PDA

View Full Version : Въпрос към МОМЧЕТАТА



ggb
12-05-2010, 13:35
Въпросът ми е какви момичета харесвате като външност,характер...? :-D

Greennight
12-05-2010, 13:37
Има около-събери страниците от всики раздели на форума и умножи по 2,за да получиш горе-долу точния брой такива теми,но все пак ще отговоря.Харесвам момичета с хубави симетрични лица и хубаво тяло (дупе,крака,цици)очите и косата за мен нямат значение...

chemist9009
12-05-2010, 13:40
Външност - хубаво тяло (дупе,гърди,крака) и лице
характер - сходен на моя 8) 8) 8)

BeezyJey
12-05-2010, 13:46
поредната тема.. в неподходящия раздел..

awerw
12-05-2010, 13:58
Да е свестна. Другото, ако не е прекалено се прежалва.

gandalfepi4
12-05-2010, 14:03
ми зависи си от човека са. за всеки е различно.

мисля че общите за повечето момчета са това да има хубаво тяло, хубав нрав и да е способна сама да се издържа ако се налага - тоест да не е някаква лигла дето знае къде са всичките магазини откъдето може да си купи прашли ма да не знае как да оцелее със собствени средства за 2 часа (въпреки е имам смътен спомен за едно изследване според което ние мъжете като цяло предпочитаме точно тъпи овци които да стават за е*ане и са зависими от нас)

това е то обаче за общите черти - всичко друго си зависи от човека.

amk933
12-05-2010, 14:07
Да не е кифла, надута, селянка или ужасно глупава.

И току-що елиминирах 85% от българските момичета. :(

radeberger
12-05-2010, 14:08
Има много такива теми.

Външност : да не е дебела, но не и много слаба. Обичам повече с кафява/четна коса. И разбира се добре уформено дупе. За гърдите... да не са прекалено малки.

Характер: Просто да се разбираме. И ако наистина е така, външността няма да е от кой знае какво значение. Разбира се да е поддържано момичето ( не харесвам отпуснати момичета, които не ги е грижа за външния им вид), не е нужно и само за това да мислят.

CheLseaFC
12-05-2010, 14:49
Външност: Симпатична с хубаво тяло, стегнато дупе, не много малки гърди, но не и прекалено големи. А момичета с комбинация: сини очи и руса (или черна) коса са ми слабост.. :D

Характер: да нее много надута, нервна или вечно тъжна. И да е от по-приказлвите. И умна естествено :-) :D

Tempest
12-05-2010, 15:02
или ше ми хареса, или няма да ми хареса.. няма критерии, по които оценявам.. едиснтвено може би да ми схваща простотиите и шегичките, щото иначе ше е скука.. един вид да има чувство за хумор, другото вече не е от кой-знае какво значение..

fear4o
12-05-2010, 17:49
или ше ми хареса, или няма да ми хареса.. няма критерии, по които оценявам.. едиснтвено може би да ми схваща простотиите и шегичките, щото иначе ше е скука.. един вид да има чувство за хумор, другото вече не е от кой-знае какво значение..
Абсофакинлютли :lol:

iLovePussyJuice
12-05-2010, 20:02
аз харесвам само наркоманки с тесни пичета 8-)

Tempest
12-05-2010, 20:05
ей да е, щях да забрая - не търпя анорексии... ей такива вманиячени на тема "тряа съм слаба".. дето като е ветровито не излизат, че не се знае къде ше ги отвее :D

fenastz
12-05-2010, 20:12
Да не е кифла, надута, селянка или ужасно глупава.

И току-що елиминирах 85% от българските момичета. :(

Ми направо стани гей, а ?

По темата: хубави, общителни момичета.

amk933
12-05-2010, 20:24
Да не е кифла, надута, селянка или ужасно глупава.

И току-що елиминирах 85% от българските момичета. :(

Ми направо стани гей, а ?

По темата: хубави, общителни момичета.

Ми не, мерси.

15% е достатъчно. Въпросът е, че са малко. И стават все по-малко.

Tempest
12-05-2010, 20:28
не братле, събери ги на 1 тия характеристики, които ги каза, и ше махнеш още поне 5% :D

xKiFlAxxx
12-05-2010, 20:52
момчетата не знаят кво искат..че да да питаш някви идиоти или боклуци :?

Spikeey
12-05-2010, 20:54
Да не е кифла, надута, селянка или ужасно глупава.

И току-що елиминирах 85% от българските момичета. :(
+1

Spikeey
12-05-2010, 20:56
момчетата не знаят кво искат..че да да питаш някви идиоти или боклуци :?
http://www.lolblog.co.uk/wp-content/uploads/2008/10/facepalm.jpg

Tempest
12-05-2010, 21:44
момчетата не знаят кво искат..че да да питаш някви идиоти или боклуци :?

мамо, пък тя ма обидииииииии ;( какво да да да да я правяя, кажи ми ми ми, моля те!

SemperFidelis
12-05-2010, 22:12
Да не е кифла, надута, селянка или ужасно глупава.

И току-що елиминирах 85% от българските момичета. :(
:)

gandalfepi4
12-06-2010, 08:57
момчетата не знаят кво искат..че да да питаш някви идиоти или боклуци :?

много ти се е искало да имаш връзка с някой ама не е станало нали?

зат'ва се правиш на някаква тъпа хомофобка, която мрази половината население на планетата.

зат'ва и в темата "имате ли си гадже" коментира как нито искаш нито ти трябва, ама след два поста като видя че има "свободно месо" почна да се правиш на активно търсеща сношение лезбийка.


донякъде е тъжно колко си изпаднала, донякъде е дразнещо че лигла като тебе дава лошо име на хомотата, донякъде е и смешно какви тъпотии ги ръсиш и как целия форум са уж само глупаци и тъпанари за тебе и гнусните, гадни мъже, и момите които не те харесват, ама продължаваш да пишеш, търсейки внимание сред "човешката утайка" която сме ние...


най-забавното е че само ти не виждаш колко си смешно, като се правиш на интересно хейтърче.

я излез, поразходи се, намери си приятели, заеби го тоя искуствен фасон просмукан с глупост и напълно неоправдана псевдо омраза и си живей живота хубаво и приятно вместо да се чудиш как да оправдаеш безумно тъпите становища които сама се принуждаваш да правиш.

толкова е хубаво това нещо живота, а ти сама си навираш главата у кенефа и (с леко еко) обявяваш на всеослушание колко ти е хубаво всъщност и колко са тъпи другите които не разбират висотата на позицията ти, ти бедна, неразбрана мъченице за доброто на хората

DieselBlood
12-06-2010, 10:48
Да не е кифла, надута, селянка или ужасно глупава.

И току-що елиминирах 85% от българските момичета. :(

Няма по-верен отговор в тази тема.

grig0
12-06-2010, 12:42
Еми попринцип аз харесвам момичета които:
Въшсност: да не са дебели, но да не са и много слаби. Да са хубави в лицето и да имат г-д големи гарди и хубаво дупе.
Характер: Ми да има чувство за хумор, да не е тъпа (така да се каже), да не е селянка (смисал да не е със селски характер) и
да не е няква супер разглезена :)
Дано да съм ти помогнал :?

Tempest
12-06-2010, 12:52
gri(n)go, define "селски характер" :) Какво представлява това определение според теб :)

Hunter116
12-06-2010, 13:56
Външност: красиво лице, черна или кестенява коса, хубаво и привлекателно тяло.
Характер:с чувство за хумор, да ме е тъпа, да не е някоя кифла, да не е надута и да не мисли само за себе си.

Greennight
12-06-2010, 16:55
Да не е кифла, надута, селянка или ужасно глупава.

И току-що елиминирах 85% от българските момичета. :(

Ми направо стани гей, а ?

По темата: хубави, общителни момичета.

Ми не, мерси.

15% е достатъчно. Въпросът е, че са малко. И стават все по-малко. Приятел,не си уцелил пола :lol: Основната жизнена мисия на жената е да отгледа децата си и там да чисти и готви...Смисъл ние мъжете водим света...Почти всички известни учени и известни лица(като изключим фолк-певиците и тук там някоя депутатка) са мъже,сигурно си забелязъл...=>Жените не стават за интелетуални събеседници,но все пак е важно да не са стресиращо прости...

mnool
12-06-2010, 17:08
да е умна красива забавна със хубаво тяло да има чувство за хумор 8-)

northernice
12-06-2010, 19:31
Умна, без предразсъдъци и с чувство за хумор. Външност: много харесвам червенокоси с тъмни очи и хубаво тяло :D

Enko
12-06-2010, 23:24
трябва да си яко пиченце за да те харесват тарикатите ,само тва има значение (те не влизат в такива сайтове ,за туй не ги слушай тези) .

SmilezZz
12-07-2010, 09:21
Не съм момче,но все пак ще отговоря каквото си
мисля..
- Всеки човек е различен и всеки си има различен
вкус..Един харесва това,друг онова..
- А това,че има определени критерии,затруднява в
намирането..Защото постоянно сравняваш едно момиче,
с тази от мечтите ти..

n3zabrawiimaa
12-07-2010, 11:57
момчетата не знаят кво искат..че да да питаш някви идиоти или боклуци :?

я, кифлата се обади. :lol:

OtkrovennoBezrazlichna
12-07-2010, 12:51
много претенциозни сте били момчетата..
:booooomb:

Tempest
12-07-2010, 12:54
живеем в материялен свят... повечето момичета се нагаждат според исканията на момчетата.. или обратното, не знам.. и очакват от мене да се радвам на извадено парче месо - я деколтета дълбоки, я къси гащи..

MooDy
12-07-2010, 14:21
момчетата не знаят кво искат..че да да питаш някви идиоти или боклуци :?

много ти се е искало да имаш връзка с някой ама не е станало нали?

зат'ва се правиш на някаква тъпа хомофобка, която мрази половината население на планетата.

зат'ва и в темата "имате ли си гадже" коментира как нито искаш нито ти трябва, ама след два поста като видя че има "свободно месо" почна да се правиш на активно търсеща сношение лезбийка.


донякъде е тъжно колко си изпаднала, донякъде е дразнещо че лигла като тебе дава лошо име на хомотата, донякъде е и смешно какви тъпотии ги ръсиш и как целия форум са уж само глупаци и тъпанари за тебе и гнусните, гадни мъже, и момите които не те харесват, ама продължаваш да пишеш, търсейки внимание сред "човешката утайка" която сме ние...


най-забавното е че само ти не виждаш колко си смешно, като се правиш на интересно хейтърче.

я излез, поразходи се, намери си приятели, заеби го тоя искуствен фасон просмукан с глупост и напълно неоправдана псевдо омраза и си живей живота хубаво и приятно вместо да се чудиш как да оправдаеш безумно тъпите становища които сама се принуждаваш да правиш.

толкова е хубаво това нещо живота, а ти сама си навираш главата у кенефа и (с леко еко) обявяваш на всеослушание колко ти е хубаво всъщност и колко са тъпи другите които не разбират висотата на позицията ти, ти бедна, неразбрана мъченице за доброто на хората

кифлата е толкова по на високо от нас, че няма как да стигнат думите ти до нея..