PDA

View Full Version : Фантомът от операта



Eclipse22
12-06-2010, 16:27
такаа предполагам не и е тук мястото на тази тема, но реших да рискувам :-D
Наскоро гледах филма "Фантомът от операта" от 2004г. и направо се влюбих в него; разбрах че има книга, но не успях да я намеря (все пак е доста стара книгата- на Гастон Льору е). Въпросът ми е знаете ли къде мога да я намеря? (дали има шанс на Славейков да я има?) :)

vaniliika
12-06-2010, 16:33
мм това е най-стойностния филм който съм гледала.. просто невероятен..та по темата, според мен си вземи книжката от някоя книжарница струва около 7-8 кинта.. инъче ако е на комп. ще ти убие желанието,абе кофти е.. :)

Eclipse22
12-06-2010, 19:07
определено съглсна съм за комп., еми аз питах в една от книжарниците по моловете, но казаха че я нямат и се опасяван че изобщо няма да я намеря, нали е толкова стара а адски много искам да я прочета!!! :)

vaniliika
12-06-2010, 19:55
определено съглсна съм за комп., еми аз питах в една от книжарниците по моловете, но казаха че я нямат и се опасяван че изобщо няма да я намеря, нали е толкова стара а адски много искам да я прочета!!! :)

еми не знам ако толкова я искаш просто си я поръчай от book.store.bg
аз съм си поръчвала от там..никави проблеми.. :)

Eclipse22
12-07-2010, 15:05
днес си я взех от Славейков :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: емиии там я нямаха в наличност :)

darkness848
12-07-2010, 16:09
ЕЕ тъкмо се каних да тегля филма ама не бях сигурна дали е хубав... И сега като видях тая тема и грейна лицето :lol:
Още сега ще го пусна да се дърпа... Пък по-късно и книга ще се опитам да си намеря :)