PDA

View Full Version : Приятелски взаимоотношения ;x



bebchoOoOoOo
12-06-2010, 21:19
Здравейте!Темата май не е точно за този раздел, но както и да е. Става дума за двете момичета, с които се движа и са ми най-близките приятелки.. Та тази година уж от доста отдавна нещо говорихме за Нова година да се събираме, но много време никой нищо не казваше и в крайна сметка с приятеля ми ни поканиха на друго място и ние приехме. И днеска едната от двете направи някакво изказване относно приятеля ми, а по принцип много го харесваха, никога не е имало някви конфликти и т.н. А преди малко в скайп другата ми сервира, че според тях ние с него сме имали нещо против тях и, че тва ни била последната Нова година заедно, как аз всеки ден съм с тях, а не с тези, с които ще сме на Нова година и някви такива... И ми стана гадно, чудя се сега аз ли съм виновна и трябва ли да се чувствам такава, че няма да съм с тях? И ми е гадно за това, че за всичко изкарват виновен приятеля ми, понеже е от друг град и от време на време ходя при него и според тях той ме бил отдалечавал от тях. Еми хубаво, аз какво трябва да направя, да седя до задниците им, с извинение и след няколко месеца като се пръснем кво?! А с него си имаме планове занапред, връзката ни е сериозна, трябва да не ходя при него, заради тях ли?! Не казвам, че трябва да ги зарежа и да забравя за тях, заради него, аз съм против това, обичам си ги и си ги ценя, не си занемарявам отношенията с тях, като съм при него, чуваме се всеки ден... Оф не знам вече какво да мисля и какво да направя, за да не си мислят "че имаме нещо против тях", все пак са ми най-близките приятелки, знаем всичко една за друга и от доста години сме неразделни ... и най-вече - виновна ли трябва да се чувствам?
Благодаря на всички, които прочетохте романа, дано да сте разбрали нещо :lol: .. моля за съвети, и на който не му харесва да не пише :-)

addic7edd
12-06-2010, 22:45
Извинявай, че ще ти го кажа, ама според мен, ако наистина ти бяха толкова добри приятелки щяха да те разберат без да те филмират. :) И пак, след като сте толкова добри приятелки как така след няколко месеца се разпръсвате?!? Нещо не ми се връзва... :?
п.с. Може ли да те попитам на колко години си?

bebchoOoOoOo
12-06-2010, 23:13
Ами почти на 19 съм и се разпръсваме, защото завършваме и ние с приятеля ми отиваме при баща ми в Испания, едната от тях сигурно ще следва, а другата не знам какво ще прави, тя е малко неориентирана :lol: Не знам, аз мисля, че може би и това, че до сега нито едната от тях не е имала сериозна връзка, си оказва някакво влияние и за това се чувстват пренебрегнати.. ако не беше така, нямаше и да мислят по този начин може би ..

Memphis
12-07-2010, 03:12
bebchoOoOoOo, евалата!!! Искам и аз да имам такива приятели като теб... И аз имах един приятел с който от 30 дена в месеца бяхме 31, но с завършването нещата се промениха... Вече се виждаме по случайност... Аз като му звънна се чуваме ама той не ми се обажда... "Ама закво друг да се набутва като мога само аз?" Като искам да се видим все трябва аз да ходя в квартала му, защото приятелката му малка и нея пускат много много... Хубаво аз като приятел го разбирам и съм готов на монотонност и едно и също място... Но мисля, че всичко си има граници!!! Аз бих те посъветвал отиди с приятеля си там дето са ви поканили, направи си кефа и не се притеснявай!!! Надявам се като завършите да се получат нещата както при нас... Или другия възможност поканете ги и тях... Ако искат да са с теб ще дойдат където и да е!!! Мога само да ти пожелая приятно прекарване на празниците да не се натоварваш с глупости...
Темата не е тъпа и засяга добър казус!
Успех и поздрави!!!!

Stotii
12-07-2010, 07:43
Въпроса в случея тук е не дали да предпочетеш гаджето пред фр.... ами как да ги комбинираш..... Както казаха по-горе отиди си на купона кадето ви канят.. и ако можеш уреди приятелките ти.... вероятноста ,след като с приятеля ви ще ходите в Испания, с тях пак да се чуваш, не е от най-големите. Подреди си приоритетите така, че в бъдещ план всичко да се развие така както ти искаш. Това от твоя страна по никакъв начин неможе да се нарече "пренебрегване на приятелките"... все пак имаш нужда да си и с приятеля си нали така !? Доколкото разбрах си повече време с тях и се виждаш по-рядко с него... така че може би трябва да отидеш на купона с твоя приятел... и по възможност с аверките ....
Успех със ситуацията... \:D/

bebchoOoOoOo
12-07-2010, 07:59
Благодаря ви за отговорите :-) Но за съжаление няма как да ги взема там, където ще ходим, защото първо не се познават с тези хора, второ - защото е в друг град и едната от приятелките ми е перманентно затруднена с парите, трето - дори и да не бяха първите две, те нямаше да дойдат, за да могат да си ме обвиняват :lol: ..
А при приятеля ми последно бях за 3 седмици, така че не може да се каже точно, че прекарвам повече време с приятелките си, но все пак, когато съм си тук, всеки ден съм с тях. .. Сега се замислям, как ли ме обсъждат, когато ме няма :-o ;d
P.S. А относно това дали ще се чуваме с тях, когато отидем в Испания - има скайп, фейсбук :D - не е трудно, стига да има желание ;]]
Чакам още мнения :)

SmilezZz
12-07-2010, 08:24
Не трябва да се чувстваш виновна..
Те ако наистина са ти близки приятелки,ще
те разберат..Все пак това,че сте най-добри
приятели - не означава,че непрекъснато
трябва да си с тях..Трябва да отделяш време
и на приятеля си..
- Не знам какво друго можеш да направиш,
освен да поговориш с приятелките си и да се
разберете..Обясни им,че не ти е приятно да
правят така..
- Не знам..Успех !!!

FuckedUp
12-07-2010, 12:55
Майната им на тея "приятелки"..на мене ми се виждат супер противни..Успех с приятеля ти :)

TheBeliever
12-07-2010, 13:31
трето - дори и да не бяха първите две, те нямаше да дойдат, за да могат да си ме обвиняват :lol: ..


Е съжалявам, но това не звучи като нещо, което приятели биха направили. Нямат никакво право да те обвиняват, за това, че си приела поканата. Още по-малко след като сте нямали никакви конкретни планове заедно.
Относно отношението им към приятеля ти и аз мисля, че липсата им на опит със сериозни връзки се отразява на мнението им. Те просто няма как да разберат вашите отношения и планове за бъдещето. Сигурна съм, че ако те имаха гаджета и планове за Нова Година нямаше да злобеят толкова.

Според мен не трябва да се чувстваш виновна за нищо.

bebchoOoOoOo
12-07-2010, 15:52
Ами аз не се чувствам виновна, но те май се опитват да ме накарат. По принцип с едната сме по-близки и с нея говорих за това, и тя пак ми казва, че сме имали нещо против тях. Иначе до сега не е имало нищо такова, с нея винаги сме правели всичко една за друга.. А другата от вчера ми прави някви изказвания, аз за сега си мълча, но тя си знае, че ако ми кипне става лошо. Тя от край време си е такава, помня преди как ми се молеше по скайпа да и проговоря. Просто с нея отношенията ни ще са като на добри познати от сега нататък.. И за това, което обвиняват приятеля ми, че ме отдалечава от тях - всъщност те се отдалечиха от мен, не знам по каква причина. Ама това са ми го казвали и по-възрастни хора - че не може да има приятелство между три момичета, винаги едната е "излишна" така да се каже.. Преди с едната бяхме много по-близки, отколкото с другата, сега откакто имам сериозна връзка явно аз станах излишната. Кръговрата на живота :lol:

Eliii
12-07-2010, 16:07
Заболяха ме очите от това розовото... :[

Първо, извинявай, ама приятелките ти явно са върли кифли, след като правят такава огромна драма за едното нищо. :?

Второ, ако сте наистина толкова близки и неразделни, няма да издържите дълго една без друга и ще се сдобрите - от опит го знам ;)

bebchoOoOoOo
12-07-2010, 18:50
Заболяха ме очите от това розовото... :[

Първо, извинявай, ама приятелките ти явно са върли кифли, след като правят такава огромна драма за едното нищо. :?

Второ, ако сте наистина толкова близки и неразделни, няма да издържите дълго една без друга и ще се сдобрите - от опит го знам ;)
Ние не сме скарани, за да се сдобряваме, просто отношенията ни са малко по-обтегнати.

experiment_m
12-07-2010, 19:06
А когото те си намерят сериозни приятели какво ще стане, пита ли ги?
Реагираш си съвсем нормално. Естствено е да се стремиш да си нагласиш живота с твоя приятел, дори и да не се задържите заедно за цял живот (съдейки по годините ви). Съдейки от опита си знам, че приятели е синоним на по-близки познати и в даден момент изчезват и техните места се заемат от други личности. Искрено ти пожелавам и твоят случай да не е такъв, но ..... такъв е живота.
Приятно изкарвне на новата година.

bebchoOoOoOo
12-07-2010, 20:00
А когото те си намерят сериозни приятели какво ще стане, пита ли ги?
Реагираш си съвсем нормално. Естствено е да се стремиш да си нагласиш живота с твоя приятел, дори и да не се задържите заедно за цял живот (съдейки по годините ви). Съдейки от опита си знам, че приятели е синоним на по-близки познати и в даден момент изчезват и техните места се заемат от други личности. Искрено ти пожелавам и твоят случай да не е такъв, но ..... такъв е живота.
Приятно изкарвне на новата година.
Благодаря, и на теб :) Не съм ги питала какво ще стане, защото както казах това ни е последната година заедно. Естествено е, че мястото им ще се заеме от други личности, но имахме толкова хубаво приятелство, просто ми е гадно, че заради такова нещо (като празнуването на Нова година) те ми казват, че имам нещо против тях.. и заради това, че имам сериозна връзка, те се отдръпват от мен. Не знам... аз бих се радвала за тях, без да се сърдя, че цялото им внимание не е отдадено на мен примерно, защото е нормално :-o

minionka
12-07-2010, 21:35
Ъмм..поговори с тях. :) Вярно, че приятелят ти е важен, но не мислиш ли, че това го правят с ясното съзнаие, че това ви е последната година заедно. Смисъл, не мисля, че имат нещо протива приятеля ти, просто искат да прекарат, колкото се може повече време заедно с теб. Не ги оправдавам, правят драми, но все пак и аз да бях на мястото на някоя от тях и аз така ще реагирам, все пак Нова година, може това да ви е последната, ако сте заедно, докато с приятеля ти...ще има още такива моменти. Ти решаваш и не се чувствай виновна, прави това което сметнеш за правилно. Успех!

addic7edd
12-07-2010, 22:27
все пак Нова година, може това да ви е последната, ако сте заедно, докато с приятеля ти...ще има още такива моменти. Ти решаваш и не се чувствай виновна, прави това което сметнеш за правилно. Успех!

Ама това е само 1 Нова година... :-x В крайна сметка, ако искате и през август можете да си направите купон и да гърмите пиратки... ;)
Моя приятелка се държеше така преди, не и обърнах внимание и с времето отмина, сега сме дори още по близки. :) Така че, според мен, не се впрягай толкова... :-)

bebchoOoOoOo
12-07-2010, 22:46
Ама това е само 1 Нова година... :-x В крайна сметка, ако искате и през август можете да си направите купон и да гърмите пиратки... ;)
Точно това казах и аз, та дори и за Нова година да е, кой е казал, че трябва да е последната.. Вярно, че завършваме и ние с него заминаваме в Испания, но все пак ще си идваме, в крайна сметка то дали ще се виждаме и събираме след това зависи от нас, никой няма да ни спре.. Ама те са се хванали за "последната" и т'ва си е .. :?

addic7edd
12-07-2010, 23:13
Ама това е само 1 Нова година... :-x В крайна сметка, ако искате и през август можете да си направите купон и да гърмите пиратки... ;)
дали ще се виждаме и събираме след това зависи от нас, никой няма да ни спре.. Ама те са се хванали за "последната" и т'ва си е .. :?

Аз бих ги попитала " Толкова ли искате да е последна, че сте запънали така...?!" ... :?

mechtaq_za_teb
12-08-2010, 05:09
Не са ти никакви приятелки. Не виждам какво толкова си направила.
На мен ми се случи същото, само че миналата година. До последно никой нищо не казваше за Нова Година и накрая аз реших да си празнувам с него и негови приятели. След което естествено се чуха какви ли не коментари от рода на как съм ги била заебавала. А и това не беше само за Нова Година. По принцип ми го натякваха близо година. И така се отдалечих от тях. Беше ми много трудно, защото явно съм била прекалено наивна да ги мисля за близки, на които мога да разчитам, но сега, след като минаха няколко месеца откакто не дружа с тях, виждам, че само са търсели някаква изгода от мен.

Та с това искам да ти кажа, че те не са ти приятелки. Завиждат ти и ги е яд, че ти имаш такива отношения с някого. Това е моето мнение.

bebchoOoOoOo
12-08-2010, 08:02
Завиждат ти и ги е яд, че ти имаш такива отношения с някого. Това е моето мнение.
За едната съм 100% сигурна че е така, заради постоянните и подмятания по адрес на приятеля ми или когато нещо сме се сдърпали с него, тя ми казва "ами то няма смисъл да сте заедно, щом се карате, то е ясно, че ще се разделите" :shock:
.. Но за другата ми е много по-гадно, тя не беше такава, правехме всичко една за друга.. Просто, когато съм при приятеля ми за по 1-2 седмици, другата явно и говори някви неща и я настройва.. Малко като в детската градина действа, ама .. :lol:

bebchoOoOoOo
12-08-2010, 17:49
Малко нова информация по темата :lol:
Днес нещо споменах за запознанството ни с приятеля ми и едната от двете (тази, с тъпите подмятания :-D ) изцепи: "Трябва да си посипем главите с пепел.." - т.е. за това, че съм се запознала с него. След това постоянно тичаше след гъза на другата ни приятелка, като явно се надяваше да се дразня :lol: И така, реших да приключа с нея веднъж завинаги. Написах и един кратък и ясен смс да не ме занимава повече и съм доволна от решението си. Толкова ми е смешна и жалка като си мисли, че ще се конкурирам с нея за приятелството на другата :razz: Съжалявам само, че късно ми се отвориха очите за нея...

Stotii
12-08-2010, 18:08
Малко нова информация по темата :lol:
Днес нещо споменах за запознанството ни с приятеля ми и едната от двете (тази, с тъпите подмятания :-D ) изцепи: "Трябва да си посипем главите с пепел.." - т.е. за това, че съм се запознала с него. След това постоянно тичаше след гъза на другата ни приятелка, като явно се надяваше да се дразня :lol: И така, реших да приключа с нея веднъж завинаги. Написах и един кратък и ясен смс да не ме занимава повече и съм доволна от решението си. Толкова ми е смешна и жалка като си мисли, че ще се конкурирам с нея за приятелството на другата :razz: Съжалявам само, че късно ми се отвориха очите за нея...

Дълбок Поклон.... Евала за решението :)

ПП : Много ме радва аватара ти :lol: :lol:

AnzaRe
12-08-2010, 18:26
Да не ти пука хорското мнение,приятели бол..

bebchoOoOoOo
12-08-2010, 18:30
ПП : Много ме радва аватара ти :lol: :lol:
Хаха, и мен :lol: Сладка е, нали - не бих и простила 8-)

Stotii
12-08-2010, 19:20
ПП : Много ме радва аватара ти :lol: :lol:
Хаха, и мен :lol: Сладка е, нали - не бих и простила 8-)

Ама това не си ли ти е :D :D :D пфф язък ... и аз не бих и простил бтв :D D:

bebchoOoOoOo
12-08-2010, 19:45
ПП : Много ме радва аватара ти :lol: :lol:
Хаха, и мен :lol: Сладка е, нали - не бих и простила 8-)

Ама това не си ли ти е :D :D :D пфф язък ... и аз не бих и простил бтв :D D:
Хахах емии не съм аз .. язък вика.. :lol: Т'ва прозвуча малко грубо ;] 8-)
btw това е Настя Каменских, руска R&B изпълнителка, много ме радват песните и :grin:

Stotii
12-08-2010, 20:58
Добре де... не трябваше да прозвучи грубоо... :lol: :lol: обаче сега пък ми засили любопитството, ти как изглеждаш :lol: :lol: :oops:

ПП :===============================================

http://www.interesno.name/files/images/gallery/kamenskih2.jpg

Те това е мацето нали !? :oops: :lol: :lol:

bebchoOoOoOo
12-08-2010, 22:29
Мда, тя е :-)
Аа нали знаеш поговорката - "Любопитството уби котката" :lol: шегувкам се ;) .. не ти трябва да знаеш как изглеждам.. Пак се шегувкам :D Нещо ме е хванала лигата :oops: Мии какво трябва да направя, за да ти задоволя любопитството? :-P

Stotii
12-09-2010, 09:54
PM me with ur pic/s !?? :-P :oops: