PDA

View Full Version : Момичее от моят клас



faithhh
12-06-2010, 19:33
Здравейте,отдавна не съм писал във форума та да ви разкажа за моите проблеми и съмнения.10 клас съм и уча в елитна гимназия в Бургас.Момичето,което допреди 2 години не поглеждах ме срази.Замислих се един ден за нея и всъщност осъзнах,че тя беше уникална.Красива,умна и срамежлива като мен.От седмици постоянно я поглеждам,но не знам как да я заговоря.Нямал съм сериозно гадже.Някой винаги ме е запознавал с момиче,a и нямам свой подход.Искам още да и привлека вниманието,но има слухове,че я зарибява един.Не искам да я направя единствената надежда за нормален живот просто искам да и го кажа.Но не е толкова лесно отблизо.
Дайте ми съвет по възможност.
Ако случайно имате въпроси към мене,които биха ви помогнала да заповядат. :)


На Коледа стават чудеса :)

sasha_90
12-06-2010, 21:21
На Коледа стават чудеса,я. :D Действай.Сближи се с нея,без да те интересува,че някой може би я зарибявал.

Memphis
12-07-2010, 03:53
Aко имаш някой приятел от даскалото който я познава той може да ти помогне... Няма смисъл да се притесняваш! С притеснения само ще си навредиш за мацката а и за следващите... Ако решиш сам да се запознаеш с нея сам можеш ей така случайно да се бутнеш в нея да се извиниш... Да я питаш как се казва да направиш някакъв комплимент да я накараш да се усмихне да се изчерви :D Може да поискаш скайп фейс бук... Но да подчертая само за да се опознавате!! Не да и казваш по-скайпа, че е невероятна, единствена, съваршенна или да и предлагаш да ставате гаджета, брак или деца... :D Защото ако си разгледал раздела има и такива теми :D Като я видиш после в даскалото можеш да я поканиш на кафенце, да се разходите или нещо от тоя род.. Импровизация му е майката.. Но най-вече бъди себе си бъди забавен се едно си се събрал с приятели и ги веселиш! Но в рамките на нормалното да не стане всяка втора дума да ти бъде ташак защото е натрапчиво и досадно :)
Успех брат!!!

Stotii
12-07-2010, 07:33
Мемфис ти го обясни по-подробно... Няма място за притеснения пич... ти затова си мъж.... Просто отиди и се заговори някак с мацето, за каквото и да е... ако ще я попитай дали събира покемони... ще те изгледа някво очудено... ще се похилите и ще и кажеш ,,,, бтв аз съм еди кой си... ти как се казваш ,, приятно ми е .. а у .... Не бъди срамежлив... така няма да ти се получи номера просто ;)

DeVilTerroR
12-07-2010, 07:47
Защо имам чувството, че не четете ? Те са от един клас вие му казвате да иде да се запознае с нея :D. Аз мога да те посъветвам да зарежеш тоя срам и да се сближиш повече с нея. Говорете си по-често, пишете си и т.н.
И след време може да я поканиш примерно на кафе,кино или разходка зависи какво обичате да правите. И евентуално може да стана нещо :)

faithhh
12-07-2010, 18:12
Немога.. направо откачам.Като я видя,че днес е примерно на училище настроението ми се оправя,а да не ви казвам за сърцето и кръвното :D
Днес по право и психология говореха за любовта настръвхах целият като си представях нещата с нея да проработят..
Нямам куража и ще изляза като глупак...

DeVilTerroR
12-07-2010, 18:16
Като се замислиш имаш ли други варианти освен да се стегнеш малко и да се държиш като мъж ? Ако я караш така никога няма да проработят нещата. Заеби го тоя срам и право напред !

faithhh
12-07-2010, 18:27
Но немога да преценя дали изглежда влюбена..

DeVilTerroR
12-07-2010, 18:38
Ти ако очакваш от нищо да се влюби ... Нали трябва да излезете да се опознаете, да те хареса и евентуално да се влюби в теб. Любов от пръв поглед почти не се среща ! То ако всеки чака някоя да се влюби в него без нищо да прави 90 % щяха да си умират ергени :D

mechtaq_za_teb
12-08-2010, 05:25
Започни да си говориш с нея повече, сближи се с нея. Закачай я, усмихвай и се по време на час и виж как тя реагира на тези неща. Ако отвръща, я покани да излезете на кафе или пък на кино двамата. Успех и недей да се притесняваш. :)

Stotii
12-08-2010, 08:50
Но пък от друга страна... внимавай... все пак е от твоя клас и ще се още 2 години заедно.Ако тя не ти даде някакъв сигнал или намек... недей се впуска в нещо повече, защото не се знае какъв ще е резултата. И аз съм бил в сходна ситуация и нещата не бяха много цветущи.... Обмисли какви може да са евентуалните изходи от всяка ситуация, както и да постъпиш... смисъл :

Ти я харесваш, и тя теб - обичате се, народявате си лапета,жените се и там каквото стане с връзката.....
Ти я харесваш, и тя теб, но късате !? - в един клас сте... за известно време (не винаги де) ще ви е странно, ако е някоя кифла ще иска да ти прави и мръсно... Но често казано ме мързи в момента да изброявам вариантите, пък и не познавам момичето за реален отговор... Ако ти я харесаш а тя не.. може да те бъзикат, да те отбягва, да ти стане просто добра фр. и да и е адски кофти че е само това... вариантите са адски много..
2 помисли, един път върши... не обратно :)

ludikalinki
12-08-2010, 09:02
Виж ся... (Стоичков)
Първо, опитай се да контролираш емоциите си. Ако на лицето ти е изписано Обичааааааам тееееее! тя може да се уплаши.
Направи малко проучване. Разбери какви са й любимите филми, каква музика слуша, къде обича да ходи в почивните дни и т.н. Също така обърни внимание на това какво си говори с другите хора - опитай се да намериш някаква обща тема, по която можете да си говорите ако бъдете заедно на кафе или навън. Тъпо ще бъде да отидете на кафе и през цялото време да мълчите.
Опитай се да бъдеш непринуден, весел, с чувство за хумор. Всеки би се радвал на компанията на човек, който те кара да се смееш, да се веселиш.
Подари й някаква картичка за Коледа. Гледай да бъде нещо оригинално. Вътре недей да пишеш стандартните пожелания. Ако можеш измисли някакво весело стихче - ще направиш добро впечатление :)
Това, че някой я зарибява, не трябва да те обезкуражава, а напротив - да те амбицира. Ако се държиш на ниво, кавалерски, не се притесняваш, тя може да бъде твоята Русалка :)

faithhh
12-10-2010, 14:41
Ами значи аз си я имах в facebook и започнах да си чатя с нея и открихме много общи теми,но на следващия ден пак ме гледаше но нито се усмихваше ,нито говореше.. ИИИИ абе в facebook 2 часа писахме като луди и накрая на следващия ден.. :D

nniicckkoo
12-10-2010, 14:55
абе кат има фейсбук дай и ние да я видим :D

soul1199
12-10-2010, 20:52
предложи и да излезете,стига с тоя фейсбук 8-)

faithhh
12-14-2010, 16:52
Ми на тъпа работа кво да ви кажа вече ми омръзна видяло се е , че нямам късмет...
Накарах едно момиче от нашия клас така по женски да поговори с нея да я попита дали си има приятел,и тя отвърнала че се занимавали с едно момче..и днеска си разбих 3тата клавиатура направо не знам,а страшно си падам по нея даже я сънувам. :-x :-x :-x :-x

faithhh
12-16-2010, 18:23
up

FEN_NA_MOTORI
12-16-2010, 18:33
Нали казваш, че си пишете по Facebook, представяш ли си кориоза това момче да си ти :D

DePutaMadre
12-16-2010, 19:11
Нали казваш, че си пишете по Facebook, представяш ли си кориоза това момче да си ти :D

хахах , да бе представяш ли си :lol: :lol:

с интерес ще следя развитието на тази тема ;d

faithhh
12-16-2010, 19:19
Не... бил е по-голям..

DePutaMadre
12-16-2010, 19:26
Не... бил е по-голям..

еми човек , ако с нещо не и покажеш че я харесваш как да ти върже!? тя няма сама да дойде при тебе и да те пита " а ти мен харесваш ли ме" ?! така че действай докато тоя "по големия" не те е изпреварил :]

успехх :)

faithhh
12-16-2010, 19:43
Аз и правя намеци комплименти като "всички от вашия род ли са толкова красиви като тебе" тя 100 процента знае,но дори и в skype не ме отразява вече толкова..
:o :x

umri
12-16-2010, 20:32
Силата ми казва, че си хентелегентно момче, но за добро или лошо, точно тоя тип... най-често имат проблеми в тая област. Може да си компютърен специалист, който за половин час може да хакне фейсбук или квантов физик, който да открие телепорта, но да не можеш да си отвориш устата пред момиче. Колко невероятно, но вярно.

И аз понякога преди да излеза с някоя 2-3 пъти , я мисля за богиня и идеалът ми за жена, но в последствие, евентуално разбирам, че е посредствено, средностатистическо момиче, което не притежава интелектуална способност да ме впечатли. Просто... не си мисли, че тя е нещо повече от теб, а напротив. Имай си самочувствието, говори си с нея на живо, все едно е някоя, за която не те боли мъдото, но същевременно я покани да излезете... няа как ти предам занаята в 2 реда и ти не можеш да го усвоиш. Прай си гаргаря и ще си доволен винаги, тва е...

едит: Комплиментите не помагат, особено при хубавите, така че ги прави рядко.

burpp
12-16-2010, 20:48
В същата ситуация съм.
От скоро започнах да забелязавам едно момиче от класа ми. Забелязах, че е хубава и свестна. Седеше сама, преместих се до нея (естествено с нейно позволение, няма да ставаме досадни) Забеляза, че имам симпатии към нея и в един мил момент й казах, че я харесвам. Не отвърна точно с това, което очаквах, но не се отказвам от нея. Не забравяй, че не трябва да се натрапваме, тогава става все по зле. Просто й направи впечетление, покажи й, че си свестен и.т.н. Покажи и, че си различен от другите и че си просто себе си. Гали я с думи, обръшай й внимание изслушвай я, но за всичко това трябва да оправиш един голям проблем - срамът. Можеш, знам.
Късмет :)

TheNewReligion
12-17-2010, 11:43
Аз и правя намеци комплименти като "всички от вашия род ли са толкова красиви като тебе" тя 100 процента знае,но дори и в skype не ме отразява вече толкова..
:o :x
Човек, т'ва е пресилено. И на мен са ми казвали подобни сладникави простоийки, и аз не отразих момчето. Супер смешно и тъпо звучи отстрани. Ако искаш да я спечелиш, бъде себе си. Ако я смяташ за красива, кажи каквото мислиш. Ако ще звучи банално, кажи по свой оригинален начин. Но от личен опит ти казвам, че е хубаво да покажеш, че я смяташ за красива. Ние разбираме от намеци. Т'ва, че понякога се правим на приятно разсеяни, не значи, че сме тъпи. Просто понякога искаме да сме напълно сигурни в значението на думите и действията ви, което признавам, че е отвратително тъпа грешка. Същото важи и за подценяването ни пред вас. "Много си красива."- "Да, бе, косата ми прилича на гъз." Тогава имате пълното право да станете и са си тръгнете, знам. ^^ Малко се отклоних, но...
А само да попитам, как се държиш с нея в училище. Дай примери, че ми стана интересно. ^^

TheNewReligion
12-17-2010, 11:47
Не... бил е по-голям..

еми човек , ако с нещо не и покажеш че я харесваш как да ти ВЪРЖЕ!?

Хорааа, не я използвайте тая дума. Звучи все едно най-чистото, тийнейджърското харесване (не казвам влюбване, звучи силно) е някаква лъжа, на която се връзваме, показвайки си го един на друг. Ако така усещате нещата е друг въпрос, де, ама все пак.

TheAvenged
12-17-2010, 13:42
Ами да ти кажа докато не я поканиш да излезете, да си поговорите за квото и да е, нищо няма да рабереш.

faithhh
12-17-2010, 19:05
Вярно е,че нямам самочувствието да говоря с нея но няма и да си представи колко добре ще се отнасям с нея където и да е и ще я ценя..
Всеки път като и кажа "айде на кафе ... амииии незнам отговаря"
Личи си,че в skype и е интересно какво пиша,но само аз задавам въпросите и само аз сменям темите.

Възможно ли е да ме харесва вътрешно,но външно да показва че всъщност съм и обикновен приятел от даскало...?

Уникално е чувството да си представям,че е в обятията ми..
падам си малко романтик и не баш малко :D

TheNewReligion
12-17-2010, 20:49
Мале, милия... Последното от личен опит ти казвам, че е много възможно. Аз примерно съм така. Харесвам си някое момче, той нещо ме зарибява там, а аз се правя на приятно разсеяна и в крайна сметка нищо не се получава само защото не действам. Причини: не се познавам много добре в т'ва отношение и не знам как ще (забележи не"да", ами "ще") реагирам, но т'ва е друга тема. Мисълта ми е: обръщаш и доста внимание. При мене като стане така и ми става някак си сладникаво и се отдръпвам. Запри се малко с въпросите. Обръщай й по-малко внимание, може пък тя да започне да идва при теб, ако реши да покаже предполагаемите си симпатии към теб.

П.П.: Абе, аз да питам автора, чисто информативно...вас момчетата привличат ли ви по-дръпнати момичета? Под дръпнати имам предвид такива, които не ви се хвърлят по вратовете без да имате по специални отношения и които не ви заговарят първи. Не знам дали т'ва е реалната дефиниция, ама да приемем, че е така.

BetterThanMe
12-17-2010, 20:54
Мале, милия... Последното от личен опит ти казвам, че е много възможно. Аз примерно съм така. Харесвам си някое момче, той нещо ме зарибява там, а аз се правя на приятно разсеяна и в крайна сметка нищо не се получава само защото не действам. Причини: не се познавам много добре в т'ва отношение и не знам как ще (забележи не"да", ами "ще") реагирам, но т'ва е друга тема. Мисълта ми е: обръщаш и доста внимание. При мене като стане така и ми става някак си сладникаво и се отдръпвам. Запри се малко с въпросите. Обръщай й по-малко внимание, може пък тя да започне да идва при теб, ако реши да покаже предполагаемите си симпатии към теб.

П.П.: Абе, аз да питам автора, чисто информативно...вас момчетата привличат ли ви по-дръпнати момичета? Под дръпнати имам предвид такива, които не ви се хвърлят по вратовете без да имате по специални отношения и които не ви заговарят първи. Не знам дали т'ва е реалната дефиниция, ама да приемем, че е така.
не, не харесваме такива.. защото и те трябва малко да се потрудят, за да се получи нещо. :)

anonimen213
12-17-2010, 20:55
Силата ми казва, че си хентелегентно момче, но за добро или лошо, точно тоя тип... най-често имат проблеми в тая област. Може да си компютърен специалист, който за половин час може да хакне фейсбук или квантов физик, който да открие телепорта, но да не можеш да си отвориш устата пред момиче. Колко невероятно, но вярно.

И аз понякога преди да излеза с някоя 2-3 пъти , я мисля за богиня и идеалът ми за жена, но в последствие, евентуално разбирам, че е посредствено, средностатистическо момиче, което не притежава интелектуална способност да ме впечатли. Просто... не си мисли, че тя е нещо повече от теб, а напротив. Имай си самочувствието, говори си с нея на живо, все едно е някоя, за която не те боли мъдото, но същевременно я покани да излезете... няа как ти предам занаята в 2 реда и ти не можеш да го усвоиш. Прай си гаргаря и ще си доволен винаги, тва е...

едит: Комплиментите не помагат, особено при хубавите, така че ги прави рядко.Мерси брато,щъ черпя фафла

TheNewReligion
12-17-2010, 21:05
П.П.: Абе, аз да питам автора, чисто информативно...вас момчетата привличат ли ви по-дръпнати момичета? Под дръпнати имам предвид такива, които не ви се хвърлят по вратовете без да имате по специални отношения и които не ви заговарят първи. Не знам дали т'ва е реалната дефиниция, ама да приемем, че е така.
не, не харесваме такива.. защото и те трябва малко да се потрудят, за да се получи нещо. :)
Имам предвид преди да сте се опознали и момичето да започне да има симпатии към вас. ^^ То е ясно, че като ги придобие, няма да й пречи да ви мърка. 8-) Дори тогава ли?

faithhh
12-18-2010, 06:51
П.П.: Абе, аз да питам автора, чисто информативно...вас момчетата привличат ли ви по-дръпнати момичета? Под дръпнати имам предвид такива, които не ви се хвърлят по вратовете без да имате по специални отношения и които не ви заговарят първи. Не знам дали т'ва е реалната дефиниция, ама да приемем, че е така.
не, не харесваме такива.. защото и те трябва малко да се потрудят, за да се получи нещо. :)
Имам предвид преди да сте се опознали и момичето да започне да има симпатии към вас. ^^ То е ясно, че като ги придобие, няма да й пречи да ви мърка. 8-) Дори тогава ли?

На мене лично ми допадат..

CR0W
12-18-2010, 06:57
Можеш примерно да накараш някой по-печен учител да ви сложи заедно да седите.Спри да и пишеш 1-2 дни в скайп.

Пич все едно си режеш ръката.Ти в момента я режеш бавно и мъчително.Направи го бързо пък после ще мислиш дали боли.

П.С извинявам се за метафората...но ти препоръчвам да режеш бързо!
8-)

faithhh
12-18-2010, 07:05
След като тя не иска да ходим на кафе няма как да и кажа за чувствата ми.Кво да и кажа по skype,че е единствената ли?...

CR0W
12-18-2010, 07:24
Еми.... по скайп е как да го кажа...ТЪПО.
Излезте,или я изпрати до тях и й кажи как стоят нещата.
Кажи и че спостоянно мислиш за нея,чудиш се как да и привлечеш вниманието й и тн.Чак след като и кажеш всичко я помоли да излезете на кафе и да поговорите като нормални хора.

faithhh
12-20-2010, 19:27
Още сме на същото положение..
вече се съмнявам да не си е хванала приятел,тъй като гледам доста често лафи по телефона..

TheNewReligion
12-21-2010, 13:23
Абе, тегли й една деликатна майна. Ако толкова те харесва, сама ще дойде при теб после.

crazy2rumzy
12-21-2010, 13:36
Абе, тегли й една деликатна майна. Ако толкова те харесва, сама ще дойде при теб после.

+1

bitchwolf
12-21-2010, 15:08
Ми ти що не си се информирал дали се е обвързала или не. Сближи се с нея и тя ще си ти каже всичко. Така ще следиш нещата от близо. Един съвет-най-доброто за сближаване на съученици е ходенето до лафката или магазинчето или баничарницата :lol: там квото ще да е, заедно. 100% действа поне в сферата на сближаването. от един клас сте боже...седнете на 1 чин ..нещо...толкова много неща могат да се правят. Знам го от личен опит :D успех.

faithhh
12-22-2010, 20:31
Не знам какво да правя вече.Мисля да престана да и пиша като олигофрен,който чака от момиче едно отиване в близкото кафе.
След като почнаха съмненията дали има гадже тя като ,че ли чувството за любов отмина и остана само интересът... ехх как си го искам обратно :(
И двамата щяхме да сме щастливи аз и го гарантирам,че щеше да е най-обичаното момиче,но след като я няма тази връзка между двамата..
Нито ми върви в сайтове в запознанства ,нито с познати момичета..
Видяло се е :(
Може да кажете еми ти си на 16 ще имаш да,да,да,да ама НЕ
нямам познато момче ,което да няма приятелка.

TheNewReligion
12-22-2010, 21:02
Не знам как хората не са разбрали, че никой не иска да бъде най-обичания, най-глезения, най-атрактивния...Хората просто искат да бъдат споделено влюбени. Като т'ва не е изпълнено, и галактиката да й обещаеш, няма да се получи нищо. Просто спри да й пишеш. Ако наистина си има приятел, т'ва я дразни.
А т'ва, че не ти вървяло, е тъпо. Ако в момента в училище, в семейството и сред приятелите ти ти въври- какъв е проблемът? Наслаждавай се на това, което имаш сега. Звучи банално. Но е истина.