PDA

View Full Version : ====



ludsamxD
12-06-2010, 18:29
===

SemperFidelis
12-06-2010, 18:39
Преживей го lol.

kadravelka
12-06-2010, 18:41
...........

Stotii
12-06-2010, 18:47
Махай се от тука ма кучко мръсна !!! :razz: :razz: :razz:

ludsamxD
12-06-2010, 18:51
===

sNkR
12-06-2010, 19:38
http://nerdapproved.com/wp-content/uploads/2008/07/dick-in-a-box-2.jpg

това е възможно да има всякакъв ефект :D ако си за тръпката опитай :D досега съм получил 3 категорични отказа с този подход ;]

deadshadow13
12-06-2010, 19:42
Абе момче като не те влече просто отиди и кажи че не те интересува какъв е проблема тцтц имам чуството че си 1ви клас.

umri
12-06-2010, 19:57
И аз съм бил в почти същата ситуация. Константното игнориране свърши при мен работа. Ако не е зле в тялото... мое да я пробваш веднъж. Щи излезе име на ебач, защото ще се разчуе. Изкарат ли те плейбой.... хората ще гледат с други очи, защото не всяко момче в 9ти клас тъпче. Казвам ти различните варианти, за да прецениш кое е най-подходящо за теб.

Само едно запомни... не я режи със злоба. Файда няма, нито за теб, нито за нея. Ще те намрази. Ако сега не искаш до 2 години може да стане някоя хубава... мое тогава да я шпорнеш.

ludsamxD
12-06-2010, 20:01
===

umri
12-06-2010, 20:17
Само запомни, ако е някоя по-тежка от теб, дето гълта форнети без да ги дъвче и може да те бие на канадска... тогава не я еби, че ще ти съсипе социалния статут. Всичко друго може, като за начало на ергенската ти кариера...

ludsamxD
12-06-2010, 20:20
===

umri
12-06-2010, 20:23
Те тия идват пожизнено... за другите тряа малко тарикатлък и цигании.

sasha_90
12-06-2010, 20:35
Обясни й колко ти е неприятно непрекъснато да те следва.Ако има достатъчно мозък,ще разбере.

DeVilTerroR
12-07-2010, 07:55
Чези от тука ма ооууу

LadyDi
12-07-2010, 08:12
Еййй, истински мъже 8-)

SmilezZz
12-07-2010, 08:19
Просто й кажи,че не ти е приятно постоянно да ти
е зад гъза...Но недей да й го кажеш направо,защото има
вероятност и да те намрази,а тогава не знам как ще се
търпите до 12 клас..
- Но пък има вероятност и да продължи да ти досажда..
Или пък я игнорирай напълно..

sunriseundershadow
12-07-2010, 08:35
Абе тъпо е да и каже ''не ми е приятно само да ме забиваш'', при положение, че тя не му е направила признание .. Просто игнор.. Докато говори, ти я прекъсваш и почваш да си говориш с някой фр.. Или тя ти говори нещо,а ти излизаш от стаята.. Има много начини за да се усети без да си чак толкова груб, а просто незаинтересован.. :)

ludsamxD
12-07-2010, 12:09
===

RePLaYyY
12-07-2010, 12:17
Мааи са от тука уее тюфлек ( Жоро Бекъма ) :D :D

umri
12-07-2010, 12:31
Еййй, истински мъже 8-)
Благодаря. Сигурен бях, че методите ми те подмокрят. 8)

burpp
12-07-2010, 12:33
Явно момичето найстина е хлътнало по тебе.
Прави и намеци- примерно като си с преятели и започни
да говориш за някво измислено гадже, дори и да не е измслено
просто един вид да се откаже от теб... пробвай.
Ако не стане- манрчето, брат :D

LadyDi
12-07-2010, 12:58
Еййй, истински мъже 8-)
Благодаря. Сигурен бях, че методите ми те подмокрят. 8)
Направо ми се подкосиха коленете...

ludsamxD
12-07-2010, 13:08
===

akinom
12-07-2010, 13:09
Тъпа ситуация ;д..
кажи й, че някое др. момче я харесва и ще те остави.. маааааааай :д

dimitar_ak
12-07-2010, 13:29
Може пък това да е твоя шанс. В този филм младежа се влюби в най-смотаното момиче в училището.

http://vbox7.com/play:6d01f334

ludsamxD
12-07-2010, 13:41
==

dimitar_ak
12-07-2010, 14:08
А хубава ли е?

ludsamxD
12-07-2010, 14:27
===

umri
12-07-2010, 14:32
Еййй, истински мъже 8-)
Благодаря. Сигурен бях, че методите ми те подмокрят. 8)
Направо ми се подкосиха коленете...
Знам, че е така... няма нужда да потвърждаваш. Ся, ако може закуска в леглото и масаж на краката. 8)

akinom
12-07-2010, 14:49
ii wse pak,,

Тъпа ситуация ;д..
кажи й, че някое др. момче я харесва и ще те остави.. маааааааай :д

TheNewReligion
12-07-2010, 16:23
Боже...колко си прост. Не заслужаваш отговора ми.

mechtaq_za_teb
12-07-2010, 17:17
Да ти имам проблема...

Момичето явно те харесва или пък ти преувеличаваш.

burpp
12-07-2010, 19:25
ii wse pak,,

Тъпа ситуация ;д..
кажи й, че някое др. момче я харесва и ще те остави.. маааааааай :д

Такива женки са голяма напаст, знам го много добре. Една ме селедеше 3 години. Просто и ббих шита, казах, че не искам да ми се мярка вече пред погледа порева си няколко седмици и след това и мина

PoRcHeTaTa1
12-07-2010, 21:28
Махай се от тука ма кучко мръсна !!! :razz: :razz: :razz:

Нещо по-умно не можа ли да измислиш???? :-x

sunriseundershadow
12-07-2010, 22:06
Ми бъди малко по-твърд бее :D явно не си и показал достатъчно добре.. Тогава се скарай с нея по някакъв начин - пиши и по скайп или тя като ти пише се заяждай с нея.. Имаш хиляди варианти, стига да поискаш да ги използваш можеш да я разкараш за секунди ама май не ти стиска :D :D :D

Stotii
12-08-2010, 08:34
Махай се от тука ма кучко мръсна !!! :razz: :razz: :razz:

Нещо по-умно не можа ли да измислиш???? :-x

Това е плод на лигавото ми настроение.... почнах да се отчайвам от повечето теми тук :lol: :lol: :lol:

ludikalinki
12-08-2010, 08:51
80% от мненията са свързани или с насилие, или с обида, или с унижение, или с други "успешни" методи за отърваване от "натрапницата". Била ниска, плоска, грозна... Възможно е, не сме я виждали :) Но не смятам, че тя заслужава подобно отношение. Тя те харесва, ти нея - не. Тя иска да е близо до теб, ти искаш да е далеч, през девет планини в десета. Ама не смееш да идеш да говориш с нея като с голям човек. По-лесно ти е да мислиш начини да я разкараш. Което със сигурност ще я нарани много, и ще остави следи за доста дълго време.
Моят съвет - говори с нея спокойно. Кажи й, че си забелязал нейното внимание към теб, но ти просто не изпитваш нищо към нея. Харесваш друго момиче.
Ако я отрежеш по гаден начин ще я загубиш като евентуален приятел. Не гадже, просто приятел. Приятелите от ученическите години доста често стават приятели за цял живот. А и не се знае дали като стане тя на 20 няма да се разхубави :)
Да си мъж не винаги означава да си груб.

bybz
12-08-2010, 14:20
Оф ама като почнете била такава била онакава. А опознал ли си я? По външен вид много лесно може да се съди.Момичето се опитва да те заговори, да си кажете някой друг лаф за да види, дали евентуално може да я бъде между вас.
Това, че ти ЯВНО си ограничен и не виждаш различните момичета в хубава светлина е друг въпрос. За да е щастлив един човек във връзката си е нужно първо да опознае един човек. Знаеш ли пък, ако ти хареса характера й найш ли колко бързо ще забравиш, че била ниска плоскогърдеста и така нататък.
Милион пъти съм чувала обиди по мой адрес, защото и аз не съм ''идеалния'' ръст ... бухналата коса и слаба... Даже напротив ниска съм, дебела съм и така нататък. Това до сега не ми е попречило да си имам приятели, гаджета и така нататък. Случвало се е да съм досадна, случвало се и да не съм и ми е провървявало, въпреки че не съм Мис Съваршенство :) :) :)
Не познавам момичето, нито съм го виждала...Но съм СИГУРНА...че Ти не заслужаваш Нея...защото по постовете ти в темата виждам, че си едно момче с Ограничени интереси, не знаещо какво иска. Може да губиш по този начин..

Good luck ;] and have a nice day :-)

AnzaRe
12-08-2010, 14:52
Куче от салам не бяга...че и твоята работа такава...
Ако е хубаво момичето що не?!?

ludsamxD
12-08-2010, 17:27
==

Paramour
12-08-2010, 18:18
Да те следят и да ти се натрапват е нещо отвратително..
въпреки, че съм момиче, знам какво е.. продължавам да се тормозя с едно момче от класа, което само седи и ме зяпа(от време навреме идва покрай мене, казва по нещо.. разказал на половината клас, че ме харесва) ии всички ме базикат, даже сега са решили да му пишат писмо от мое име :lol:
по твоя проблем: Говори с нея, кажи й, че ти е писнало да те следи и че е много нахална..
Ако не разбира от дума има и още един начин. Вярно, не е много приятен, но щом не разбира.. няма как.
Предварително искам да кажа: момичета, моля ви не ме мразете.
Та.. ако я унижиш пред другите, тя ще ти е толкова сърдита, че няма да се доближи повече до теб(в близките няколко дни/седмици, зависи колко е засегната).

bybz
12-09-2010, 11:21
Да те следят и да ти се натрапват е нещо отвратително..
въпреки, че съм момиче, знам какво е.. продължавам да се тормозя с едно момче от класа, което само седи и ме зяпа(от време навреме идва покрай мене, казва по нещо.. разказал на половината клас, че ме харесва) ии всички ме базикат, даже сега са решили да му пишат писмо от мое име :lol:
по твоя проблем: Говори с нея, кажи й, че ти е писнало да те следи и че е много нахална..
Ако не разбира от дума има и още един начин. Вярно, не е много приятен, но щом не разбира.. няма как.
Предварително искам да кажа: момичета, моля ви не ме мразете.
Та.. ако я унижиш пред другите, тя ще ти е толкова сърдита, че няма да се доближи повече до теб(в близките няколко дни/седмици, зависи колко е засегната).

Ох пак унижение...Защо да е все с рогата напред бе!

Авторе щом си убеден, че няма да я бъде ДИВ ИГНОР и т'ва е...Не е нужно да я правиш за 2 стотинки пред публика. Може несъзнателно да паднеш в очите на много хора така...

Paramour
12-09-2010, 17:10
Да те следят и да ти се натрапват е нещо отвратително..
въпреки, че съм момиче, знам какво е.. продължавам да се тормозя с едно момче от класа, което само седи и ме зяпа(от време навреме идва покрай мене, казва по нещо.. разказал на половината клас, че ме харесва) ии всички ме базикат, даже сега са решили да му пишат писмо от мое име :lol:
по твоя проблем: Говори с нея, кажи й, че ти е писнало да те следи и че е много нахална..
Ако не разбира от дума има и още един начин. Вярно, не е много приятен, но щом не разбира.. няма как.
Предварително искам да кажа: момичета, моля ви не ме мразете.
Та.. ако я унижиш пред другите, тя ще ти е толкова сърдита, че няма да се доближи повече до теб(в близките няколко дни/седмици, зависи колко е засегната).

Ох пак унижение...Защо да е все с рогата напред бе!

Еми.. аз съм овен.. винаги съм с рогата напред..

PlOk
12-09-2010, 17:31
Няма нужда, да си груб и да режеш, за да се отървеш от някой. И нормален разговор върши същата работа. И видях една тема, в която си написал, че си поканил момиче на първа среща с роза, а тя ти се е изсмяла в лицето. Така, че май не е много яко да си гаден и да нараняваш чувства, а? :wink:

soul1199
12-09-2010, 18:42
говори с нея

ludsamxD
12-09-2010, 18:56
==

awesomesheepy
12-10-2010, 16:03
изчакай още малко,може да се махне

но щом продължава,значи няма такова намерение

абе,кажи и че не ти е приятно и толкова .
колкото и да я засегнеш..поне няма да те тормози повече.Досада. 8-)

Wikzinka
12-10-2010, 16:19
Абе момче като не те влече просто отиди и кажи че не те интересува какъв е проблема тцтц имам чуството че си 1ви клас.