PDA

View Full Version : Защо очаквам да се случи така?



InloveAgain
12-05-2010, 12:55
Това лято се запознах с едно момче.Нещата между нас не се получиха.След време получих извинение от него за това,че се стекоха нещата така и оттогава не сме се виждали нито чували,нито сме си писали.Знам обаче че идното лято пак ще ми се наложи да го видя и както винаги се е случвало при мен ,пак ще си дам някаква надежда,пак ще започна да мисля за него,да го искам. Не разбирам защо никога не мога да се откажа от нещо преди да се нараня ,за да видя ,че не може да стане .. ;/

radeberger
12-05-2010, 14:29
Защото си инат предполагам.

izlishna
12-05-2010, 15:09
Или може би си наивна.. И не се отказваш до последно.. ?! :?

BloomF
12-05-2010, 16:32
Или може би си наивна.. И не се отказваш до последно.. ?! :?

Най - вероятно е това. Аз също съм такава..

SuNsEt
12-05-2010, 16:42
Мисля,че си достатъчно самотна в момента за да мислиш за това момче.Намери си приятел for real и започни да си даваш надежди за Него,а не за онази лятна прищявка.

fenastz
12-05-2010, 20:19
Не мисли чак за другото лято :)

sunriseundershadow
12-05-2010, 22:33
Да, точно така спри да мислиш чак за лятото ами си намери някое друго момче.. Плюс това от личен опит със сигурност мога да ти кажа, че времето лекува всичко , колкото и банално да звучи.. А и всеки път, в който си послушам сърцето, а не разума ии греша :? :-x Така че , понякога е по - добре да си наумиш, че не трябва да ти е гадно за т'фа момче ..

soul1199
12-06-2010, 09:46
не мога да разбера,какво толкова му мислиш,сега Коледа идва,а ти мислиш за лятото,един съвет-живей за момента,до лятото има толкова много време,че може да срешнеш друг и т.н.