PDA

View Full Version : Присадена коса ?



neeDaBosS
12-06-2010, 15:40
Здравейте.. :) Ще ходя в друга държава с нашите и мисля да си удължа ( чрез присаждане ) косата понеже мисля е ще ми излезе по ефтино.. до сега съм имала коса на клипси,но вече ми писна постоянно да я слагам и махам.Чувала съм че има някакви който фризиорът ти ги слага и ги сплита с корените на твоята коса..стояло 6 месеца,след това в определени периоди отиваш да ти я ''оправят'' ако някой знае нещо по върпоса с повече посробности
ще съм ви страшно благодарна...мерси :-)

MegiBoOm
12-06-2010, 15:54
Ама това не е ли вредно за косата?

neeDaBosS
12-06-2010, 15:59
Да,до колкото знам е вредно.

MegiBoOm
12-06-2010, 16:04
Оф не съм сигурна, ама май по тоя начин се забавяше растежа на ест коса! Виж на мен много ми харесват дългите коси, но първо твоята е много хубавка и няма смисъл да даваш пари за да я развалиш! :-)

3oPuTy
12-06-2010, 16:15
Това,което описваш няма нищо общо с присаждането на коса :lol:
По-скоро,по обясненията ти,ми прилича на зашиване на коса?! :-o
http://mbf-bg.com/Uduljavane%20na%20kosata%20chrez%20zashivane.html
Ако питаш мен това ще е най-голямата грешка в живота ти!!!Все някой ден ще махнеш тази коса и тогава ще си по-зле и от метла в главата :? Да не говорим,че доста от косата ти ще опада,а останалата ще е увредена :?
Освен това не стои 6 месеца,а около 2,т.е. докато не ти израсте косата и изкуствената се свлече надолу ... :?

neeDaBosS
12-06-2010, 17:04
Мерси Меги :-)

Зори,точно това имах предивид,,,но като прочетох цялата статия нещо се отказах :shock: благосаря все пак :-)

POLLINA
12-06-2010, 22:34
преди 3 години косата ми беше с капси присадена (зашита за моята) 2 месеца я изтърпях и искам да ти кажа , че след като я свалих моята коса буквално се късаше на топки в ръцете ми...голям рев беше..
по-удобно е , но е изключително вредно и не си струва;)
това е моят съвет :)

neeDaBosS
12-07-2010, 13:48
Мерси че сподели...явно ще си остана с клипсите не ми се рискува