PDA

View Full Version : Трябва ми съвет..



valentinn
12-06-2010, 17:41
Така ситуацията е следната имам една много добра приятелка,от един клас сме,споделяме си много и всичко беше добре докато изведнъж не осъзнах че я харесвам..след това имах смелостта да и призная,че я харесвам и нейната реакция беше първоначално,което е и нормално де..малко учудена,след това тя ми каза че и трябва малко време да помисли върху нещата и ще ми каже дали може да се получи нещо.И след околко една седмица,а през тази седмица си писахме почти непрестанно и когато можеше си говорихме насаме,и тя ми каза че не иска да се опитваме,защото сме от един клас..и защото не искала да се скараме и след това да развалим приятелството си,аз и казах че не ме интересува класът и че искам да се опитаме но тя ми заяви че вече е преминала през това и не е искала да си разваляме отношенията.Горе долу така стоят нещата..сега и казах че искам в събота или неделя да се видим и отново да поговорим тя се съгласи ..и искам да ви попитам как да я обедя да опитаме..аз много я харесвам просто само за мисълта за нея и.....както се казва пеперудките прехвърчат в корема :D .Ако може да ме посъветвате какво да правя от тук нататък .. :?

bitchwolf
12-06-2010, 17:50
Кажи й,че най-голямата грешка е да мисли за края на връзките си,когато едва започват. Демек да не мисли за края,защото така само ще изгуби хубави моменти.

Pa3yMeH
12-06-2010, 17:57
Не съм сигурен, че изобщо те харесва. Но наистина можеш да й кажеш, че не трябва да мисли за края на връзката :)
НО знай, че ако скъсате :
1во никога повече няма да сте приятели
2ро ще се гледате тъпо докато се познавате.

rebeccaa
12-06-2010, 18:06
Ами и аз и най-добрият ми приятел бяхме така.Той ме харесваше и искаше да тръгнем, но му казах, че заради една връзка която ще продължи вечно няма да разваля това приятелство, защото според мен приятелство след любов има много рядко, освен ако не свикнеш с тази мисъл докато виждаш този човек постоянно.Така, че не я насилвай, с времето ще преминат чувствата ти.Да така е когато чувствата са истински е трудно да ги скриеш, но все пак остави я тя да реши.

valentinn
12-06-2010, 18:07
Не съм сигурен, че изобщо те харесва. Но наистина можеш да й кажеш, че не трябва да мисли за края на връзката :)
НО знай, че ако скъсате :
1во никога повече няма да сте приятели
2ро ще се гледате тъпо докато се познавате.
Ами аз я питах направо дали имам шанс още в самото начало и тя каза може би..,след това я питах дали ме харесва като момче не като приятел и тя ми каза буквално да .. просто много започнах да я харесвам и това дето си казал е така но ще направя всичко възможно за да я имам и дори и да скъсаме да останем приятели .. :) се пак тя ми е най-добрата приятелка от "нежния пол" :)

Stotii
12-06-2010, 18:52
Това което ти бях написал в най-първата ти тема не ти ли помогна !?

peroto
12-06-2010, 19:15
И аз бях в същата ситуация. Опитахме и какво се получи ходихме и после раздяла следва много каране, малко теми за разговор, неловко като останем сами за повече от 15 секунди, държане все едно не се познаваме.... :( :( Ако си готов да жертваш всичко това действай.... :) :)

addic7edd
12-06-2010, 19:30
Според мен единия влюби ли се, цялото приятелство отива на кино. Ако тръгнете, да, може и да не останете приятели, но ако единия постоянно мисли за другия приятелството пак се разваля... Едни мои приятели бяха така:бяха най-добри приятели, момичето хлътна по момчето, той я отряза и тя много се нарани... Сега излизат 1 път в месеца.. :(

sNkR
12-06-2010, 19:33
http://viralvideohq.files.wordpress.com/2006/12/bt-dickinabox-gallery-1637.jpg

това трябва да оправи нещата :)
пп: под Junk се разбира Dick :D

deadshadow13
12-06-2010, 19:47
Кажи й,че най-голямата грешка е да мисли за края на връзките си,когато едва започват. Демек да не мисли за края,защото така само ще изгуби хубави моменти.

Така е и аз имах този проблем.Единственото нещо което мога да те посъветвам освен коментара на bitchwolf е че момичета та ги е страх защото повече от нас мъжете след раздялата спираме всякакъв вид връзка.ММ простои свидетелствай любовта си кажи че я познаваш много добре и че си перфектен за нея.НО найстина нещото което ще подейства е да я целунеш.Имам предвид не да я питаш а да и кажеш Целу ни ме и тогава ми кажи какво чустваш постарай се да е страстно не мисля че ще ти откаже в такъв момент.Послушай ме

valentinn
12-06-2010, 19:59
Ами истината е ,че сичко наистина е риск но както видях един коментар по горе единия ако е влюбен а другия не приятелството пак се разваля затова мисля да опитам ..просто за нея съм готов на много неща ще се опитам да и го докажа :)) а и стоти това което ми написа в миналата тема го използвах но немога да кажа,че повлия но имаше ефект..сега в събота ми пожелаите успех мисля да опитам и се пак не искам да я губя като приятелка но пък в същото време искам да сме нещо повече .. :)

П.П Ако може и някакви идеи за срещата предложение за разходка или нещо по така кино или друго кажете :)) пак ще е от помощ.

sasha_90
12-06-2010, 21:04
Истината е,че нищо не можеш да направиш.Остави нещата,както са си.

valentinn
12-08-2010, 07:49
Истината е,че нищо не можеш да направиш.Остави нещата,както са си.
Може би така ще е най-добре. :)

sweetpunk
12-08-2010, 15:11
В момента аз съм във същата ситуация, само че не сме от един клас, а комшии .. Познаваме се от малки, така де аз бях малка :D ... Всичко си вървеше идеално докато той не ми каза, че ме обича, но не като приятелка, а като нещо повече, че искал да сме заедно и откачал когато му говоря за поредната си забивка ... Както и да е мисълта ми е, че е адски кофти най - добрия ти приятел да ти каже, че е влюбен в теб, нещата никога повече няма да седят по същия начин, дори и да се преструваме, че всичко е наред никога няма да бъде по простата причина, че на него ще му е кофти, а на мен 2 пъти повече, защото го уважавам адски много и не искам да го наранявам ...
Та по въпроса ти .. не я насилвай, помисли малко за последствията, все някога ще скъсате и ще я загубиш не само като гадже, а и като приятелка .. После много ще те е яд .. сега може малко да ти е кофти, но след това ще се радваш, че не си погубил приятелството ви заради няколко по - интимни момента ... Надявам се да съм помогнала :P

valentinn
12-09-2010, 06:32
В момента аз съм във същата ситуация, само че не сме от един клас, а комшии .. Познаваме се от малки, така де аз бях малка :D ... Всичко си вървеше идеално докато той не ми каза, че ме обича, но не като приятелка, а като нещо повече, че искал да сме заедно и откачал когато му говоря за поредната си забивка ... Както и да е мисълта ми е, че е адски кофти най - добрия ти приятел да ти каже, че е влюбен в теб, нещата никога повече няма да седят по същия начин, дори и да се преструваме, че всичко е наред никога няма да бъде по простата причина, че на него ще му е кофти, а на мен 2 пъти повече, защото го уважавам адски много и не искам да го наранявам ...
Та по въпроса ти .. не я насилвай, помисли малко за последствията, все някога ще скъсате и ще я загубиш не само като гадже, а и като приятелка .. После много ще те е яд .. сега може малко да ти е кофти, но след това ще се радваш, че не си погубил приятелството ви заради няколко по - интимни момента ... Надявам се да съм помогнала :P
Първо мерси че си отделила време да напишеш това,и да съгласен съм с теб и мисля така да постъпя да оставя нещата както са може би така е най-добре и за 2ма ни :)

valentinn
12-09-2010, 06:35
В момента аз съм във същата ситуация, само че не сме от един клас, а комшии .. Познаваме се от малки, така де аз бях малка :D ... Всичко си вървеше идеално докато той не ми каза, че ме обича, но не като приятелка, а като нещо повече, че искал да сме заедно и откачал когато му говоря за поредната си забивка ... Както и да е мисълта ми е, че е адски кофти най - добрия ти приятел да ти каже, че е влюбен в теб, нещата никога повече няма да седят по същия начин, дори и да се преструваме, че всичко е наред никога няма да бъде по простата причина, че на него ще му е кофти, а на мен 2 пъти повече, защото го уважавам адски много и не искам да го наранявам ...
Та по въпроса ти .. не я насилвай, помисли малко за последствията, все някога ще скъсате и ще я загубиш не само като гадже, а и като приятелка .. После много ще те е яд .. сега може малко да ти е кофти, но след това ще се радваш, че не си погубил приятелството ви заради няколко по - интимни момента ... Надявам се да съм помогнала :P
Първо мерси че си отделила време да напишеш това,и да съгласен съм с теб и мисля така да постъпя да оставя нещата както са може би така е най-добре и за 2ма ни :)

jghgh
12-09-2010, 19:45
При жените ДА е ДА, всяко оправдание е едно голямо НЕ.
Може би тя няма чувства, обаче за да не те отреже, те е послъгала, че я е страх да не се намразите и тем подобни.
Ако толкова те харесваше може би щеше с готовност да приеме "офертата", въпреки че тук малко се колебая в мнението си. Може пък наистина приятелството ви да е ценно за нея.

valentinn
12-09-2010, 20:23
Аз минавам само да спомена, че с приятелството ви и без това вече е свършено в момента, когато ти си започнал да искаш нещо повече, така че... ако успееш да й разклатиш каляската е бонус за теб, но просто приятели повече няма да бъдете.
Колкото и да не ми се иска вече е така ..приятелството вече изчезна явно изобщо не трябваше да и казвам че я харесвам..в момента от 2 дни и дума не сме си казали ... :(

valentinn
12-09-2010, 21:02
Спокойно,

дори и да не й беше казал - приятелството пак си е отишло. Понякога разцъфва в нещо по-красиво, а понякога просто става на пепел. Кофти е, когато е второто, но така е в живота.
Дано си прав за първото но дори и да е второто както си казал това е живота..и той продължава ! :)

DeVilTerroR
12-09-2010, 21:51
По-добре спри да се излагаш преди да си развалил доброто ви приятелство. Момичето ти е заявило точно и ясно, че не иска да сте повече от приятели. Примиряваш се и продължаваш напред колкото и да е трудно. Щом момиче ти откаже повече от 1 път няма никакъв смисъл да се опитваш !