PDA

View Full Version : Все още немога да свикна



Transform
12-05-2010, 14:33
Уча за първа година в училище,което е извън града ми,незнам защо още немога да свикна с новия си клас,имам чувстовото че всеки е свикнал , че всеки е се е запознал и с другите класове,само аз не,което ме натажава и ме кара да не ходя на училище с желание :-# ,а момчетата не ме харесват защото не ходя да играя с тях баскетбол,футбол и т.н. Не че нещо просто не съм спортна натура и не си падам по това да играя 2-3 часа футбол или баскетбол вместо да излезем на кафе,на разходка да си говорим , да се смеем (което според мен не ме прави по-малко момче от тях) И другото което е,има толкова надути личности,които чесно казано са всъщост грозновати,глупави,дори не се обчлиат прилично за училише(все пак трябва да ходим добре облчени) но иначе самочувствието,което граничи направо с ГОРДОСТ е на ниво. Та помогнете ми с някакъв съвет,че вече наистина не издържаммм..

Tempest
12-05-2010, 15:09
нямаш идея като играеш мач ква забава е :D някои го карат даже на разходка, а'ла Бербатов :D

стига с тия кафета, то от тях поечето тийнове мязат на кюфтаци - щото "не са спортни натури"..

ето ти съвет - не им обръщай внимание, живей си живота, намери си съмишленици, ходи на кафенце с тях.. успех ;)

suNnykaty96
12-05-2010, 16:30
Хей, разбира се, че като не играеш футбол, това не те прави по - малко мъж. Напротив, момичетата харесват момчета, с които могат да говорят и да се забавляват, а не такива, които само да ги мъкнат по игрищата :P
Дръж се естествено и общувай с хората които ти допадат, не с т.н "звезди" на училището и ще видиш как скоро ще си намериш компания. И помни - не е задължително приятелите ти да се само от даскало - просто там трябва да се разбираш с всички и да ви е приятно заедно - все пак се виждате всеки ден :)

Tempest
12-05-2010, 19:06
Хей, разбира се, че като не играеш футбол, това не те прави по - малко мъж. Напротив, момичетата харесват момчета, с които могат да говорят и да се забавляват, а не такива, които само да ги мъкнат по игрищата :P

аве откога момичетата почнаха да си наемат говорител?! И защо тоя говорител приема 2 крайности?! Или вглъбен във футбола, или никъв да го няма у спорта... на мен не ми пречи да си ритам 2-3 часа и успоредно с това да се разбирам идеално с момичетата.. че и по кафета да ходя. Не виждам какъв е проблема... "момичетата еди кво си..." - айде говорете за себе си, стига сте набедявали и другите момичета...

rebeccaa
12-05-2010, 19:38
ОМГ имам чувството, че слушам некъв сдухан зубар :shock: Незнам що.

Та по темата:
Спокойно ще свикнеш, винаги ще има такива които да те харесват и такива които да не те, така че няма за кво да се притесняваш разговаряй повече с хората, намери си компания, бъди по общителен все пак не ядат хора нали ?!

Lucho
12-05-2010, 19:52
Welcome in Bulgaria :D

Мястото, в което да правиш в училище каквото си искаш, а когато някой случайно се опита да ти противодейства - звънкаш на медиите и си национален герой. Отделно на това, ако трябва да ходиш с униформа, а се правиш на луд и ходиш без униформа или имитирайки униформа, то несъмнено ти си национален герой. Също така, когато се правиш на идиот, държиш се като олигофрен, пушиш, правиш се на голям пияч (принципно ваш'те не ти дават, ама на екскурзията можеш да издържиш 3 големи водки, пък после да става к'вот ще, ама не се бърка :lol: ) Принципно това е горе-долу максимата за да се харесаш на класът ти...

Ако не го правиш, повече от сигурно е, че ще те мислят или за идиот, или за зубър. Само не разбирам - учиш в училище извън градът ти, или извън селото ти ? Понеже ако е второто, това е друга тема на разговор.

fenastz
12-05-2010, 20:10
не си падам по това да играя 2-3 часа футбол или баскетбол вместо да излезем на кафе,на разходка да си говорим , да се смеем (което според мен не ме прави по-малко момче от тях)


Напротив, прави те. Застреляй се.