PDA

View Full Version : Основен проблем



silvermoon
12-06-2010, 10:51
Съжелявам че го поствам тука но вие само тука гледате :)

имам един основен проблем вече от 2-3 години 11 клас съм има 1 момче което ме тормозеше(под тормоз ако разбирате да се закача с вас да се заяжда да ви обижда такъф тормоз не че ме бие но ме удря..) и сега само ме удря понякой път и не знам защо може би защото съм срамежлив и не се събирам с класа защото съм почти сигурен че ще почне да се заяжда с мене под психически тормоз съм и не мога да се изместя ... имам познати които могат да му теглят боя но тои е съдружен с класа ми и после големи подигравки и ебавки ще паднат.. кажете ми какво да прая ............ по тая причина и бягам от даскало не не съм казал на наще защо отбягвам го той пак идва.. просто не съм боен а и не знам тои мрази така да се изразя фешаните и сигурно затова се държи така с мене обличам си дрехите по мене.. но това си е стил не съм педал нали.. имам си приятелка но ми писна да се прави на тежкар пред мене а ако тръгна да го бия нали ви казвам после аз ше изям боя.. :) почнах да си мисля вече да го казвам на чичо ми който не искам да казвам какъф е но не искам да се стига до там ако ме разбирате помогнете ми .. сиг ще полудея и накрая ще го убия..........

dominating
12-06-2010, 11:14
викни го след даскало да изпиете по една бира - прежали се един единствен път и те така ... за мене тва е решението 8)

bbabyy
12-06-2010, 11:26
И връзката със секса е??

silvermoon
12-06-2010, 11:48
викни го след даскало да изпиете по една бира - прежали се един единствен път и те така ... за мене тва е решението 8)

не съм сигурен че ще стане

AreYouNoob
12-06-2010, 14:09
пич само 1 ше ти кажа. Прибий го!! Аз имах същия проблем (но бях 8 клас) дразнеше ме половин срок и един път тръгна към мен ударих мъ 1 песник :D и се свлече на земята. От тогава не ми е казвал обида ... казвам ти направи го сега щот после и другите ще почнат да се еба*ат с теб и тогава става лошо

dimdim
12-06-2010, 18:00
e*и му майката на тоя ;)

никой не е длъжен да търпи подобни неща, или друг да го набие или му хвърли ти един як ... и аз не съм по боя ама такива като него май само това ги вкарва в релси :)

12-06-2010, 18:22
AreYouNoob я се сабуди сигурно още те тормозят :D ..а към пича пуснал темата ами знаешли защо е почнало ? сигрен съм,че е имало момент нео са те ебавали или нз нещо подобно и ти не си отвърнал а си се насрал 1 вид спомни си и от там така те ебават според мене от там е тръгнало ако си отвърнал ако са те ебавали или са те ударили требвало е да отвърнеш :)

burpp
12-06-2010, 19:25
Пич, намерили са в тебе, че не си боен, както ти каза и са решили да се възползваш от това. Просто не е трябвало да показваш слабост. Бях нещо подобно, стигна се до бой и от тогава нито веднъж не са ми хвърлили обида или са се закачали с мен. Боят е решението, и най-лесното колкото и да е неприятно за тебе :)

SuNsEt
12-06-2010, 19:43
Не трябва да се оставяш да пропадаш в училището и бъдещето си заради такива като него.Не е особено добър вариант да се преместиш,защото си 11 клас и може да ти навреди на кандидатстването,но това ти си решаваш.Може би той просто си е такъв ...грубиян.Опитвал ли си се да говориш с него спокойно?Като големи хора.Ако не помогне...не,не мисля,че родителите ти са единствения вариант.Така само ще изглеждаш още по-нелепо в очите на класа ти,за съжаление.Според мен трябва да започнеш да отстояваш своето и да не се даваш лесно.Да не ти пука и да гледаш себе си.Има толкова хора,които са много по-зле от теб...Щом те е страх да не те набие,започни да тренираш повече.Това хем ще оформи по-готино тялото ти,хем ще си по-силен.

12-06-2010, 19:56
SuNsEt верно си е че пича треа да земе нещо да тренира но неможе да казваш,че просто ей така да после ще може да го бие може и да стане по силен ама знаели се примерно мога да ти кажа прайш яко тяло в фитнес ама някой трен мма ти чупи главата на 5 места :) и тва го има но нека верно почне да тренира

12-06-2010, 19:58
пич ако неземеш да тренираш нещо и не се опрайш цял живот ще те подиграват ... все ще се намери някой такаче ти решавай дали няма да тренираш и ще се оставиш да те мачкат или ти може обратното :)