PDA

View Full Version : Гинеколог



qweqwe
12-06-2010, 09:47
От известно време имам бяло течение, обаче нямам 18 и трябва да отида на гинеколог с родител. А ме е страх че наще ще разберат че не съм девствена. Незнам какво да правя. :( [-X

kiki1991
12-06-2010, 10:03
глупости върви до личната и и кажи,тя ще ти даде направление за гинеколог и ще отидеш сама.Ако пък не стане и трябва да отидеш с вашите..никой няма да тръгне да казва на вашите дали си девствена или не.Пък и като те преглежда те ще са отвън..споко няма страшно,по добре иди недей да чакаш точно за това.

SmilezZz
12-06-2010, 19:06
Аз само не разбрах - някакво оплакване ли
имаш или само,за да се прегледаш ?
Тъй де,то няма значение..
- Не е задължително да отидеш с родител..
Можеш сама,можеш и с някоя приятелка или
с когото си искаш..
Както ти казаха,отиди при личната си лекарка,за
да ти даде направление и отиди..
Няма нищо срамно и притеснително в това..

Mina831
12-07-2010, 08:11
Здравей, аз имах същия проблем преди два месеца засилен секрет и сърбеж и една приятелка ми препоръча билков продукт Проповаг интимен гел за който незнам от каде е разбрала, който ме спаси да не ходя на гинеколог с майка, а купих си го от лили дрогерие на раковска. намазваш го и от вън и от вътре щом си имала полов контакт, ако имаш други въпроси питай.

SmilezZz
12-07-2010, 09:15
Според мен не е препоръчително да се
пият лекарства или да се употребяват някакви
кремове,само защото при някой друг е имал
ефект..Пък може на друг да е помогнал,но при
теб да влоши състоянието..
Така,че най-добре е да отидеш на гинеколог..
Пък ако се притесняваш относно прегледа - това
им е професията,не си нито първата,нито последната,
която е отишла там..

ihateyou
12-26-2010, 19:19
Аз само не разбрах - някакво оплакване ли
имаш или само,за да се прегледаш ?
Тъй де,то няма значение..
- Не е задължително да отидеш с родител..
Можеш сама,можеш и с някоя приятелка или
с когото си искаш..
Както ти казаха,отиди при личната си лекарка,за
да ти даде направление и отиди..
Няма нищо срамно и притеснително в това..

ох боже! Най мразя като незнаете да говорите! Ходила ли си на гинеколог, че да казваш дали се ходи с родител или не?!?!?!

kalpazanka
12-27-2010, 06:40
SmilezZz, теб ли да извика да се подпишеш на амбулаторния лист, като й даваш акъл, че не е задължително да се ходи с родител?!

doctors
12-29-2010, 09:44
За лица под 18 години в амбулаторния лист трябва да го подпише родител - иначе може да иде и с приятелка и с когото си иска - ама дали лекаря ще се съгласи да се подписва някой друг на мястото на родителя - едва ли.То в форума всеки може да дава мнение - не им се карай много Калпазанке на децата

mArMaLaDkA
12-29-2010, 15:37
И едните, и другите големи разбирачи се оказаха. :-o
Да, принципно родителят трябва да се подписва, но в крайна сметка всичко си зависи от преценката на личния лекар. Често боледувам и редовно търча я за преглед, я за направление. Не помня от колко време вече се подписвам от името на родител.