PDA

View Full Version : Чувствам се зле...



MishSHim
12-06-2010, 18:25
Имам си сериозен приятел, когото *изброявам всякакви клишета по негов адрес тук*. Но отскоро ходя на един кръжок. Там има едно момче, прекрасен е просто, но аз обожавам приятеля си, и чувствам, че това което си мисля, че изпитвам е безумие. Гледам винаги да сядам до въпросното момче, да си говоря с него, става ми тъпо, когато не ми обръща внимание, дори си представих как ме прегръща силно и ме целува. Осъзнавам, че това, което ми е в главата не е честно спрямо гаджето ми и се чувствам много виновна. Знам, че трябва да съм наясно със себе си и да направя избор, но аз съм наясно и знам, че искам настоящия си приятел, а не момчето, което познавам от два месеца. Много съм объркана, не знам какво да правя, за пръв път изпадам в подобна ситуация.

*на 18съм, ако възрастта има значение

SmilezZz
12-06-2010, 18:30
Нормално е да имаш такива мисли в
главата си..Всеки или почти всеки човек е
имал такива мисли в главата си..Но от тук
изниква проблема - Ще направиш ли грешката
да скъсаш с приятеля си,за някакво момче,което
не ти обръща внимание,а просто заради това
влечение - да загубиш настоящия си приятел..
- Така,че помисли добре..
И вземи правилни избор..Според мен забрави
за въпросното момче и си изживей хубавите
мигове със сегашния си приятел..

rosencetooo
12-06-2010, 19:24
SmilezZz ти даде доста добър и изчерпателен отговор :) Подкрепям

sweet_sorcerer
12-06-2010, 19:27
Аз няма да давам съвети, защото съм от хората, които действат според чувствата си.Ако изпитам влечене към друг, а не към този, с когото съм, просто късам с гаджето, т.е за мен няма смисъл от връзка, в която влагаш само част от себе си. Един вид оставаш с гаджето, защото ако не се поучи с др момче, ще си сама. Но това съм аз, така че ти си решаваш за себе си. :)

uFko
12-07-2010, 10:37
Ще изпуснеш питомното, за да гониш дивото.. :shock:

mechtaq_za_teb
12-08-2010, 05:34
И аз съм била в подобни ситуации, но не съм оставяла приятеля си. Едното е просто симпатии, а другото си е чувства. Поне при мен беше така. Хубаво си помисли как точно стоят нещата при теб.

tanch3t093
12-08-2010, 09:41
Била съм в абсолютно същото положение. Направих правилния избор, като останах с приятеля си, защото в момента въпросното момче ми е безразлично и всичко, което съм имала са били само временни симпатии. Така че премисли добре какво чувстваш и какво искаш, после да не съжаляваш.

dPa3HuTeJl
12-08-2010, 18:30
Ще изпуснеш питомното, за да гониш дивото.. :shock: Този коментар най-много ми хареса 8-) подкрепям всички мнения,няма смисъл да давам моето защото е същото като на останалите :)