PDA

View Full Version : Искам да съм момче



bettyblackdewil
12-06-2010, 12:50
Не не съм обърнала резбата.. просто искам да съм като момчетата.. искам къса коса.. искам мъжки дрехи искам мъжка компания искам мъжки живот.. въпреки че знам повечето момчета какви животни са знам че те се забавляват много повече от момичетата знам че държат на приятелството повече а не като при момичетата уж приятелки а зависта ги гризе отвътре.. а и каквото да си говорим жените са кучки.. и не искам да съм такава или да стана такава.. имам смелоста да си отрежа косата да заменя женските дрехи с мъжки въпроса е че мисля че 1-во родителите ми няма да го приемт добре въпреки че ми позволяват да си взимам мъжки дрехи.. и 2-ро че приятелите ми ще се отдръпнат от мене.. знам тук какво ще кажете '' ако са ти истински приятели няма да го направят'' знам но една от най-близките ми приятелки ще се отдръпне.. пак ще излиза с мен но ще я е срам от мене.. можете свободно да ме мислите за луда и за лесбийка// луда може и да съм но лесбийка НЕ! // просто си кажете мнението след написаното и дали си струва да рискувам да стана това което искам да съм или да съм си същата но поне да знам че приятелите ми няма да ги е срам от мене..?

burpp
12-06-2010, 13:31
Приеми живота си на момиче и се примири- не може ей така да пойскаш и да станеш момче. Колкото и да се привързваш към мъжкия начин на живот, ти си жена и такава ще си останеш. Ще носиш женски дрехи, ще си топираш косата, ще ходите по дискотеките и ще танцувате, ще се контите по половин час, ще ходите заедно до тоалетната ... но просто няма как да станеш момче. Дори и да си смениш дрехите, се подстрижеш, ти си момиче ... Радвай се на живота и му се наслаждавай. А колкото до приятелките ти, явно найстина не са ти толкова истински, че да те зарежат заради това, че ще се подстрижеш

П.П Не предприемай тъпи решения :) !

xKiFlAxxx
12-06-2010, 15:52
Ти си НЕнормална!
бих ти препоръчала лекар

vampirehunter
12-06-2010, 15:55
Хмм...burpp с тва носенето на женски дрехи,топирването на косата,ходенето на дискотеки,контенето по половин час..с това не съм съгласна..това че е момиче незначи че трябва да прави нещо от изброените ;д..аз самата нося мъжки дрехи..не харесвам дискотеките..не се контя..но си оставам момиче ;д.. и xKiFlAxxx 100% е пълна фешънка тъй че не е препоръчително да я слушаш ;дд..иначе bettyblackdewil..на мен не ми се вярва да се отдръпнат от теб само защото си се подстригала или си почнала да носиш съвсем различни дрехи или каквото и да е от този род..преди носих момичешки дрехи..слушах тъпата лигава музика от стила на Джъстин Бийбър,Майли Сайръс и т.н. ..промених се но приятелите си ми останаха..приятелите както знаеш трябва да те харесват от вътре а не само от вън..та..не се влияй от другите ако се промениш и приятелите ти почнат да те отбягват значи наистина не са ти истински приятели..така или иначе пък ако се промениш може да си намериш още нови и по-добри приятели както стана и при мен :)

burpp
12-06-2010, 17:01
Момичето си е момиче, може да заприлича на момче, но така ще стане още по-зле. Нека си живее живота, така както са я родили.

SmilezZz
12-06-2010, 17:58
Съгласна съм - тя си е момиче..
Дори и да заприлича на момче - никога
характера й няма да е като момчетата...
- Ти си си момиче,дори и да промениш
външния си вид - НИКОГА няма да промениш
онова вътре в себе си.."Ти си си родена кучка,
както и останалите" - както ти самата каза,то си е
вродено,няма как външния вид да замени това..
- Радвай се на живота си..
И най-вече порасни и разсъждавай по-добре
и по-"нормално"..

elenka3
12-06-2010, 18:11
бе ти добре ли си.
имаш ли сиво вещество
това е ненормално
ти си моми4е и такава ще си осатеш

gandalfepi4
12-06-2010, 19:27
ми ние к'во можем да направим за тебе? или си прави каквото искаш или не мрънкай.

ко толко искаш да си момче си присади паца и готово (ДА, има такива операции и тн.), твой си е живота в крайна сметка.

прай ко сакаш

suNnykaty96
12-07-2010, 19:15
Може да направиш компромис - OK, подстрижи се, но не момчешка прическа, избирай си по - спортни дрехи, не мъжки - просто няма смисъл. Има мн хубави магазина за спортни дрехи, с които хем ще се чувстваш добре, хем и ще изглеждаш така. А относно приятелите - щом момчетата ти харесват повече като хора, дружи с тях. Но това не значи и да прекъснеш напълно приятелствата си с момичетата.
И помни - да си момиче НЕ означава, че непременно трябва да си кифла - напротив - дръж се естествено и се радвай на живота и ще видиш как всичко ще си дойде на мястото :-)

goblin0306
12-08-2010, 15:36
Като толкова искаш да живееш като момчетата, просто се движи по-често с тях. Не разбирам защо трябва да си промениш външния вид и да се превърнеш в некъв урод за да живееш като момче. Движи се повече с момчета и готово.

Още едно нещо, ако се подстрижеш късо и облечеш мъжки дрежи, ще заприличаш на олигофрен. Следователно нито момчетата ще се движат с теб, нито момичетата, защото ще приличаш на олигофрен.

Познавам такива момичета, които хем са подстригани късо, хем носят мъжки дрехи, хем псуват, хем се бият, хем се правят на мъже. Това не са жени, това са олигофрени. Губи се всичко женско в тях. Все едно гледаш хермафродит.

zlatit0o
12-08-2010, 18:19
Ти си НЕнормална!
бих ти препоръчала лекар

офф.. стига де .. това е от възрастта

radeberger
12-08-2010, 18:30
Искаш мъжка компания - осигури си я, нищо не ти пречи.
Искаш да ходиш с мъжки дрехи - ходи си, пак никой не ти пречи.
Искаш къса коса - ами направи си такава прическа.

Но си оставаш момиче и толкова. Приеми го.