиняваш нито себе си, нито приятеля си за това. Сигурна съм, че той не мисли само за секс и има нужда от моменти във които няма да трябва да ти показва колко е добър в леглото.

Бих могла да ти препоръчам просто някой път да го нападнеш, когато най-малко очаква, и да му събуеш панталоните. И не се отчайвай, винаги има и такива моменти. Дори да правите секс 2 пъти в седмицата, правете го невероятен.

Извинявам се за дългия коментар. Поздрави!

kiki1991
12-05-2010, 16:51
Така е всеки път е разнообразен..от към пози и виждам че му харесва много,то си личи като свърши как се държи и т.н,само че това че се промени във това отношение и не мога да разбера защо.На мен ми се прави постоянно или ако не е всеки ден,то през ден,много пъти съм му го и показвала и казвала..даже и на майтап няколко пъти му казах че ,,само ме държи на сухо и да земе да се замисли"..ама пак същото.

BIN
12-05-2010, 16:53
На 20 съм, имах 2-и-половина-годишна връзка. Можеби си скучна, разнообрази малко, предизвикай го. Правете го на места, където има някакъв шанс да ви хванат, пък дори и да е малък. Навън е много приятно, а не вкъщи в леглото всеки път.

kiki1991
12-05-2010, 16:57
Всеки ден в продължение на дълго време омръзва.
Като цяло сексът на ниво ли е? Ако е така, не е нужо да се притесняваш, че го правите веднъж на 2-3 дни.Ако имаш нужда- кажи му,едва ли би ти отказвал.

да просто не виждам как може да стане по добър със сичко разнообразяваме и анален му давам..и най-различни пози..

Shia
12-05-2010, 16:59
В началото кипите от хормони да опознаете телата си,кеф ти е да я/го видиш гола и не издържаш да видиш каква изненада ти е подготвил в секса другия.Като вече си намерите ерогенните зони,знаете кой къде да пипне,каква поза му харесва си напред с материала,след това вълнението изчезва(което не значи,че не иска с теб...просто ти е опознал сексуално) и като вече те е опознал знае,в който и момент да пипне ще останеш доволна и затова не си дава чак толкова зор.
Мисли примерно в моментите,когато правите секс как да разнообразиш,някакви нови идеи и фантазии.

kiki1991
12-05-2010, 17:01
Ако учи,работи, е нормално не винаги да му е до секс.Кажи му на сериозно,не на майтап, че и ти имаш нужди,ако ти откаже, питай защо.Ако отношенията ви са същите,само сексът е станал по-малко,може би е просто моментно.И все пак ако толкова много ти се прави, а той не е на линия,имаш ръце.Предполагам,че не можеш да сравниш двете,но все пак.

да работи и то на 3 смени..не е щот толкова ми се прави,ами че се променя..кво ще стане след 2-3-4..години ако сме още заедно...щом от първата е така.Пък и няколко пъти съм си мислела за иневяра..но просто тъка и на следващия ден примерно като правим секс и ми мине и забравям всичко.

kiki1991
12-05-2010, 17:04
Има ли някой друг които има дълга връзка и да има някъкъв проблем подобен на моя?

gandalfepi4
12-05-2010, 17:54
страшно много при мене :cry:

в началото я разкъсвах брат! луда я правех, не човек а машина - по цял ден я клатих като козел черница, по половин-един час на сесия, тарзан ряпа да яде, сякаш лъв имах в гащите!

са обаче (почти 6 години по-късно) нещата изобщо не стоят така :cry:

един път за 5-10 минути и после след час чак мога да го вдигна. така и не разбрах какво стана, уж с времето по-добре щяло да става, а при мене обратното...


бе фейл от всякъде стана :cry:

kiki1991
12-05-2010, 18:12
страшно много при мене :cry:

в началото я разкъсвах брат! луда я правех, не човек а машина - по цял ден я клатих като козел черница, по половин-един час на сесия, тарзан ряпа да яде, сякаш лъв имах в гащите!

са обаче (почти 6 години по-късно) нещата изобщо не стоят така :cry:

един път за 5-10 минути и после след час чак мога да го вдигна. така и не разбрах какво стана, уж с времето по-добре щяло да става, а при мене обратното...


бе фейл от всякъде стана :cry:

хаха ти си добре...6 години са страшно много !!!!и сега колко често правите секс ?

gandalfepi4
12-05-2010, 19:06
ми зависи от даскалото много. ако сме в сесия веднъж на 2 седмици чат-пат, а нормално към 2-3 горе-долу