PDA

View Full Version : Вечно недоволни..



sunriseundershadow
12-05-2010, 22:26
Едно нещо не мога да разбера.. Ние момичетата все се оплакваме, че момчетата са боклуци и че не правят достатъчно , че не им пука за нас и прочие.. И ето, че се стига до момента, в който най - добрата ми приятелка си хвана гадже, което прави абсолютно всичко за нея .. Той наистина е свестен, адски добър, симпатичен и всичко е наред.. Единствения и проблем е, че бил прекалено добър.. И аз се чудя за главата ли да се хвана , обаче в тоя момент се замислям, че при повечето момичета е така.. Хващаме си някой боклук, който ни разказва играта и се оплакваме.. Хващаме си някой добър, който ни носи на ръце и пак се оплакваме.. И какъв е извода ? .. Няма угодия! Просто обичаме постоянно да се оплакваме и явно живота ни е по- интересен с проблеми.. Честно казано сами си го търсим .. Така че , момичета като си хванете добро момче си го дръжте и не се оплаквайте много, много, че ще видите като го загубите и няма втори такъв. Не е ли така ? Айде гуд лък от мене.. :-) 8-)

Nikotincho
12-05-2010, 22:29
ама ти чак сега ли загря :D

Боже ..

mish0ka
12-05-2010, 22:38
Колкото и звезди да ви сваляме, винаги има недоволни!

sunriseundershadow
12-05-2010, 22:41
ама ти чак сега ли загря :D

Боже ..

Не, но чак сега започна да ме дразни :D

DaSparKonE
12-06-2010, 04:18
И ся ако ми кажеш къф аджеба е смисъла на темата ти ? Да се оплачеш И ТИ ,че това , което е и в твоята природа те дразни... хЪх

rosencetooo
12-06-2010, 04:34
Ами така си е :-D

LadyDi
12-06-2010, 06:32
Ей такива прозрения рано сутринта много ме радват...

Печелиш червена точка пред мъжете, задето си оплюла собствения си пол...

sunriseundershadow
12-06-2010, 07:24
Ей такива прозрения рано сутринта много ме радват...

Печелиш червена точка пред мъжете, задето си оплюла собствения си пол...

Е аз ако почна да оплювам мъжете ще ми трябва много време.. Но и т'ва си е истина няма к'во да си говорим.. И ние не сме прави в много отношения и трябва да си го признаваме..

LadyDi
12-06-2010, 07:42
Това, че някои индивиди постъпват така и така, не означава, че всички са виновни.

DeVilTerroR
12-06-2010, 07:44
Аз викам да не споменаваме момичетата които са боклуци, защото ще стане мазало :D

sunriseundershadow
12-06-2010, 08:15
Това, че някои индивиди постъпват така и така, не означава, че всички са виновни.

Ми няма значение, както и да го погледнеш една доста по-голяма част, дето незнаят какво искат постъпват така.. Така че , тези които не са такива са малцинство..

LadyDi
12-06-2010, 08:38
Ти имаш обективен поглед върху ВСИЧКИ момичета?
На базата на какви статистически данни заявяваш това?

ей, много се дразня от общи приказки...

TheManTheLegend
12-06-2010, 08:54
Ти имаш обективен поглед върху ВСИЧКИ момичета?
На базата на какви статистически данни заявяваш това?

ей, много се дразня от общи приказки...
Повече от 90% от момичетата са на този принцип, няма какво да показва статистически данни. Разбира се не броим грозните, с ниска самооценка момичета които са готови да се хванат за всеки, само и само да "имат гадже"

LadyDi
12-06-2010, 08:55
Колко на брой момичета има в България и колко от тях са част от богатия ти житейски опит?

TheManTheLegend
12-06-2010, 08:59
Има ли нужда да познавам всички цигани, за да кажа че поне 95% са боклуци :-D

soul1199
12-06-2010, 09:41
зависи от момичето,някой правят така,други не се оплакват,трети пък не допускат никого до себе си

Nikotincho
12-06-2010, 09:50
ама ти чак сега ли загря :D

Боже ..

Не, но чак сега започна да ме дразни :D


такива сте си жените, нямате угодия, после ние сме ви виновни ...

ама хубавото е, че си вденала де :Д

дано всички момичета да го разберат :D

Stotii
12-06-2010, 09:53
Вий жените не сте като хората.... евала, че поне мацето си го каза ...

И все пак си ви харесваме, кво да се прави.... хората са шантави

sweetpunk
12-06-2010, 12:04
Може би на приятелката ти просто и е скучно с това момче ... В смисъл, че без къвги и минимални проблеми, всичко става еднообразно и скучно .. и аз обичам да има тръпка в една връзка .. Не бих заменила нито хубавите, нито лошите моменти .. Просто трябва да има баланс 8)

RomantiCBoY
12-06-2010, 12:07
За пръв път, чувам мъдро мнение от жена по този въпрос. Браво ;). Айде със здраве! :-)

rebeccaa
12-06-2010, 18:35
Да и аз на скоро се замислих за това междудругото.И аз не мога да намеря обяснение.Може би е защото, когато са много добри не е интересно и само ни угаждат с извинение на задниците, а когато са по-лоши не ни харесват и виждаме всички недостатъци в тях освен хубавите неща.Така, че мисля, че трябва да има и от двете по малко.

iveetyy
12-06-2010, 18:56
Забелязвала съм го при много момичета/приятелки.
It`s so sad . .
Аз пък си намерих най-якото момче и си го стискам само за мен , радва ме точно , защото се държи прекрасно. <3

bitchwolf
12-06-2010, 19:15
Ей къде се изгуби феминизма бе хора :razz: :razz: сексистки истории..вие не прочетохте ли ,че войната м/у половете няма да има победител заради многото флирт м/у враговете..що да се плюем..ако е любов нека е голяма :grin: :grin: