PDA

View Full Version : Харесва ли ме или не?



inloveinsomeone
12-06-2010, 19:27
Ами аз харесвам едно момиче. Казах й какво изпитвам към нея, яко съм хлътнал. Въпросното момиче никога не ми дава директен отговор с "ДА" или "НЕ", защото при мен това се случва в момента и не знам как да приемам нещата. Ама тя ми вика, че с мен споделя най-много, даже ми каза, че съм по-умен от нея, че не съм повърхностен като нея, че никой не мислел като мен. Имаме едни и същи интереси и влечения. Смятаме се за големите фр-та, ама никога не получавам директен отговор, само някакви недомлъвки и после почваме да си говорим за други неща, тогава?

kradinero
12-06-2010, 19:30
Тогава и казваш, че искаш директен отговор :wink: Поговори с нея и кажи, че искаш да изясните чувствата си.

sweet_sorcerer
12-06-2010, 19:31
Тогава или те върти или нещо я спира,т.е пак те върти. Седни, поговори с нея и и кажи, че искаш точен отговор. Какво е това избягване на темата? А на колко сте?

deadshadow13
12-06-2010, 19:49
еми спрямо тази инфромация мога да ти кажа 2 неща:

1.Дай да говорим с нея щото нищо не си обеснил

2.Дай и време щом е с недомлъвки държи на теб обаче за момента не изка да сте нещо повече и точно заради това приятелство не изка да ти каже точен отговор като НЕ заради това овърта.

FuckedUp
12-06-2010, 19:52
Казвай и да избира "Да" или "Не"..

sasha_90
12-06-2010, 21:16
Да,поискай й точен и ясен отговор.Не може непрекъснато да се изразява така неясно.Предполагам е достатъчно голяма,за да прецени какво и как да постигне.