PDA

View Full Version : подход



resend
12-06-2010, 17:13
Здравейте !
Има едно момиче,което ми харесва от известно време,но знам доста малко за нея.Имам и само скайпа и се чудя как да подходя .. В никакъв случай не ме е срам да опитам,просто искам опитът ми да е по най-сигурният възможен начин (естествено,че няма 100% сигурен начин .. :) ).Чудя се дали е добър вариант директно да и пиша по скайп,че я харесвам и така нататък ? Как мислите ? Предложете нещо .. :)

mnool
12-06-2010, 17:18
бате не по скайп само не по скайп :lol:

valentinn
12-06-2010, 17:20
Във скайп няма да има същия ефект,както ако и кажеш че я харесваш на живо..скайпа е само за да я опознаеш до някаква степен след това сичко трябва да става на вън..пишете си по скайп известно време след това я покани да излезете и така.. :P

bitchwolf
12-06-2010, 17:23
Чакай,чакай по-бавно. Първо завържи разговор с нея,намерете общи теми,скъсайте се от говорене,така ще станеш част от нейното ежедневие. Лека полека пък почнете да излизате,след като я поопознаеш ще разбереш дали наистина е подходяща ,както и тя ще си състави мнение,сближете се и след това без излишни думи просто я целуни. Не скачай веднага,никое момиче (поне според мен) не би приело ей така,а ако приеме мислиш ли че ще е истинска? Аз не. Пък и по този начин ще видиш и ти и тя колко сте постоянни в нещо. Ако избързаш може и да съжаляваш,затова остави главното за след няколко срещи :)

Sensless
12-06-2010, 17:23
Казваш и да излезете. пийте 1 кафе и я изпрати. След 2рата срешта вече може когато я изпращав и с прегръдка и с целувка даже да го направиш. Не се иска много смелост то си идва отвътре ;]

sweet_sorcerer
12-06-2010, 17:40
Не по скайп! Както каза някой по - горе, направи контакт с нея, излезте и така нататък...

Stotii
12-06-2010, 18:48
Я не се излагай и ходи да говориш с мацето, че все повече и повече почнахте да деградирате покрай тея скайпове и фейсбук....

sunriseundershadow
12-07-2010, 08:14
Ми като и го кажеш по скайп само ще те помисли за поредното недодялано момченце, дето няма смелост да и каже, какво мисли в очите.. и така ще стане супер банално и няма да я впечатлиш.. :D :D

LadyDi
12-07-2010, 08:18
Ключова дума "знам доста малко за нея".

Аз пък не виждам нищо лошо да използваш скайп, за да се доближиш до нея - малко разговор днес, малко утре, как си, що си, интереси и т.н. И накрая да я поканиш да излезете.

И прави разлика - не те съветвам да й се обясниш в скайп, а просто да станете по-добри познати.

MeriJein
12-08-2010, 08:01
Нестава да казваш на някой ,че го харесваш по нета.Тези неща се казват директно в очите или се показват по някакъв начин..По скайп според мен е най-лошия начин да й кажиш :?

tanch3t093
12-08-2010, 09:55
Нестава да казваш на някой ,че го харесваш по нета.Тези неща се казват директно в очите или се показват по някакъв начин..По скайп според мен е най-лошия начин да й кажиш :?
Точно .. Просто се опознайте, намерете общи теми за разговор и излезте, но не бързай по никакъв начин всичко ще стане от само себе си :)

sweetpunk
12-08-2010, 15:21
Върви и поговори с нея, ако нямате общи опирни точни, в смисъл такъв няма как и къде да я заговориш ами създай си ситуация удобна за разговор 8)! Подкрепям останалите само не по скайп, това ще е 1вата и последната ти грешка във отношенията ви.

sasha_90
12-08-2010, 18:10
Не й признавай директно,че я харесваш.Това ще е 100%-ова грешка,повярвай ми.По-скоро използвай скайпа,като начин да я опознае и да общувате помежду си.След известна доза чатове,я покани да излезете.От там нататък е ясно.

AnzaRe
12-08-2010, 18:25
Скайп едвали ....just среща и после кавали :-D

Paramour
12-08-2010, 18:26
Недей по скайп и в никакъв случай не започвай с това "Ааааааз те харесвам." - ще я изплашиш..
Говори с нея в училище, ако сте от един клас. Или като се видите по коридорите, примерно, я питак дали иска да излезете някъде.
А ако няма къде да се засечете 'случайно' й пиши по скайп. И там я попитай дали иска да излезете.
Като се видите й намекни, че я харесваш(не веднага щом се видите) ии.. това е.