PDA

View Full Version : Защо ви е толкова неприятно...



loca10
12-05-2010, 21:21
Защо ви е чак толкова гадно да ходите на училище? За мен това е среща с приятелите и шанс да науча нещо ново! Плюс това всеки ден става нещо забавно. За три дена да не ходите на училище ще ядете тебешир, да се "разболеете", ще търсите бележки, ще правите, ще струвате... само на мен ли не ми е голям проблем? Пишете, защото ми е интересно :P

Tempest
12-05-2010, 21:27
еми някои хора нямат много приятели в училище, други могат да се виждат с приятелите си и извън даскало... иначе аз ходя, щото съм 12 клас и искам да слушам и прая простотии... така или иначе дойде ли пролетта, няма да ме има, щото ше съм на предварителни изпити, глупости...

Spikeey
12-05-2010, 21:30
Аз, защото в училище няма приятели, а и не искам да имам, някой са много зле, всичките ми приятели които са 3ма не учат в моето училище така че...

No5
12-05-2010, 21:31
Ами нормално да ти е интересно като си в (от) 4 (до 5-6-7) клас, ще те видим по-нататък.

xKiFlAxxx
12-05-2010, 21:40
Не искам да хода щото се депресирам там мннн... и времето минава мннннн бавно .не искам на училище :cry: :cry:

Tempest
12-05-2010, 21:41
Не искам хода щото се депресирам там... и времето минава мннннн бавно .не искам на училище :cry: :cry:

ми то там няма интернет, как ше влезеш във форума да се правиш на квото не си :D

chemist9009
12-05-2010, 21:44
Не искам хода щото се депресирам там... и времето минава мннннн бавно .не искам на училище :cry: :cry:

ми то там няма интернет, как ше влезеш във форума да се правиш на квото не си :D
Точно 8-) 8-)

ПТ: "който не учи няма да сполучи" (освен ако няма връзки) :lol: :lol: :lol:

xKiFlAxxx
12-05-2010, 22:00
абе chemist да те ебат в боклука мръсен разкарай се от мненията ми бе досада гнуссна как съм била такава да пиша лятото с Боклук бе майкатии идиот пред мен всеки е нищо..най малко ти си нещо!
да те баннат дано идиот!
айде изчезвай!

SemperFidelis
12-05-2010, 22:07
Образователната система е пълен боклук, от 7ми клас не съм си купувал учебници, не уча и имам успех над 4.50. Във всяко училище е адската скука, учителите там мрънкат нещо или го напишат на даската, колкото да си вземат заплата( разбира се има и някои изключение, но са малко ).
Добре, че поне класа ни е сплотен и се забавляваме, иначе нямаше да стъпя там. Но така ще е още 1 година ще се избута и т'ва е. А за бележките, предишния ми класен казваше: "вие хубаво ми давате целия клас бележки от един лекар, да взема и аз да си напиша една за малка бременност, 6 месеца и готово".

Spikeey
12-05-2010, 22:08
абе chemist да те ебат в боклука мръсен разкарай се от мненията ми бе досада гнуссна как съм била такава да пиша лятото с Боклук бе майкатии идиот пред мен всеки е нищо..най малко ти си нещо!
да те баннат дано идиот!
айде изчезвай!
Тебе вече 3 пъти те баннаха а? :razz: я си дай ти снимка да видим колко си по-хубава и над всички :razz:

xKiFlAxxx
12-05-2010, 22:14
абе chemist да те ебат в боклука мръсен разкарай се от мненията ми бе досада гнуссна как съм била такава да пиша лятото с Боклук бе майкатии идиот пред мен всеки е нищо..най малко ти си нещо!
да те баннат дано идиот!
айде изчезвай!
Тебе вече 3 пъти те баннаха а? :razz: я си дай ти снимка да видим колко си по-хубава и над всички :razz:

хубава съм.
дай снимка на с сигурност грозната ти майка да я видим
че май е клета... боклуче е родила!
айде да те няма.

chemist9009
12-05-2010, 22:22
офф кифличке не разбра,ли че форума не е кенеф да си изхвърляш фекалиите на всяка тема не си интересна с гигантското си самочувствие...айде къш пфууу :D :D изхвърляш се така,че все едно само ти имаш п*тка от всички момичета 8-) и нали си мн умничка и над всички качи една снимчица да те видим(макар,че съм те виждал) на кво мязаш :D :D ии не те знам каква си била лятото да пишеш с мен....можеш да търсиш вина само в себе си нали знаеш?!?!

Tempest
12-05-2010, 22:23
чшш, я се успокой бе, келеме :D

научи нещо друго от "мрън-мрън, пред мене всеки е нищо, мрън-мрън"..
сигурно затва всеки е зад тебе, че и на опашка се редят..

или искаш да го кажеш буквално - "yo' mamma so fat..." :D

Spikeey
12-05-2010, 22:26
абе chemist да те ебат в боклука мръсен разкарай се от мненията ми бе досада гнуссна как съм била такава да пиша лятото с Боклук бе майкатии идиот пред мен всеки е нищо..най малко ти си нещо!
да те баннат дано идиот!
айде изчезвай!
Тебе вече 3 пъти те баннаха а? :razz: я си дай ти снимка да видим колко си по-хубава и над всички :razz:

хубава съм.
дай снимка на с сигурност грозната ти майка да я видим
че май е клета... боклуче е родила!
айде да те няма.
Бе щом не съм урод като теб не е толко клета майка ми :razz:

xKiFlAxxx
12-05-2010, 22:42
офф кифличке не разбра,ли че форума не е кенеф да си изхвърляш фекалиите на всяка тема не си интересна с гигантското си самочувствие...айде къш пфууу :D :D изхвърляш се така,че все едно само ти имаш п*тка от всички момичета 8-) и нали си мн умничка и над всички качи една снимчица да те видим на кво мязаш :D :D
нали тва са за теб момичетата путки. щото си боклук. и то гнусен
как пишеш само.. по долен си от всичко
И не се прави на идиот бях ти пращала две снимки. мнението ти Не беше че съм грозна а точно обратното!
да не цитирам чата

chemist9009
12-05-2010, 22:44
добре...качи и тук една снимка нали си над всички....да покажеш,че е така само на думи не става...трябва и малко дела да се извършат...хайде давай ти си....всички тук умират от "желание" да видят огромното ти самочувствие на практика...а не само теоретично

xKiFlAxxx
12-05-2010, 22:48
добре...качи и тук една снимка нали си над всички....да покажеш,че е така само на думи не става...трябва и малко дела да се извършат...хайде давай ти си....
ама ти си забравил въобще кво сме писали :shock:
знаеш че не съм грозна...и знаеш че не си показвам снимките на всеки. само ти имаше снимка и пратих и сгреших че го направих!

chemist9009
12-05-2010, 22:49
да голяма грешка направи....снимката още я имам.... :D знам,че не я показваш на всеки...но нали се правиш на голямата работа давай качи я да ти видят самочувствието 8)

Spikeey
12-05-2010, 22:50
ЛЕЛЕ качете тая снима, че изгарям от любопитство как изглежда тоя тюфлек :D

Tempest
12-05-2010, 22:50
а ти що не я пуснеш :D Да се посмеем от сърце :D

xKiFlAxxx
12-05-2010, 22:57
да голяма грешка направи....снимката още я имам.... :D знам,че не я показваш на всеки...но нали се правиш на голямата работа давай качи я да ти видят самочувствието 8)

сега ще ме заплашваш нали ?
до там ли стигна
качвай! искам да вида до колко ме мразиш и ненавиждаш за да го направиш.

Spikeey
12-05-2010, 22:59
АРЕ НЯКОЙ ДА КАЧИ :lol:

Tempest
12-05-2010, 23:01
да голяма грешка направи....снимката още я имам.... :D знам,че не я показваш на всеки...но нали се правиш на голямата работа давай качи я да ти видят самочувствието 8)

сега ще ме заплашваш нали ?
до там ли стигна
качвай! искам да вида до колко ме мразиш и ненавиждаш за да го направиш.

и с тая чест няма да я удостоиш, прави й напук! :D

иначе кифленце, бягаш май от темата хахахаа :D жалка си, приеми го и си замълчи! Едно красиво и уважаващо себе си момиче не би псувало като дърт каруцар и не би седяла до 2ч във форум... а и през остатъка от деня.. едно интелигентно момиче (за каквато се мислиш ти) няма да е на всяко гърне мерудия.. айде преди да покажеш пак интелигентността си като ме изпсуваш, иди си лягай, че сънчо мина отдавна :)

December
12-05-2010, 23:02
баси филма дет става :lol:

тва chemist9009,xKiFlAxxx,Spikeey и темпест у сяка тема ги има с техните филми,баси култовите :lol: :razz:

chemist9009
12-05-2010, 23:02
Качи си я....снимката е твоя...самочувствието също....мразя ли?!? заплашвам ли?!?! :lol: :lol: 8-) 8-) не те познавам за да го правя :lol: :lol: нещо се филмираш май 8-) 8-) явно си мислиш,че ще ти правя реклама като ти кача снимката във форума :lol:

Tempest
12-05-2010, 23:06
баси филма дет става :lol:

тва chemist9009,xKiFlAxxx,Spikeey и темпест у сяка тема ги има с техните филми,баси култовите :lol: :razz:

аа, бъркаш са! :D Аз съм тука да подклаждам огъня между chemist и кифльока :D

xKiFlAxxx
12-05-2010, 23:07
Качи си я....снимката е твоя...самочувствието също....мразя ли?!? заплашвам ли?!?! :lol: :lol: 8-) 8-) не те познавам за да го правя :lol: :lol: нещо се филмираш май 8-) 8-)

Никога не бих си качила снимката в форума!
ако толкова ме ненавиждаш и не помниш нищо какво сме писали от лятото..качи я.

StolenBliss
12-05-2010, 23:07
Ама кифлата е имала некъв чат с химиста и усещам по тва, което пише, че още го харесваа.. Вие хора не го ли усещате 'Как можах да си пиша с теб', 'аз на теб пратих снимка, а знаеш че не пращам на всеки', 'мнението ти не беше, че съм грозна, а точно обратното' Тя сега го псува, щото я е яд, че не са е получилоооо ... :lol: :lol: :lol:

December
12-05-2010, 23:10
баси филма дет става :lol:

тва chemist9009,xKiFlAxxx,Spikeey и темпест у сяка тема ги има с техните филми,баси култовите :lol: :razz:

аа, бъркаш са! :D Аз съм тука да подклаждам огъня между chemist и кифльока :Dоххх благодаря ти че ми разведри неделната вечер с тва подклаждане на сапунки :Д
определено е голям сеир.сигурна съм че и още хора като мене наблюдават хилейки се :lol:

Tempest
12-05-2010, 23:10
ето я, намерих я!!

ММММ (http://saitsvg.files.wordpress.com/2010/04/kifla.jpg), как да кажа, че е грозна... напрао ше я изпапкам...

дайте да напрайм у кофата една анкета за качването на снимката :D

StolenBliss
12-05-2010, 23:12
^ :lol: :lol:
Тази идея е доста обещаваща !!!! Thumbs upp

Greennight
12-06-2010, 07:40
Не искам да ходя,защото 1.От класа нямам почти никакви приятели 2.В 1/2 от времето не правим нищо,но ни се карат,ако говорим или правим нещо друго и 3.Учим само глупости.

gofeto917
12-06-2010, 09:08
Вземете се стегнете, честно да ви кажа, започва да ми идва до гуша, във всяка тема да виждам някакви филми, това тука да не ви е "Стъклен дом"
Чудите се коя тема да оспамите, особено кифлата, от известно време и чета коментарите и трябва да кажа, че може и да я разбира химията, ама адски простее, много, 1-во, че пише пълни глупости, 2-ро, защото всеки път, като някой се заяде с нея, започва някакви малумни чатове по темите и е много неприятно да влезеш в някаква тема с 3 страници и да видиш как КИФЛА с обяснява ОТНОВО, искрено се надявам да ти баннат ИП-то и повече да не се мяркаш тук, не си прави труда да ми отговаряш, няма повече да пиша, какво имах да казвам, го казах по-горе. И за да не е и моето тъп спам по темата: Училище едновремено съм го мразил и едновремено съм обичал да ходя, мразих го, защотона моменти даскалите са откачали и много мръсно са правили (не говоря за много учене, просто ни правиха мръсно, Пример: едини приятел по немски го изпитват, преди това казва, че не е учил за днес, изпитва го, казва си всичко, пише му 3 и му заявява в лицето, че има 3 само защото е казал,че не е учил и по този начин провокира класа да не учи.) Обичах да ходя, защото много се разбирахме с момчетата от класа и само простотии и смях особено 11,12 клас, ама и предишните години не беше по-малко, сега в университета, това е единственото нещо, което ми липсва...

gandalfepi4
12-06-2010, 10:50
УУУ! снимка на кифлата, дай, дай, дай, дай, дай, дай!!! аре не се спичай, искам да я видя на какво прилича тази божествена, екзотична нимфа, пред която всички ние сме нищи боклуци. аре и без това знаем че е нещо такова

http://www.celebritieswithcandy.com/Fugly.jpg

addic7edd
12-06-2010, 11:17
А, аз си харесвам даскалото, имам уникално якия клас <3, само не ми се пишат домашни... :)

А за филма поне като се нареждате го правете качествено... Не с изтърканите лафове от сорта на "ама виж са ква си ма"... :?

Tempest
12-06-2010, 12:10
аа, не, бъркаш са! Има разлика между "виж се ква си" и "дай да те видим ква си".. и не можеш да отречеш, че кифльока е зле :D

FuckedUp
12-06-2010, 13:06
К'ви са тия сапунки тука, бе? Умрех от смях :razz: Аре качете снимката, бре! :lol: :lol:

n3zabrawiimaa
12-07-2010, 11:41
Хорааа кви ташаци си правите с кифлата :-o :lol: :lol:
Искаме снимкаааааааааааа! Се пак да видим дали ОГРОМНОТО й самочуствие си има покритие. ;д Нищо че 100% съм сигорна че няма ноооооооо... :lol: надеждата умира последна :lol: :lol: :razz:

Tempest
12-07-2010, 11:59
то за много неща надеждата умира последна.. например грамотността на младите... май само с полу-мъртвата надежда си оставаме... жалко

mustangg
12-07-2010, 13:04
ИСКАМЕ СНИМКАТА !!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

BlackEyedPeas
12-07-2010, 14:03
Еми ... междучасията са яки, но часовете са пълна скука! Особенно като започнат да мрънкат защо не си си знаел урока и тн.

Spikeey
12-07-2010, 14:15
баси филма дет става :lol:

тва chemist9009,xKiFlAxxx,Spikeey и темпест у сяка тема ги има с техните филми,баси култовите :lol: :razz:

аа, бъркаш са! :D Аз съм тука да подклаждам огъня между chemist и кифльока :D
Same here :D

DeleteThisAccount
12-07-2010, 14:39
аа, не, бъркаш са! Има разлика между "виж се ква си" и "дай да те видим ква си".. и не можеш да отречеш, че кифльока е зле :DНикой... никой не може да го отрече! 8-)

Tempest
12-07-2010, 15:03
Еми ... междучасията са яки, но часовете са пълна скука! Особенно като започнат да мрънкат защо не си си знаел урока и тн.

и после на контролни като имате 2ки, като се правите на нее.бателни, пак даскалите са ви виновни, нали? Долна сган.. че и неблагодарна на всичкото отгоре! Мрънкат ви за уроците, за да не мрънкате вие на трудовата борса...

bebzgirl
12-07-2010, 17:25
Аре дайте снимка на кифлата бе =Д ...
най - много да е дръпната от кифли.сом =Д

ПТ : Ми понякой път ми иде да се разкрещя на госпожата и да изляза , но понякой път ми е приятно =д ...
Според настроенията ...

gofeto917
12-07-2010, 17:59
Не се надявайте на повече сеир, банната е кифлата, говорете си по темата.

BlackEyedPeas
12-07-2010, 18:36
Еми ... междучасията са яки, но часовете са пълна скука! Особенно като започнат да мрънкат защо не си си знаел урока и тн.

и после на контролни като имате 2ки, като се правите на нее.бателни, пак даскалите са ви виновни, нали? Долна сган.. че и неблагодарна на всичкото отгоре! Мрънкат ви за уроците, за да не мрънкате вие на трудовата борса...

*BIG FACEPLAM* Та те ако преподаваха хубаво щеше да има полза от ходенето ни там, а те напишат нещо на дъската (Без да обясняват нищо) колкото да си вземат заплатата!

Spikeey
12-07-2010, 18:47
:/ и кво кат е банната? Мислиш, че не може си направи друг Acc и мен са ме банвали 3 пъти.

OtkrovennoBezrazlichna
12-07-2010, 19:26
Поради няколко причини:
Учим супер глупости които изобщо нема да ни трябват по нататък

Някой даскали са супер малоумни и не разбрани хора с които не може да се говори нормално и само гледат да се заяждат и да си вземат заплатите както казаха по горе

и накрая но не на последно място СТАВАНЕТО сутрин
ей тва е супер грешка да карат учениците да стават толкова рано сутрин и да седим по 8 часа там иииии още искам да пиша ама треа лягам щото
ТРЕА СТАНА УТРЕ В 6:00 !!!!!!!!!!!!! :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:

WaterLilly
12-07-2010, 19:48
Виждам училището като една неприятна сграда, в която отивам, за да се срещам с хора, които не са ми особено приятни (и някои приятели, разбира се), учители, с които не се харесваме взаимно, и предмети, които не ме интересуват. Винаги е като един ангажимент, който ме занимава 24/7, освен през лятото.

Да не говорим за пълното възползване от страха ми да не стана чистачка на тоалетни или нещо такова, ако имам гадни оценки за дипломата. Само това ме кара да се старая и да уча. >.<

Lucho
12-07-2010, 20:14
Ами мен особено не ме интересува твоето мнение, пък и никой не те е питал. А защо не ме кефи да ходя ли, защото програмата е тежка, системата е тромава, условията на места са добри, на други са отврат....като цяло множество фактори...и проблемът не е в трите или четирите дена, всеки може да си ги извини, проблемът е, че няма диалог в нашата хубава мила УЖ демократична държавица....в която за едни е демокрация, а други мислят все още по социалистически...
И, както казаха по-горе - или ще те карат да ставаш по нощите в 06:00, което, първото, не е нормално, второто, НЕ Е здравословно на тази възраст, или пък стоиш до 20:00 ч. и се прибираш по нощите....в нормалните европейски държави хората ходят на училище от 09:00 до 15:00. А както казаха по-нагоре в темата, има учители, които не си вършат работата като хората, а после искат успех, не става така. Има и други учители, които пък си вършат работата много добре и старателно. Именно затова трябва да се въведе, както има изпити при учениците, да има такива и при учителите, а на базата на изпита ---> и заплатата, защото е лесно да ревеш за пари и лека работа, но е трудно да си ги заслужиш. И не на последно място:


Виждам училището като една неприятна сграда, в която отивам, за да се срещам с хора, които не са ми особено приятни (и някои приятели, разбира се), учители, с които не се харесваме взаимно, и предмети, които не ме интересуват. Винаги е като един ангажимент, който ме занимава 24/7, освен през лятото.

iLovePussyJuice
12-07-2010, 21:21
свикнал съм, иначе не ми пречи, ама ме мързи да се разкарвам до там... нищо, че е на 10 минути xD

WaTaFa
12-08-2010, 07:26
Не искам хода щото се депресирам там... и времето минава мннннн бавно .не искам на училище :cry: :cry:

ми то там няма интернет, как ше влезеш във форума да се правиш на квото не си :D
Точно 8-) 8-)

ПТ: "който не учи няма да сполучи" (освен ако няма връзки) :lol: :lol: :lol:

за да пасеш говедата на полето пак трябва образование :D :D

nniicckkoo
12-08-2010, 12:48
Не искам да хода щото се депресирам там мннн... и времето минава мннннн бавно .не искам на училище :cry: :cry:
и аз съм така...времето минава ужасно бавно а като ми пишат 2-ка се изнервям и по цяло междучасие си търся изкупителна жертва

Colouring
12-08-2010, 13:02
Определено приемам училището като задължение,а не като забавление и нещо,което правя с удоволствие.Но никой не ме пита дали ми харесва или не,затова просто го правя.Ставам в 6:30,карам 7 часа (освен,когато имам и СИП в някои от дните),идвам,уча,уморявам се,но не следващия ден пак искам,не искам-даскало.И го правя.. защото трябва.Защото не искам да остана необразована,искам да постигна нещо в живота,искам да имам обща култура.Вярно,че се учат много тъпи неща понякога,които едва ли ще ни потрябват някога;вярно,че някои от учителите изобщо не се интересуват кой е разбрал и кой не,а гледат само да си предадат урока,но.. какво да се прави.Има и такива,които пък се стараят и искат да ни научат на максималното,което могат.
Освен това във почти всяко междучасие се случва нещо интересно и забавно.Не мога да твърдя,че сме напълно сплотен клас,но не мога да кажа и че изобщо не се уважаваме.Така че.. неприятно е,но е поносимо.

sasec
12-08-2010, 15:33
Не ми е неприятно. Училището изобщо не ми е в тежест. Срещам се с повечето си приятели, междучасията са винаги забавни, обучават ме добри професионалисти, които се стремят да ни научат на всичко необходимо. Може би по-нататък ще е различно, ще започна и аз да недоволствам, не знам. Но на този етап ми харесва да ходя на училище.

fenastz
12-10-2010, 18:13
Защо не се застреляте бе, ШИБАНИ СПАМЕРИ. Вземете си скайповете и направете един общ чат. Форума не е длъжен да знае историите ви.

awesomesheepy
12-11-2010, 11:35
На този етап не ми е приятно.
Намирам го като задължение.
Оттам ми идват сумати главоболия,адски жестоките притеснения преди изпитване/контролно и т.н
Хубавото е,че имаме хубави моменти с класа,междучасията са яки,виждам се с приятели.И дотам.

От даскалките някои не са ми изобщо приятни,но няма какво да говоря .

tItEufFf
12-11-2010, 13:32
На мен ми е хубаво на училище (10 клас съм).
Отивам, радвам се да видя с приятелите ми , след това влизаме в час .. Е, има някои часове които минават наистина бавно, но все някак минава. Пък и като слушам в час после бързо си научавам вкъщи.
Абе с една дума, училището не ми пречи. Обичам да научавам нови неща, да се виждам с хора и т.н. ..

Tempest
12-11-2010, 16:37
Еми ... междучасията са яки, но часовете са пълна скука! Особенно като започнат да мрънкат защо не си си знаел урока и тн.

и после на контролни като имате 2ки, като се правите на нее.бателни, пак даскалите са ви виновни, нали? Долна сган.. че и неблагодарна на всичкото отгоре! Мрънкат ви за уроците, за да не мрънкате вие на трудовата борса...

*BIG FACEPLAM* Та те ако преподаваха хубаво щеше да има полза от ходенето ни там, а те напишат нещо на дъската (Без да обясняват нищо) колкото да си вземат заплатата!

всичките ли са такива? Знам отговора, затова айде отивай да си учиш уроците, че да не ти "мрънкат" пак... или не, то средното образование не е задължително, прекрати даскало и стани общак.. виж колко идеи :)

SwEtyy
12-11-2010, 18:17
Неприятно ми е щото е скука. Трябва да виждам всеки божи ден неприятни хора, да се опитвам да ги избягвам, трябва също да търпя некъв господин. Накара ме на сила да ходя на му уча смотаните стихотворения, а когато лажа, е не искам да ходя ми вика "Аз никой не карам", "Ще имаш слаби оценки". Когато учителя ни по рисуване и дти е болен, на мястото му е некъв гей. Учим ненужни неща. Ся учим неква история, дето я учих миналата година. Межучасията понякога са готини, ама...

mitzubi6i
12-14-2010, 05:01
Ами нормално да ти е интересно като си в (от) 4 (до 5-6-7) клас, ще те видим по-нататък.

Аз съм 11 клас и си ми е много приятно. Няма от какво да се оплача 8-) 8-)

burpp
12-16-2010, 03:44
Зависи, кой с каква нагласа ходи на училище. Ако иска да се научи на нещо, ще внимава в часовете, ще изкарва добри оценки и ще се радва на тях. За приятелите незнам к'во му е кефско-то, защото по-голямата част си в часовете :D А за тези, който отиват там, колкото да отбият времето и да пречат в учебните часове, накрая ще видим кой ще сполучи в живота.

Аз лично, съм неутрален към въпроса на темата.
Понякога ходя с кеф, а друг път това е последното за, което искам да си помислям.

SiSi7yYy
12-16-2010, 07:24
Ако съм в час по Математика ми е забавно :D :D . Не че много я разбирам :D . Госпожата е много яка и направо я обожавамм :D :D . С нея може и предмета да разбереш и да се пукнеш от смях :D . По История ми е скучно, защото ми е много лесно и като го знам това ми е скучно да го слушам за 5 път . :D

tarlyo
12-16-2010, 09:52
Защо ви е чак толкова гадно да ходите на училище? За мен това е среща с приятелите и шанс да науча нещо ново! Плюс това всеки ден става нещо забавно. За три дена да не ходите на училище ще ядете тебешир, да се "разболеете", ще търсите бележки, ще правите, ще струвате... само на мен ли не ми е голям проблем? Пишете, защото ми е интересно :P
ЕМИ ХОДИ СИ НА УЧИЛИЩЕ ЗУБАР СМЕШЕН

Tempest
12-16-2010, 10:25
tarlyo, замълчи, моля те... нека позная - 8 клас си.. не повече.. кажи поне какво е зубър.. дай определение, да видим като редиш, знаеш ли кво казваш!

tarlyo
12-16-2010, 14:48
tarlyo, замълчи, моля те... нека позная - 8 клас си.. не повече.. кажи поне какво е зубър.. дай определение, да видим като редиш, знаеш ли кво казваш!
Ти си няк'во много тъпо същество, много ясно, че знам какво е зубър. Дори и да не знаех има Гуугъл, а ти к'вато си смешна сигурно не знаеш, че в днешно време 'зубър' е обидата за такива задръстени деца, дето ще умрат без училище, аре вижте се по цял ден пред форумите висите виртуални образи такива xaxax :smt097

burpp
12-16-2010, 14:52
Това не е тема, която да я серете.
Спрете се, и си запазете негативните
мнения за реалния живот.
Като имаш против съфорумниците,
бегай се обяснявай пред приятелите ти.

Мерси :)

iLovePussyJuice
12-16-2010, 17:14
Еми ... междучасията са яки, но часовете са пълна скука! Особенно като започнат да мрънкат защо не си си знаел урока и тн.

и после на контролни като имате 2ки, като се правите на нее.бателни, пак даскалите са ви виновни, нали? Долна сган.. че и неблагодарна на всичкото отгоре! Мрънкат ви за уроците, за да не мрънкате вие на трудовата борса...

*BIG FACEPLAM* Та те ако преподаваха хубаво щеше да има полза от ходенето ни там, а те напишат нещо на дъската (Без да обясняват нищо) колкото да си вземат заплатата!я се самоубий :)
моля те :-)

писнало ми от лайна като теб :-)

vaniliika
12-16-2010, 18:48
але какви сапуни какво нещо :lol: ...та по темата ... ами хора има лесно за тези които не им се учи "смотаните стихотворения" ; "тъпата история" просто да не ходи на училище и толкова... какво някой да не би някой да ви задължава.. абе хора вие изобщо разбирате ли значението на думата УЧИЛИЩЕ.. това място не е да забавлява,е да, все пак трябва да ни предразполага по някакъв начин,но не е място където да се забавляваме с приятели,тук ние всички се изграждаме като хора и се учим към какво трябва да се стремим в живота.Еми да и аз не съм от тези най-ученолюбиви но си давам сметка за какво отивам на училище и какво ще ми даде това за в бъдеще, нещо което повечето не го правят. Сега използвате труда на родителите ни,но после когато светне червено и се окажем без работа, без нужната квалификацийка и умения защото видиш ли не сме си седнали тогава на гъза поне малко да научим нещо -тогава е момента в който почваш да търсиш всичките тези напразно пропиляни години,когато другите са учили и са успяли да постигнат нещо днес, а ти тогава си ходил по кафенцата и си бил големия,а сега си нищо днес ;) ..

Paramour
12-16-2010, 19:36
В началото на годината ходих с огромно нежелание на училище.. по простата причина, че ме бяха насадили на първия чин, точно пред погледите на учителите.. аа и имаше едно момче, което ме зяпаше непрекъснато..
Не знам дали само при мен е така, но не обичам някой да стои и да гледа дума по дума какво пиша, или да ми се подпира на чина, или да ми бута раницата, за да може да се подпре..(за учителките говоря)... а като ми застанат точно над главата и съвсем се побърквах.. психически се натоварвах от непрекъснатото наблюдение ии.. не знам. Много се изнервях. В последствие направих така, че да седна по-назад. На старото си място. Има готини хора покрай мен.. с които мога да си говоря ако ми е скучно.. в същото време и не говорят много.. което е полезно в повечето часове.
Сега се кефя да ходя на училище.. вярно, има някои предмети, които не ми харесват, или по-скоро не мога да понасям преподавателите, но се издържа. В крайна сметка плюсовете са много повече от минусите. :)
а за въпроса със зубърите: който както иска да си изкарва оценките.. това, което повечето хора смятат за зубъри, са хора, които изкарват 6-тици и 5-тици.. не е съвсем така. Зубър е този, който наизустява уроците, но всъщност нищо не разбира от тях. А има и хора, които слушат в час и запомнят.. на тях дори не им трябва да учат в тях толкова.. само си прочитат плана от тетрадката.
Както и да е.. не се правя на остроумна, а само изразявам мнение.

SladkaZagadka
12-16-2010, 19:58
tarlyo, замълчи, моля те... нека позная - 8 клас си.. не повече.. кажи поне какво е зубър.. дай определение, да видим като редиш, знаеш ли кво казваш!
Ти си няк'во много тъпо същество, много ясно, че знам какво е зубър. Дори и да не знаех има Гуугъл, а ти к'вато си смешна сигурно не знаеш, че в днешно време 'зубър' е обидата за такива задръстени деца, дето ще умрат без училище, аре вижте се по цял ден пред форумите висите виртуални образи такива xaxax :smt097
Сериозно? А какво разбираш под "задръстено дете"? Най-вероятно дете, което е любознателно и има поставени цели в живота, за каквито ти дори и не можеш да си мечтаеш . И при това постижими . А за твое сведение, зубър е човек , който наизустява уроците и след като го изпитат забравя всичко . И най-вероятно ти си точно такъв / такава.

Lucho
12-16-2010, 20:06
але какви сапуни какво нещо :lol: ...та по темата ... ами хора има лесно за тези които не им се учи "смотаните стихотворения" ; "тъпата история" ..

1. Едно е да разсъждаваш върху едно произведение, съвсем друго е да го наизустяваш. И точно това е проблема. Няма лошо в анализа, но механическото наизустяване, според мен, е изключително глупаво.

2. По казуса с "Тъпата история". Първо, Историята изобщо не е тъпа. Тъпи неща няма, има прекалено усложнени учебници, писани от професори и напълнени с множество тежък и излишен материал, който се трупа по всички предмети и заучаването му е трудно. Ако се извади излишното няма да има проблем.

3. Училището бива съсипвано от оценителната система. Както я премахнаха до 4 клас, така трябва да я премахнат изцяло. Най-глупаво е да се оценява с оценки. Ако оценяването е точково, т.е. на брой точки от дадено изпитване/контролна работа ще се избегне механичното зубрене за някакви безсмислени цифри, които отразяват твоето ниво в даден период от време.[/list]

iffey
12-16-2010, 20:12
Приятно ми е да ходя до училище (не може да се каже че ходя НА училище 8-) ) заради хората които са там, или заради част от тях. Обичам моментите когато ни е забавно заедно в тази адска дупка.. но мразя да карам някои часове. 3атова и не ги карам.. Аз проблем с отсъствия нямам.. Няма да ме изгонят, защото от нашия випуск сме само 1 паралелка, а тръгнат ли да гонят от 29 човека в класа, поне едно 25 няма да ги има :lol:

burpp
12-16-2010, 20:22
Приятно ми е да ходя до училище (не може да се каже че ходя НА училище 8-) ) заради хората които са там, или заради част от тях. Обичам моментите когато ни е забавно заедно в тази адска дупка.. но мразя да карам някои часове. 3атова и не ги карам.. Аз проблем с отсъствия нямам.. Няма да ме изгонят, защото от нашия випуск сме само 1 паралелка, а тръгнат ли да гонят от 29 човека в класа, поне едно 25 няма да ги има :lol:

Сигурно прекарваш повече време в вас, вместо в училище.
Чудно ми е колко ли отсъствия имаш ...

iffey
12-16-2010, 20:24
Приятно ми е да ходя до училище (не може да се каже че ходя НА училище 8-) ) заради хората които са там, или заради част от тях. Обичам моментите когато ни е забавно заедно в тази адска дупка.. но мразя да карам някои часове. 3атова и не ги карам.. Аз проблем с отсъствия нямам.. Няма да ме изгонят, защото от нашия випуск сме само 1 паралелка, а тръгнат ли да гонят от 29 човека в класа, поне едно 25 няма да ги има :lol:

Сигурно прекарваш повече време в вас, вместо в училище.
Чудно ми е колко ли отсъствия имаш ...
Не, времето го прекарвам в кафето до училището.. Влизам и в английския да разцъкам малко белот :lol:
Бяха 89 като ги гледах последно.

Paramour
12-16-2010, 20:25
^ лол.. де да можеше и при нас да е така :lol:

iffey
12-16-2010, 20:26
^ лол.. де да можеше и при нас да е така :lol:
Нях нях.. :lol: и 3ките се пишат по милост, за да не им вгорчим живота лятно време 8-)

Paramour
12-16-2010, 20:28
^ лол.. де да можеше и при нас да е така :lol:
Нях нях.. :lol: и 3ките се пишат по милост, за да не им вгорчим живота лятно време 8-)
:lol:

burpp
12-16-2010, 20:34
Бих изчакал да видя като дойде време за матури и хем-подобни важни изпити, на който няма кой и как да ти подсказва. :D

Tempest
12-16-2010, 20:47
tarlyo, замълчи, моля те... нека позная - 8 клас си.. не повече.. кажи поне какво е зубър.. дай определение, да видим като редиш, знаеш ли кво казваш!
Ти си няк'во много тъпо същество, много ясно, че знам какво е зубър. Дори и да не знаех има Гуугъл, а ти к'вато си смешна сигурно не знаеш, че в днешно време 'зубър' е обидата за такива задръстени деца, дето ще умрат без училище, аре вижте се по цял ден пред форумите висите виртуални образи такива xaxax :smt097

не отговори кой клас си, значи съм познаЛ.. очевадно и не знаеш какво е зубър.. това, че не съм със стадото да искам ваканция, щото, разбираш ли, минали години е имало повече, не ме прави "човек, който учи наизуст без да разбира материала" (каквото, way the by, е определението за зубър по принцип.. или днешно време келешата гледате всичко да променяте?)..

а туй животно, дето кисне във форумите, му се вика "форумен червей".. да, такива сме, това не ни пречи да имаме живот, какъвто май май на някого липсва.. барабар с няколко годинки

TheRedRose
12-17-2010, 10:33
Защото всичкото учене и притеснение ми идват в повече вече,класа ни е всичко друго,но не и сплотен,повечето ми приятели не са от училище,мразя да сравам по тъмно и още мноого причини.

SchizoRat
12-17-2010, 20:32
Tarlyo, get a life.
По въпроса - се се оплаквайте много. след 10 години ще ви липсват тези години. И на мен не ми е перфектно, ама да ви кажа - на никой не му е.