PDA

View Full Version : Как ще коментирате това ...



christina98877
12-05-2010, 13:23
С приятеля ми вчера решихме да правим анален иии почнахме обаче аз нещо не бях на кеф .. просто съгласих се първоначално но след това се отказах .. при което той ми каза " мии добре тогава , нали нямаш нищо против да си ударя една чикия" ... ии почнаааа :booooomb: разбирам че е се е възбудил и го е искал но аз лежах няква намусена ,, тъжна .. а той ... се самозадоволява..
много се ядосах.. просто ми стана гадно.. вие как бихте коментирали тази постъпка .... :(

12-05-2010, 13:24
Да му беше направила една свирка поне за утешение... :?

juveteam
12-05-2010, 13:28
Да му беше направила една свирка поне за утешение... :?
+1 не е лошо като решение...

Но и не виждам,защо той така е реагирал,а и поне защо не направихте вагинален или....

SkyEatsAirplane
12-05-2010, 13:34
да бе свирка... я си бръкни в гъза и си лапни пръста
:-x
приятеля ти е гъз!
можете вагинално да продължите, след един душ например :?

christina98877
12-05-2010, 13:38
забравих да кажа че преди това му бях правила свирка и той свърши естт.... иначе просто не ми беше до секс... толкова ли не можа да го разбере мамка му.. или поне да не се беше "облекчавал" пред мен..

kiki1991
12-05-2010, 14:09
супер тъпо от негова страна...вярно че е гадно да му откажеш..ама да го направи това е..нямам думи

SkyEatsAirplane
12-05-2010, 14:32
следващия път, той като свърши, бъркай си да свършиш и ти
да видим как ще се почувства... 8-)

FuckedUp
12-05-2010, 15:35
Тоя твоя нещо го пере съчмата, честно..Какъв трябва да си..?! :shock:

Greennight
12-05-2010, 15:50
Еми гадно е постъпил,смисъл можеше да продължите вагинален,ама ти като нямаш желание за секс той незадоволен ли да стои :?

GreenFairy
12-05-2010, 16:22
Е, можеше да го помолиш поне да те лиже и после да свърши въху гърдите ти например :-D (какви идеи имам обаче...) Или просто да не ти пука, че го е направил пред теб, какво толкова.

BIN
12-05-2010, 16:39
Момче съм. Еми в такъв случай му казваш "Чекиите и аналния у вас и с някой друг!" И го зарязваш. Изобщо не трябва да те интересува за това копеле. Има си теб, а се бара пред теб. Зарязваш го, намираш си нов, по-свестен и ако желаеш си го дразни с него.

GreenFairy
12-05-2010, 16:46
А ти на момента си му казал, че нямаш против, така ли? Защото ако си казала едно, а после се е оказало, че имаш против можеш да се сърдиш единствено на себе си, че си му казала, че може. А ако не си се съгласила просто той е невъзпитан.

iamghost
12-05-2010, 18:47
грубо.. да си прави чекии пред теб докато ти е гадно и тъжно е невъзпитано и адски грубо.

bootyboy
12-05-2010, 20:13
много тъпо от негова страна :( :(

fenastz
12-05-2010, 20:34
ТИ си постъпила гадно, не той. Като си обещала, не се отметвай.

MeriJein
12-07-2010, 19:34
много кофти от негова страна ,че така е направил..но една страна и ти имаш вина..че сте почнали нещо и после се отмяташ..естествено че той ще е възбуден и ще иска до край...и аз да съм и аз ще искам..в бъдеще по-добре му казвай по рано че нямаш желание .. :)

firstdiesel
12-07-2010, 19:58
можеше да си приземи самолета в бянята, например

queenmueen
12-07-2010, 20:22
...такаа щом просто не ти е било до секс...спокойно можеш и ти да започнеш да си галиш и масажираш клитора и да стигнеш докрай пред него, повярвай ми няма да ти се сърди..., така хем няма да правиш секс хем доволна, а пък той адски доволен...

Shining
12-09-2010, 13:55
следващия път, той като свърши, бъркай си да свършиш и ти
да видим как ще се почувства... 8-)

+1 :-P

AnzaRe
12-09-2010, 14:25
ХАхаха да имаш аверка гола на разположение пред теб,а ти да започнеш да си биеш чикия xaxa

Azgalor
12-09-2010, 21:44
Всички, които казаха че е тъпо да вървят на майната си. Представете си следното: чукате се чукате се и той свършва и ви заебава ей така, вие как ще се почувствате???? няма ли да искате да се довършите сама при положение че сте се възбудили а онзи онзи отсреща си се е задоволил и ви е заебал а ???
Ебати тъпите мръфки сте ейш...
Плюете, плюете ама колкото да трупате коментари :-x :-x :-x

TheLastAngel
12-09-2010, 21:51
Според мен си е чист инат. Направил го е нарочно, защото му е станало тъпо ,че ти не даваш. Сигурно е очаквал че ще го съжалиш един вид и ще се съгласиш. Да не ти пука ! :D

mArMaLaDkA
12-09-2010, 21:54
Адски брутално се изхилих, като прочетох темата. 8-)
Що за непукист трябва да си, че да се самозадоволяваш пред приятелката си, докато на нея й е кофти и се е сдухала? Толкова абсурдно ми се вижда, колкото и онзи виц за двамата, които правели секс и жената обсъждала как трябвало да се боядиса тавана наново.

Ти не намекна ли на приятеля си, че си се почувствала... обидена?

Просто... ахахахха, извинявай, ама е култово.

umri
12-09-2010, 22:48
Поне омаза ли ти лицето след тва?

Bastard
12-09-2010, 23:07
според мен най-добре щеше да бъде да кажеш на пича че нямаш настроение и да го отложите за друг път :) а не да си мълчите и да си правите мръсно след това .. :?

Huffy
12-10-2010, 10:39
след като пускаш проблема тук , смятай къв приятел имаш :lol: Тегли му една ... и си намери някой който ще те разбира и ще е внимателен с теб в такива ситуации. Трябва да се правят компромиси и от двете страни, но в случая "прителя" ти е идиот :D. Просто е трябвало да иде до банята за 5 мин и да се върне да те утеши

proxy7
12-10-2010, 10:42
С приятеля ми вчера решихме да правим анален иии почнахме обаче аз нещо не бях на кеф .. просто съгласих се първоначално но след това се отказах .. при което той ми каза " мии добре тогава , нали нямаш нищо против да си ударя една чикия" ... ии почнаааа :booooomb: разбирам че е се е възбудил и го е искал но аз лежах няква намусена ,, тъжна .. а той ... се самозадоволява..
много се ядосах.. просто ми стана гадно.. вие как бихте коментирали тази постъпка .... :(
Kво се чудиш ма? Като си се съгласила си поемаш последствията, трябвало е да те наебе на задна без твое съгласие!

nniicckkoo
12-10-2010, 15:34
Еми гадно е постъпил,смисъл можеше да продължите вагинален,ама ти като нямаш желание за секс той незадоволен ли да стои :? +1...много добре си е направил човека

Wikzinka
12-10-2010, 15:35
според мен най-добре щеше да бъде да кажеш на пича че нямаш настроение и да го отложите за друг път :) а не да си мълчите и да си правите мръсно след това .. :? според мен и двамата сте постъпили глупаво

nniicckkoo
12-10-2010, 15:36
Според мен си е чист инат. Направил го е нарочно, защото му е станало тъпо ,че ти не даваш. Сигурно е очаквал че ще го съжалиш един вид и ще се съгласиш. Да не ти пука ! :D и това може да е, но и ти си го отрязала много гадно...... :booooomb:

Shia
12-11-2010, 17:19
И аз да съм, и аз бих си набила една чикия в протест като не ти се прави не го започвай или му кажи поне "искам да се гушкаме" или "защо не ми покажеш какво може да прави езикът ти" и да се настроиш или ,ако все пак не искаш масажирай го по члена,покажи му внимание ласки,не да си стоиш някаква изтръпнала и да се мусиш,по време на охажване няма мусене...

SEXTRAVAGANTE
12-11-2010, 17:33
Еми като не си му дала дупката кво да прави момчето. Ще пере сухите чикии и толкоз. Заради такива като вас си скъсваме пишките да люштим......Гадни сте !

Biskfitka
12-11-2010, 22:35
И аз да съм, и аз бих си набила една чикия в протест като не ти се прави не го започвай или му кажи поне "искам да се гушкаме" или "защо не ми покажеш какво може да прави езикът ти" и да се настроиш или ,ако все пак не искаш масажирай го по члена,покажи му внимание ласки,не да си стоиш някаква изтръпнала и да се мусиш,по време на охажване няма мусене...+++!