PDA

View Full Version : Здравословен проблем



anonimka911
12-06-2010, 21:24
Не знам към кого да се обърна ,не искам все още към лекар,а и не съм в България,а тези тук не може да се вярва.Значи проблемът ми е,че имам болки ,ляво под гърдата,към корема,надолу и понякога болката отива към кръстта и гърба.Понякога се получава и от дясно на същите места,същата болка,но почти постоянно е от ляво.Мисля,че е външно,когато си протягам ръцете нагоре ме боли,и изобщо,както седя...болката е все едно...знаете,когато ходите дълго време и се измаряте...нямам никакви синини или нещо такова..работата ми е свързана да нося тежка чанта всеки ден по 7-8 килограма и да вървя много..но и преди съм го работела,не съм получавала тия болки..и не знам как да ги излекувам..ще бъда благодарна,ако ми дадете съвети..Благодаря предварително

Spikeey
12-06-2010, 22:41
Не може да се вярва на лекарите в чужбина?!?!

SmilezZz
12-07-2010, 06:43
^ Да и на мен това ми направи впечатление,
и се чудя - Защо не може да се вярва на тях ?

- Както и да е..Лекаря си е лекар,където и да е..
Отиди на преглед,защото ние тука няма как да ти
помогнем..Ние нито сме лекари,но пък дори и да
бяхме - нямаше как да те прегледаме онлайн..

anonimka911
12-07-2010, 09:10
Естествено,че няма как да ме прегледате онлайн.Просто исках да разбера,можеше някой да има същите оплаквания,и да не се налага да вися по лекари.А относно това,че не може да им се вярва..ще уточня къде съм-в Гърция.А тук лекарите ги бива само да убиват хора,нищо не знаят,тъй като доста лесно може да се стане лекар и изобщо в нищо не ги бива..Тези който наистина искат да научат нещо,отиват в България,за да учат там за лекари.Но явно ще трябва и аз да отида,за да разбера какво ми има,може и да съм се изсипала не знам..благодаря все пак.

sunriseundershadow
12-07-2010, 21:54
http://www.kak-da.com/%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BA%D0%B8-%D0%B2-%D0%B3%D1%8A%D1%80%D0%B4%D0%B8%D1%82%D0%B5.html

Виж тук може да има нещо.

simba5
12-23-2010, 18:54
Е, то ти се е натрупало. Днеска, утре и става белята.