PDA

View Full Version : моля за помощ.



mim4eto93
12-06-2010, 14:18
Здравейте. Нова съм тук и се надявам да помогнете и на мен. :)
Значи моят проблем може да ви прозвучи малко нелепо но все пак :
на 17 съм и отскоро водя полов живот. Закъснява ми вече 11 дни и утре ще си направя тест, но искам да споделите с мен някакви противозачатъчни, които действат след толкова време.Просто искам да се уверя, че има нещо с което да прекратя евентуалната нежелана бременност преди да направя теста. Благодаря на всички предварително.Ако вече съществува такава тема се извинявам.

dimitar_ak
12-06-2010, 14:20
Я първо направи теста. Може нищо да не ти трябва.

sweetyt0
12-06-2010, 14:26
доколкото знам няма противозачатъчни които да действат след толкова време.единственото хапче,което действа след полов акт е Ескапел,но трябва да се изпие най-късно 72 часа след половия акт.др простивозачатъчни могат само да увредят плода,ако въобще е станало нещо!!

Cucko0
12-06-2010, 14:38
първо направи тест ..

Mina831
12-07-2010, 08:44
Не съм чувала да има противозачатъчни които да се пият след толкова време има хапче което се пие веднага след половия контакт до 48 часа за прекратяване на евентуална бременост. За сега не се притеснявай, закъснението може да идва от стрес и напрежение или пъх от моментен хормонален дисбаланс или ако си се притеснявала след контакта или пък от други фактори, на мен ми се е случвало да ми закъснява също много време. Провери се с тест и кажи какъв е резултата, може би напразно се притесняваш. Стискам палци

kiki1991
12-07-2010, 09:25
Здравейте. Нова съм тук и се надявам да помогнете и на мен. :)
Значи моят проблем може да ви прозвучи малко нелепо но все пак :
на 17 съм и отскоро водя полов живот. Закъснява ми вече 11 дни и утре ще си направя тест, но искам да споделите с мен някакви противозачатъчни, които действат след толкова време.Просто искам да се уверя, че има нещо с което да прекратя евентуалната нежелана бременност преди да направя теста. Благодаря на всички предварително.Ако вече съществува такава тема се извинявам.

като водиш полов живот пазиш ли се???Направи си тези дни тест,ако не ти дойде до 2-3 дена.

mim4eto93
12-08-2010, 12:41
Здравейте. Нова съм тук и се надявам да помогнете и на мен. :)
Значи моят проблем може да ви прозвучи малко нелепо но все пак :
на 17 съм и отскоро водя полов живот. Закъснява ми вече 11 дни и утре ще си направя тест, но искам да споделите с мен някакви противозачатъчни, които действат след толкова време.Просто искам да се уверя, че има нещо с което да прекратя евентуалната нежелана бременност преди да направя теста. Благодаря на всички предварително.Ако вече съществува такава тема се извинявам.

като водиш полов живот пазиш ли се???Направи си тези дни тест,ако не ти дойде до 2-3 дена.
Да пазя се и мисля, че няма нужда да обяснявам какво, къде, как и кога.
БЛАГОДАРЯ ВИ НА ВСИЧКИ ОТГОВОРИЛИ!