PDA

View Full Version : Държи се странно...



LoVe3e
12-07-2010, 07:00
Здравейте !
Така значи проблема е следния- имам си сериозно гадже от 8месеца всичко беше супер обаче напоследък се държи адски странно...Когато му званя не дига когато му пращам смс-и не връща не иска да излизаме винаги си намира тъпи оправдания да не се видим и когато му кажа искам да се видим той започва "оффф ти не ми вярваш" и тем подобни което не е така просто адски много ме дразни поведението му...Някои от вас сиг. ще кажат, че го притискам но не е така вече почти не му званя имам предвид, че не му званя просто не искам да му досаждам през 5мин да си говорим и тем подобни, не му даржа сметка каде ще ходи какво ще прави и тем подобни...Но просто вече не знам какви гаджета сме щом не се виждаме, чуваме и т.н
Тааа така може ли някой да ми каже как да постъпя какво да направя...

DeVilTerroR
12-07-2010, 07:42
Най-добре според мен е да седнеш и да проведеш един сериозен разговор с него.А ако не иска да си промени държанието, явно е време да си намериш друг !

SmilezZz
12-07-2010, 08:15
Наистина поговори с него СЕРИОЗНО..
Може да има семейни или лични проблеми,
които го дразнят и затова не иска да излизате..
Или вече сте си омръзнали и чувствата са му
изстинали..
Не знам - само той знае защо се държи така - така,
че поговори с него..Обясни му как се чувстваш и
как стоят нещата с връзката ви...

balu4ka
12-07-2010, 12:41
Твърде познато,но при мен се получи в минало..
Оправданието му може би ще е ,че го "задушаваш".Чувствах се като теб преди около месец,два..Мисля,че ти вече знаеш какво се случва ,но ти е трудно да го приемеш?..

bitchwolf
12-07-2010, 12:47
Момчетата (не всички,но повечето) имат навика да си искат лично пространство..и се държат точно по този начин,но при теб като че ли се получава вече някаква практика да не се виждате. Или има някакъв проблем или той си е начесал крастата. Каквато и да причината ви трябва разговор,в който да му зададеш някои въпроси,така че ти да имаш последната дума. Разбери какво се случва и,ако господина е решил да приключва,приключи го ти :)

MeriJein
12-07-2010, 18:47
Както казаха до сега непременно трябва да говориш с него...като въобще не се виждате и не говорите по телефона ..незнам най-добре отиди в тях и му искай обяснение,не е нормално да се държи така щом 8 месеца сте заедно,освен ако не иска да е с теб и се опитва да се разкара (което се надявам да не е така),не трябва да се примиряваш с това..искай си обяснението..и ако трябва ще търсиш любовта другаде..Успех!

mechtaq_za_teb
12-08-2010, 05:37
Минах през това. През тъпите реплики "ти не ми вярваш".. Не. Това са неговите оправдания, чрез които да изкара себе си невинен от цялата ситуация. Истината е, че вероятно си му омръзнала и той вече не иска да е с теб. Както казаха по-горе, проведи един сериозен разговор с него и прецени сама кое е най-добре за ТЕБ. Ако се разделите, ще боли, но пък на дали ти се иска да си с човек, който се държи така с теб. Вярвай ми, това е само началото. По-добре сложи край.

vlcb
12-08-2010, 06:02
Според мене трябва да го оставиш поне за седмица. Виж дали ще те търси и дали ще иска да се видите. И НАЙ-ВАЖНОТО НЕ ГО ТЪРСИ ПРЕЗ ТАЯ СЕДМИЦА !

LoVe3e
12-08-2010, 06:39
Мерси за съветите на всички...
По едно време си мислех точно това което някой от вас казаха...Но вчера той настоя да се видим и като се видяхме той през цялото време ме прегръщаше, целуваше и ми обясняваше колко много работа имал и че все не намирал време за нас и т.н...Обеща ми, че вече винаги когато има работа ще ми каже и т.н... Все пак благодаря на всички ии Успех... :)

SmilezZz
12-08-2010, 07:37
Е,браво..
Радваме се,че всичко е наред..