PDA

View Full Version : Поведение по време на работа



BlindedAngel
12-05-2010, 17:52
Ще се постарая да бъда кратък.Преди половин година започнах работа на място, където се влиза или по наследство, или ако някой не дай си боже почине.Работата е отговорна ( даже много ), защото става въпрос за много пари.Обаче аз съм такъв, че все трябва да ми е весело.Говоря си с колегите, бъзикам ги, абе просто си правя весело за да минава времето, но взех да се замислям дали така не си правя и лоша реклама - един вид че излизам несериозен.Началника ми е с добро впечатление за мене, не му се подмазвам, винаги съм гледал да изпъквам с качества, но на моменти ( примерно като днеска ) имаше работа, но просто ставаше бързо и аз от нямане на какво да се прави целия ден го изкарах на лафче и бъзици.Въпроса ми е вие как бихте се държали на мое място и също така как се държите на работното си място :)

goblin0306
12-05-2010, 19:08
Работата си е работа. Шефовете не ги интересува ти дали си веселяк или не. Интересува ги да си вършиш работата и да спазваш правилата.

Аз примерно работя в офис и почти през цялата смяна съм със слушалки в ушите с метъл надут до дупка. Никой нищо не ми казва, и в края на месеца като излизат резултатите, шефовете винаги остават доволни от това което съм постигнал.

Може да се държиш супер сериозно, но ако не си вършиш работата, ще те изритат.

Та повтарям, като цяло вършиш ли си работата, няма никакъв проблем. Но все пак, ако нямаш никаква работа, прави се че работиш нещо, в крайна сметка не е много професионално като нямаш работа шефа да те види как играеш флаш игри из нета (примерно).

12-06-2010, 16:45
мисля,че говориш за Българското контраразузнаване :) за тази работа