PDA

View Full Version : Менструация



evilgirl888
12-05-2010, 17:33
Добър вечер. Имам проблем с менструацията. Не ми идва вече 11 дена а яйчниците ме болят не знам от какво се получава и никога не е ставало така! Може ли някой който е бил като мен или знае да ми каже нормално ли е това и какво да правя!

n3zabrawiimaa
12-05-2010, 19:27
Всеки момент ще ти дойде... Според мен е нормално ...

evilgirl95
12-10-2010, 09:58
Здр на всчки момичета! Та значи вече става 17 дена от както не ми идва да не са и повече и реших да отида на гинеколог! Каза ми че причиите може да са няколко:
1. Поликистоза, която нямам
2. Стрес
3. Бременност (която също няма как да имам)
4.Някаква киста, за това ме гледа на ехограф ине показа никакви кисти.
5. Възпаление но тя каза че съм нямала щом не ме болели яйчниците, казах и че ме наболяват но тя каза че нямало нищо.
и така стигнахме до два начина хормонални лекарства или да изчакаме. Каза че с хормоналните щяло да ми дойде до около 9 дена, но не било добре за мен(нямам 18 дори още). И така каза ми да изчакам още няколко дена и ми предписа да пия секи ден по 2 пъти в продължене на 10 дена Геритамин или нещо подобно беше. Коупих си го! Някой изпробвал ли го е, каза че щял да ми регулира менструацията, а ако не помогнел, нямало и да навреди. Взе ми 20 лв. Това го пиша защото по форумите имаше много момичета които здават въпроси за цени, какво може да предизвика закъсняването и т.н.
Не знам но все още съм притеснена дали не може да имам нещо, според вас трябва ли да се притеснявам( никога не ми е закъснявало толкова)

SmilezZz
12-20-2010, 09:45
На мен ми се е случвало да ми закъснява с
месец,но не съм се притеснявала час толкова
много..Нормално е да става така..
Причините,поради които може да закъснява са
много - така,че се успокой..Не се притеснявай..

evilgirl95
12-21-2010, 17:45
Ем всъщност права си, не трябваше да се притеснявам то ми дойде на 13-ти и свърши дори вече! Ама какво да се прави аз винаги съм притеснителна-с причина, без причина...

BonbonkaR
12-21-2010, 20:52
На мен обикновенно си ми идва когато трябва, но ми се случвало, мисля че 2 пъти беше да ми закъсняло с месец и нещо, но ми дойде и после сичко си беше нормално. Първият път много се бях притеснила, но си ми дойде и сичко беше ок 8-) :smt001

DREAM95
12-23-2010, 21:00
Това е нещо нормално споко.

kalpazanka
12-24-2010, 09:53
И така каза ми да изчакам още няколко дена и ми предписа да пия секи ден по 2 пъти в продължене на 10 дена Геритамин или нещо подобно беше. Коупих си го! Някой изпробвал ли го е, каза че щял да ми регулира менструацията, а ако не помогнел, нямало и да навреди.
Аз го пия първите десет дни от месечния цикъл. Косата става по-здрава, ноктите не се чупят, кожата придобива чудесен вид, менструацията ми не е болезнена изобщо, а някога си пиех лекарства, защото не се търпеше. На ехограф се виждат мехурчетата преди овулация и съм си щастлива от този факт. :)

nonameye
12-27-2010, 09:45
мм .. значи аз съм на 15 почти ... ии не знам кво става с мен ;д ..

в цикъл съм от 5-ти .. държи ме 22 дена .. не змам защо .. ;х ии напраоо поллудяявааааааааам


дали това е нормално ..

някой може ли да ми каже какво ми имааа ..

ако някой знае защо съм в това положение да пишше .. моляя вииии :x :x :x :x :x :x :x

vladinkaa
12-27-2010, 10:06
прочети си лс-то

kalpazanka
12-27-2010, 11:37
Марш при АГ!

nonameye
12-28-2010, 12:10
е какво е АГ ? :D

Paramour
12-28-2010, 15:57
мм .. значи аз съм на 15 почти ... ии не знам кво става с мен ;д ..

в цикъл съм от 5-ти .. държи ме 22 дена .. не змам защо .. ;х ии напраоо поллудяявааааааааам


дали това е нормално ..

някой може ли да ми каже какво ми имааа ..

ако някой знае защо съм в това положение да пишше .. моляя вииии :x :x :x :x :x :x :x
гинеколог!!! :shock:

nonameye
12-28-2010, 16:21
и кво ми са учудваш уе .. аз си знаех че е гинеколог ..
ама тфа А кво тряя да значи :lol: ..


а пък ии не искам да ходя на гинеколог .. срам ме е ;д

kalpazanka
12-28-2010, 16:30
е какво е АГ ? :D
Акушер-гинеколог.
Потрес......

Paramour
12-28-2010, 16:42
и кво ми са учудваш уе .. аз си знаех че е гинеколог ..
ама тфа А кво тряя да значи :lol: ..


а пък ии не искам да ходя на гинеколог .. срам ме е ;д
срам, не срам- отивай. може да е нещо сериозно (то не може, ами е... )

nonameye
12-28-2010, 21:03
ем нова съм ;дд
не знам кво значат тъпите ви съкращенияяяяя уееееееееееееееееееееееее ееееее .. да ваа .. пфффффффффффффффффффффффф фффффф .. ;дд

:-x

Paramour
12-28-2010, 21:28
ем нова съм ;дд
не знам кво значат тъпите ви съкращенияяяяя уееееееееееееееееееееееее ееееее .. да ваа .. пфффффффффффффффффффффффф фффффф .. ;дд

:-x

така най-много да си изпросиш бан :wink:

nonameye
12-28-2010, 21:43
мнооооооо важноооооооооооо ;]]]

kalpazanka
12-29-2010, 05:50
Авторката отдавна си е решила проблема.

Пубертетските капризи и нерви да се показват на родителското тяло. Тук не сме длъжни да ви търпим!