PDA

View Full Version : Проблем в училище



silvermoon
12-06-2010, 10:45
имам един основен проблем вече от 2-3 години 11 клас съм има 1 момче което ме тормозеше(под тормоз ако разбирате да се закача с вас да се заяжда да ви обижда такъф тормоз не че ме бие но ме удря..) и сега само ме удря понякой път и не знам защо може би защото съм срамежлив и не се събирам с класа защото съм почти сигурен че ще почне да се заяжда с мене под психически тормоз съм и не мога да се изместя ... имам познати които могат да му теглят боя но тои е съдружен с класа ми и после големи подигравки и ебавки ще паднат.. кажете ми какво да прая ............ по тая причина и бягам от даскало не не съм казал на наще защо отбягвам го той пак идва.. просто не съм боен а и не знам тои мрази така да се изразя фешаните и сигурно затова се държи така с мене обличам си дрехите по мене.. но това си е стил не съм педал нали.. имам си приятелка но ми писна да се прави на тежкар пред мене а ако тръгна да го бия нали ви казвам после аз ше изям боя.. :) почнах да си мисля вече да го казвам на чичо ми който не искам да казвам какъф е но не искам да се стига до там ако ме разбирате помогнете ми .. сиг ще полудея и накрая ще го убия..........

addic7edd
12-06-2010, 11:30
Ей на това му се вика хейтър :? Направи го за смях пред другите... После, ако тръгне да те бие пак ще покаже слабост... Признак на липса на сиви клетки:Оправяй всичко с бой... :o "к'во стана да не ти свърши запаса от наредби, че тръгна на бой?! " :D
Вариант 2: Запиши се на кик бокс и го пречукай :D

silvermoon
12-06-2010, 11:44
Ей на това му се вика хейтър :? Направи го за смях пред другите... После, ако тръгне да те бие пак ще покаже слабост... Признак на липса на сиви клетки:Оправяй всичко с бой... :o "к'во стана да не ти свърши запаса от наредби, че тръгна на бой?! " :D
Вариант 2: Запиши се на кик бокс и го пречукай :D

както казах мисля да го пречукат без да разбере че сам ги пратил аз ;д

qoper
12-06-2010, 12:51
Разбираш го къде живее, причакваш го някоя вечер с един кози крак излизаш му отзад бой в задната част на краката да падне на земята без да му чупиш нищо после е твой... мое да не разбере кой е ама поне ше си напраиш кефа :Д

Tempest
12-06-2010, 13:03
с една щангичка направо... бахти "мъжкото" решение на проблема.. удар в гръб.. ХА! Смешна история!

Ако имаш акъл, в употреба ше влезе един мускул, най-важния... езика (знам какво си помисли! :D ) насоли го едно хубаво, да не знае какво да говори, че да ти налети на бой... синини, натъртвания - те минават бързо ;)

qoper
12-06-2010, 13:14
Ами дадох му решение според това каквото той е писал :Д по добре той отколкото негови приятели
А и Темпест това със езика не при всеки се получава поради наистина всякакви причини не само че на тоя не му стига мозъка да се оправи с думи... повярвай ми!
А и нали знаеш колко са хората които ще си кажат \"Нищо че оня му разби главата, важното е че нашия го насоли с думи\" Това лично аз не съм го виждал
Иначе относно съвета ми, просто не съм изпадал в такава ситуация, имаше един дето ми се правеше ама то беше във Facebooka (без да знае нищо освен къде уча). Просто не му обърнах внимание... грешката беше че каза \"всички от ващо даскало сте скапани\" тогава му се случи подобно на това което съм описал (отново не от мене де, други хора се жегнаха от думите му).
PS: А и ако искаш полиции, актове от 2000 лева нагоре и разправии удари го в лице :)

Tempest
12-06-2010, 13:19
абе е.бе ме колко хора какво ше си кажат... оня щом се жегва от думички, които за днешната интелигенция (към които явно са ония дето блъскат по цял ден стероиди и ходят у фитнеса..) не са от значение, значи такова всъщност има.. мене някой ако ми прави такива мизерии.. не че не мога да го смеля, просто съм по-голям фен на психоатаките.. раиш ли?

qoper
12-06-2010, 13:22
Разбирам те, просто ти казвам че е много по трудно да се направи :)

Tempest
12-06-2010, 13:25
Разбирам те, просто ти казвам че е много по трудно да се направи :)

в живота няма лесно, брат.. ако бягаш от трудностите, значи си слаб.. физически, психически, няма значение..

awerw
12-06-2010, 13:51
Само бой за такива глупаци.

silvermoon
12-06-2010, 15:15
Ами дадох му решение според това каквото той е писал :Д по добре той отколкото негови приятели
А и Темпест това със езика не при всеки се получава поради наистина всякакви причини не само че на тоя не му стига мозъка да се оправи с думи... повярвай ми!
А и нали знаеш колко са хората които ще си кажат \"Нищо че оня му разби главата, важното е че нашия го насоли с думи\" Това лично аз не съм го виждал
Иначе относно съвета ми, просто не съм изпадал в такава ситуация, имаше един дето ми се правеше ама то беше във Facebooka (без да знае нищо освен къде уча). Просто не му обърнах внимание... грешката беше че каза \"всички от ващо даскало сте скапани\" тогава му се случи подобно на това което съм описал (отново не от мене де, други хора се жегнаха от думите му).
PS: А и ако искаш полиции, актове от 2000 лева нагоре и разправии удари го в лице :) пробвал сам и с думи казва че съм бил под неговото ниво .. искам да ви кажа че тои е доста дебел.. и по принцип се бие доста и се закача почти с всеки