PDA

View Full Version : Тръгнах си и после се върнах..



kradinero
12-06-2010, 19:15
...

sweet_sorcerer
12-06-2010, 19:22
Какво си направиа? Той ти е казал, че не те обича и ти си си тръгнала - нормално...да няма предистория? Ако няма, си постъпила съвсем естествено и няма за какво да се чувстваш виновна.

kradinero
12-06-2010, 19:24
..

flowerlina
12-06-2010, 19:25
Нищо не си направила, нормална реакция от твоя страна, няма за какво да се чувстваш виновна

kradinero
12-06-2010, 19:26
...

peroto
12-06-2010, 19:27
Еми да ти кажа познавам едно момче, което кът се види в трудна ситуация ии праи са на света вода ненапита ии са прай там на разстроен и всички му са връзват и той си е вече нито виновен, нито нищо.Може да играр някква игра знайш ли го.Друг вариант е аз някой път кът съм на компютъра и съм супер съсредточен и квото ми кажат и аз не даже не знам на какъв въпрос казвам не.Плюс това човека преди мене си каза тоно и ясно няма за ко да са чувстваш виновна :) :)

sweet_sorcerer
12-06-2010, 19:29
Какво си направиа? Той ти е казал, че не те обича и ти си си тръгнала - нормално...да няма предистория? Ако няма, си постъпила съвсем естествено и няма за какво да се чувстваш виновна.

Не няма. Аз излязох с майка ми по магазините и след това отидох при него. Той се държеше студено и аз не издържах и го попитах, защото почнах да се съмнявам. Отговора беше "не"!

Ами тогава не ти трябва да се извиняваш, а той....

flowerlina
12-06-2010, 19:29
Ъъъъ как по- точно си го наранила. Той ти казва, че не те обича, а ти да стоиш и да му се натискаш ли

kradinero
12-06-2010, 19:34
..

SuNsEt
12-06-2010, 19:36
Много странна постъпка от негова страна.Да плаче на вашите снимки в твое присъствие...трудно да го успокояваш...Сигурна ли си,че не си направила нищо?Върни се по-назад,припомни си нещо,което си му казала или може би той е разбрал нещо за теб,което ти си криела?Не може да ти каже "ти ме нарани" просто ей така и това "не те обичам" не е излязло съвсем случайно.За всичко си има причина.
Пък колкото до това,че си си тръгнала-всяка би направила същото.Не забравяй,че си имаш достойнство,колкото и да го обичаш.Някой от форума ми беше дал съвет на времето "По-добре е да загубиш достойнството си заради човек,когото обичаш,от колкото да загубиш човека,когото обичаш заради достойнството си" -е в твоя случай не е така.В смисъл...не забравяй,че и ти си човек и ти имаш чувства и не винаги можеш да правиш всичко,което той очаква от теб.Не ходи след него като кученце,просто се опитайте да бъдете равни във връзката си,да си помагате повече и да полагате усилия в разбирането си един към друг.

deadshadow13
12-06-2010, 19:41
Значи като защита на момчета та казвам,че не всичко което говорим го мислим.Пича се е ядосал с сигърност и просто си го е изкарал на теб,било то игра или проблеми с семейството може би проблем с негов приятел.Ние не мислим какво говорим и после се усещаме както и в твоя случай когато си е разбрал вината.Но щом ти е свидетелствал любовта си но не ти го казва не ти дава причнина при първият проблем ти да блъснеш врата та и да си тръгнеш.Това че не ти го казва не значи не го изпитва.Не си права и той си има проблеми.


П.с Очаквам отговор какво мислиш.

kradinero
12-06-2010, 19:41
...

kradinero
12-06-2010, 19:44
..

FuckedUp
12-06-2010, 19:48
Хахахаххахаха. Как те разиграва само :razz: :lol:

sasha_90
12-06-2010, 21:13
За нищо не си виновна.Струва ми се,че той е виновния,защото не знае какво иска.

nefchi_bs
12-07-2010, 07:41
Бахти тапета :lol: Разиграва те мега мощно не му се връзвай а веднага си взимаи парцалите и се махай от тоя идиот :)

jghgh
12-07-2010, 10:22
Много сополива драма, сори.. едва издържам да чета всички мнения по темата..


Както се каза по-горе, може да е от онези момчета-ревльовци, които за да се изкарат "света вода ненапита" оревават света и един вид вината им се забравя, защото жертвата (това си ти) се заема да успокоява човека, който я е обидил (той)...
Един вид ангето успокоява вълка ;]

Ти си много наивна и правиш ебати сериала. Наранила го била.
Реагирала си нормално. Тоя кво ти циври... ебати детето ;]
В позиция като вашата той трябва да излезе от апартамента си, да хукне след теб по стълбите, а не да ти показва колко добър актьор е. Щото тва са си чисти манипулации - 10 пъти те пита дали си тръгваш, прави се на учуден и го играе жертва. Пълен льохман..

А ти тука ревеш и ни занимаваш как си го била наранила, как не си вярвала на думите му, а видиш ли, "трябвало"...

Защо нещата трябва да са толкова сложни?
Защо той трябва да ти казва, че НЕ те обича и НЕ те иска, на което ти да трябва да НЕ повярваш?!
Това не е ли прекалено сложна схема? Помисли над това ;) Няма абсолютно никаква логика!

Ако той иска да му вярваш, респективно "да не е наранен" (прати ми го тоя ревльо на мене!), по-добре да не ти говори глупости. А той какво? Очаква, че ще ти говори каквото си иска, а ти трябва да реагираш спокойно, да припкаш след него и да се досещаш, че видиш ли, льохманът просто така си приказвал ;)
Не се връзвай на толкова елементарни игрички на човек, който иска да те прави зависима от него и да му хойкаш след гз.


Ебаааси лешпера смотан. Историята ти е потрисаща!
Уникално е как един виновен човек може да се направи на жертва, манипулирайки със сълзи и колко е огорчен, като всъщност ти трябва да си човека, на когото да се извиняват ;)


И само един послепис,
не бъди доверчива/наивна. На мен ми е супер странно как сама на себе си поставяш за цел да му вярваш и едва ли не си мислиш, че ТРЯБВА да му вярваш. Ами ние като странични наблюдатели виж какво ти казваме.
Я ми кажи сега, като прецениш ситуацията РАЗУМНО, дали не е по-добре да си недоверчива, отколкото наивна?! Изобщо не си давай доверието на никой, пък за такъв човек съвсем...

Прави ти кофти, обаче после на теб трябва да ти е гадно от собствената ти нормална реакция.. ае къш ;] Ще ми реве тука. А по-скоро ти трябва да си реабилитираната в случая.

FuckedUp
12-07-2010, 12:40
Е за това супер много те уважавам :) \:D/

kradinero
12-07-2010, 13:31
...

mechtaq_za_teb
12-07-2010, 17:22
Хахахаххахаха. Как те разиграва само :razz: :lol:И на мен ми мина през главата...

Добре. Според неговите думи той ти е казал, че не те обича, за да провери дали ти ще му повярваш, имайки предвид, че е направил толкова много за теб.

Е добре де. Ако на мен ми го каже, колкото и да е направил, ще ми стане изключително тежко.
Вярно, че действията са по-важни от думите, но и думите са от значение.

kradinero
12-07-2010, 18:04
..

mechtaq_za_teb
12-07-2010, 18:07
Хахахаххахаха. Как те разиграва само :razz: :lol:И на мен ми мина през главата...

Добре. Според неговите думи той ти е казал, че не те обича, за да провери дали ти ще му повярваш, имайки предвид, че е направил толкова много за теб.

Е добре де. Ако на мен ми го каже, колкото и да е направил, ще ми стане изключително тежко.
Вярно, че действията са по-важни от думите, но и думите са от значение.

Аз просто прекратих всичко с него.. Причините,да го направя, станаха много.Страшно ми тежи и нямам думи да опиша колко ме боли. Боли ме за всичко, което оставих, но нямах вече сила. И сега няма да пускам сълзливи темички от рода на "УМИРАМ!! СКЪСАХМЕ!!" Та предпочитам сама да си преживея всичко и да започна на чисто един нов живот. Да, вярно е, ще ми бъде много трудно, след всички тези моменти и цялото това време, но избор нямам, а и нямаше да търпя това повече. За това ще си преживея мъката сама и няма да търся помощ от никой. Разбрах колко държи на мен, за това дори не се опита да ме спре. Просто каза: "окей.. това ли е?" и аз му казах "да" и тръгнах, но този път без да се връщам. И го направих и този път нямаше какво да ме спре и не почуствах нужда да се върна. Може би само заради голямата привързаност ще ми е трудно. И не! Няма да седна да трия всички наши снимки и няма да хвърля нещата, които ми е подарил. Той завинаги ще е моя най-добър приятел : ) ..СМятам, че си постъпила правилно. Бъди силна и търси това, което искаш да намериш. Не се поддавай на моментите на слабост, защото такива ще има. Не се поддавай и на него, защото той ще съжалява.

kradinero
12-07-2010, 18:15
..

Luscious_Heart
12-07-2010, 18:28
Честито, човек! Свободна си!
Спокойно! Рано или късно ще осъзнаеш, че си си губила времето с него... Не е като да е била хубава, взаимна любов.

kradinero
12-07-2010, 18:32
..

Luscious_Heart
12-07-2010, 18:44
Мии да, шест месеца не са никак малко, не съм имала толкова продължителна връзка, но мога да си представя... все едно откъсват частица от теб, която макар да носи разочарования, е пълна със спомени, минало време и живота ти тогава...

kradinero
12-08-2010, 13:18
..

bybz
12-08-2010, 14:03
Не ми се иска да ме сполети твоята съдба, защото моята връзка е от година и 1 месец горе-долу.
Кофти е ама ... няма начин. Tова трябва да ти е за урок. Следващият път се замисли дали момчето заслужава да правиш толкова много за него :) Н

Неблагодарници бол! Струват сопол...

Горе главата, момиче! Бъди силна :) 6 месеца не са малко, но не са и кой знае колко. Животът е такъв. Гаден, лош..но е такъв за да се радваш и на малкото щастливи мигове, които ти предоставя съдбата. Без тези разочарования няма как да усетим хубавото :)

Живей си, носи си новите дрешки и след време ще се сещаш може би с усмивка за отминалото време :) :) :)

Luscious_Heart
12-08-2010, 14:09
Не те разбирам особено добре, авторке... Как си могла за тея 6 месеца да не усетиш липсата на взаимност и проявата на свръхемоционална зависимост от своя страна? :o
Това с виждането всеки ден не е било много правилно според мене.

kradinero
12-09-2010, 10:17
*...

anonimchetou
12-09-2010, 10:22
Наранила си го затова че си повярвала на думите му, че не те обича?! Аз ли съм проста или нещо не схващам.. Ти го питаш "обичаш ли ме " ,той ти казва "не" и после е наранен щото ти си повярвала на отговора му.. Нещо не ми се връзва изобщо..! ? Той да не се ебава с тебе ?! Просто е разбрал , че е постъпил гадно като ти е казал "Не!" и е решил да се направи той на жертва.. И да допълня чак сега доизчетох всичките мнения! Постъпила си много правилно браво : ) Ще ти е тежко , но ще мине. : )

dimitar_ak
12-09-2010, 10:31
Тръгнала си и си се върнала. Следващия път не го прави. Вече е счупено и много трудно се лепи, а дори и залепени следите от счупеното си личат. Връщал съм се така много пъти. Това е просто отлагане на следващия скандал и по-голяма болка.

kradinero
12-09-2010, 15:17
...

jghgh
12-09-2010, 19:15
Така е.
Браво!

Ти си уникална.
Сега спри и да му вдигаш и изобщо - пълния игнор :)
По-добре да заслужи своето наказание, а и да се застраховаш от евентуално размекване в случай че той само ти звъни и ти хленчи, и ти му слушаш глупостите.

Просто нека постои сам, да усети липсата на твоята приятна любяща компания, и това да му е за урок.
Но ти няма да се върнеш при него, независимо дали си е научил урока и се разкайва!

Не всички истории на този свят са за да може всяка грешка да е поправима и след едното разкайване да има хепи енд.
И двамата ще спечелите от раздялата ви - ти спираш да си късаш нервите, а той се научава какви са правилата на живота и как трябва да се отнася с хората, които са/са били готови на всичко за него.

SmilezZz
12-10-2010, 07:01
Прочетох цялата тема,но все пак ще отговоря на първия ти
въпрос - макар,че сте скъсали..

- Защо всички обвинявате момчето ? Това "Ти ме нарани"
няма да излезе просто ей така от устата му..Направила си нещо
преди,което го е наранило,но ти просто в момента не се сещаш
какво е това - а си мислиш,че е от това,че не си му повярвала..

- Както и да е..Сложила си край на връзката ви..Тогава няма
вече смисъл да обсъждаме тази случка..Свободни сте,живейте
си живота..А и това,че сте решили да сте добри приятели - добре
идея,но трудно осъществима..Трудно се става приятел с бившите
гаджета..Все пак няма как да се забравят онези хубави мигове,
които сте прекарали заедно..