PDA

View Full Version : Какво бихте направили ако знаете, че ви харесват



DrIfteRbg
12-06-2010, 07:39
Касае и момчета и момичета, кажете какво мислите, а аз ще си мълча, защото нямам мнение по въпроса :D. 8-)

DeVilTerroR
12-06-2010, 07:42
Еми зависи дали чувствата са взаимни. Ако не са по-добре да и/му кажеш, че нищо няма да се получи, а ако е взаимно е супер, казваш и/му 'хайде да ходим' и се радваш :D

DrIfteRbg
12-06-2010, 08:01
Еми зависи дали чувствата са взаимни. Ако не са по-добре да и/му кажеш, че нищо няма да се получи, а ако е взаимно е супер, казваш и/му 'хайде да ходим' и се радваш :D

Ако кажеш че нищо няма да се получи ще му/й разбиеш сърцето..

Greennight
12-06-2010, 08:13
^ Такъв е живота..не може всички да си допадат..естествено можеш да му/й го кажеш по елегантен начин...

etrnall
12-06-2010, 09:12
ПО-добре казвайте ако не ви харесва защото една колко време ме лигави наляво надясно и като не разбрах какво иска и се осъзнах накрая да я оставя ама даже и да не ме харесваше можеше да си каже не да ми хаби времето

Nikotincho
12-06-2010, 09:52
ми ако и аз е харесвам, се държа добре с нея и се " съгласявам " на всичко, ако ли не, отказвам тактично :D

DeVilTerroR
12-06-2010, 09:55
Еми зависи дали чувствата са взаимни. Ако не са по-добре да и/му кажеш, че нищо няма да се получи, а ако е взаимно е супер, казваш и/му 'хайде да ходим' и се радваш :D

Ако кажеш че нищо няма да се получи ще му/й разбиеш сърцето..

Е та няма ли да разбере в последствие и пак да е с разбито сърце. По-добре по-рано, за да може да го преживее по бързо !

TheBeliever
12-06-2010, 12:05
Обяснявам директно, че нищо не може да се получи между нас по ред причини. Старая се да не обиждам, но понякога се слува и без да съм го целяла. След това се дистанцирам максимално от дадения човек, за да не оставям никакви лъжливи надежди. Това е в случай, че не мога да отговоря на чувствата му. А ако и аз го харесвам всичко е ясно.

sweet_sorcerer
12-06-2010, 12:21
И аз ко? :-o Ако и аз го харесвам, може и да му дам шанс, ако не - обяснявам му, че той не иска да харесва човек като мен и ако не се разбере от дума, му показвам защо не иска да ме харесва... 8)

bitchwolf
12-06-2010, 16:27
Аз ще си трая и ще се държа нормално, докато не ми покаже (каже) сам,ако е взаимно окей,ако не-право в `очи..

pentxayc
12-06-2010, 16:32
ще и пратя поздрави

rebeccaa
12-06-2010, 18:11
Зависи кой и зависи дали чувствата са взаимни.На скоро една приятелка каза на едно момче, че го харесва тоя зе, че се наду та ще се пръсне още малко и точно тва немога да го разбера : ЗАЩО когато кажеш на някое момче, че ти харесва той започва да се надува и да се прави на интересен WTF ???

bitchwolf
12-06-2010, 18:17
Защото в подсъзнанието му си вече бита карта...примерно

rebeccaa
12-06-2010, 18:39
Е как съм бита карта като все още нищо не е имал с мен ? Примерно.

bitchwolf
12-06-2010, 19:08
а питай ги момчетата,някои наистина правят така ..за мен също е необяснимо,но пък има по-свестни,които не биха постъпили по този начин. Те си заслужават :)

inloveinsomeone
12-06-2010, 19:15
Ами, ако аз кажа, че харесвам някое момиче и то никога не ми дава директен отговор с "ДА" или "НЕ", защото при мен това се случва в момента и не знам как да приемам нещата. Ама тя ми вика, че с мен споделя най-много, даже ми каза, че съм по-умен от нея, че не съм повърхностен като нея. Имаме едни и същи интереси и влечения. Смятаме се за големите фр-та, ама никога не получавам директен отговор, само някакви недомлъвки и после почваме да си говорим за други неща, тогава? :(

rosencetooo
12-06-2010, 19:21
Ако е взаимно е ясно.. Ако ли не..опитвам се по тактичен начин да обясня , че не съм заинтересована :) и нищо няма да се получи.. и се отдалечавам от дадения човек , за да няма погрешни представи..

peroto
12-06-2010, 19:21
Еми ако я харесвам й предлагам и всичко си е наред,ама ако не ме кефи ми гледам да не й обръщам внимание тя с времето ще разбере ко има да й "разбивам сърцето" кът тя сама може д си го проумее... :) :)