PDA

View Full Version : Знаете ли нещо за Липовон?



KikiDanny92
12-06-2010, 11:51
Казаха ми, че мога да отслабна с 10% от теглото си с продукта за отслабване Липовон - някой ползвал ли го е? Дайте съвети мнения.

Svetlana33
12-07-2010, 09:51
Да аз мисля, че можеш да отслабнеш с Липовон. Аз не съм го пила, но майка ми взема от две години. Пие по два месеца в годината и действително отслабва. Не знам колко процента от теглото си, но тя е малко пълна и и се отразява добре. До колкото знам се пие обилно вода докато се приема. Това е от мен. Дано съм била полезна.

marina22
12-19-2012, 12:11
Понеже често употребявам липовон искам да ви попитам. Научих че сега има коледна промоция 30бр за 42 лв. от сайта Lipovon-bg.com, та имали някой които да е запознат повече с тази промоция?

marina22
07-12-2013, 07:00
ВНИМАВАЙТЕ - Излезна информация на официалния уебсайт (Lipovon-bg.com) на продукта Липовон за менте разпространявано в България.
ВНИМАНИЕ! НА ПАЗАРА СЕ ПОЯВИ МЕНТЕ НА ПРОДУКТА ЛИПОВОН, КОЕТО Е ОПАСНО ЗА ЗДРАВЕТО!
МЕНТЕТО Е С ПО-ГОЛЯМА КУТИЯ - ВИСОКА Е 8,8 СМ. В КУТИЯТА ИМА 45 КАПСУЛИ, КОИТО СА ЗЕЛЕН ЦВЯТ!
Ментето се разпространява от сайта bio-lipovon.com

aniezina
07-12-2013, 15:59
Нищо не знам за тоя продукт, и като гледам колко съмнително по едно и също време са правени профилите, с по 1 мнение, които са писали в тази тема няма и да го взема. Много долнопробна реклама се опитвате да правите, не бих използвала подобен продукт.

ggb
07-12-2013, 19:12
Ако някой решии да си го купува,нека си вземе и линийка,за да не се окаже менте.Хахааа.

Cloud9
07-13-2013, 11:14
Скъпи ми шефове от Липован,

служителите Ви , които са отговорни за интернет промоцията на продукта Ви, не са били достатъчно внимателни по време на лекциите по интернет маркетинг. Ако въобще са присъствали на такива,де.Първо- темата е от преди 3 години. Второ едва никнейма е много глупав. три уж различни хора са използвали една и съща схема за създаване на прякор. трето-от къде обикновен тийнеиджър ще знае размерите на кутийката с такава точност? Пиша го само защото се нервирам че ни смятате за толкова глупави. Ако продуктът Ви е толкова добър колкото и рекламната Ви стратегия....Не, благодаря!

SlowDownBaby
09-28-2015, 08:10
Виждам,че темата е стара,но няма как да не се включа.Не знам горните коментари на служители ли са или не,но е факт,че Липовона действа ! Моя приятелка го започна миналата година по това време,като правеше почивки през 3 месеца и свали страшно много,а аз все не й вярвах,че е от хапчетата защото бях пробвала с други от които нямаше грам ефект...Та началото на месеца ми писна да се мъча с фитнеси и диети,при положение,че като спра да ходя на фитнес за две седмици и веднага връщам всичко и си купих една кутийка но от магазин,а не по интернет....пия го вече близо месец,не съм се теглила все още,но няколко човека ми казаха че съм отслабнала,а и аз виждам разликата...Не съм служител на фирмата,или рекламен агент или каквото там се нарича ;д ,просто споделям опита си..ако има и други,които са го пили нека да си изкажат мнението ...просто ми е интересно на други как им е действало.

stankura
02-15-2016, 06:30
Аз също съм доволна от липовона. Само че в моя случай аз го поръчах по интернет. Явно при всеки организъм действа различно, защото чета коментари на хора който не са доволни.

baby_baby
02-17-2016, 15:10
Оставете ги тия химии

Просто се питай ако искаш да направиш 90-дневната диета и ходи на фитнес

beautyhair
02-11-2019, 14:54
На мен много ми е интересно тези, които казват че са отслабнали с тези хапчета липовон (https://maxslimming.com/produkt/lipovon-original/) дали изобщо са задържали теглото си дългосрочно, или е поредното чудо за два дни. Мен ме съмнява за 50 лева или там колкото струва веднъж завинаги да отслабнем. Ще се радвам някой от коментиралите да се включи и да каже сега как е