PDA

View Full Version : Подарък- Идеи?



TheLoser
12-07-2010, 11:34
Така...12 клас съм, имаме бал бла бла и идва следния проблем.
Искаме да купим подарък на класната ни, но не можем да решим какво.
Идеите са следните: злато (някакъв комплект:обеци, гривна или нещо от сорта), картина или скулптура... Обаче има спор, че ако и подарим злато, тя ще го носи 1- 2 пъти и ще го зареже в кутията, а ако подаръка е картина, скулптура или дърворезба, щяла да си спомня за нас всеки път като го види...бла бла
Факт е обаче, че дали подаръка ще се ползва често и ще и напомня за нас не зависи от самия подарък или класа, а от класната. :\

Така че приемаме всякакви нови идеи за подарък :)

Tempest
12-07-2010, 12:59
аз няма да кажа ква е наща идея за класната... ама тва с дърворезбата ми харесва.. не стига, че ще пасне на всеки дом, а и може да се направят какви ли не форми... например някой символ, нещо... обмислете дърворезбата като вариант ;)

Claymore
12-07-2010, 19:26
Когато се заме на завършихме ОУ-то подарихме на класната един фонтан. Говоря за тея дето се включват в контакта и са макс 1м високи 50см широки. Хубави са. Голям фонтан е около 50-100 лева. Малките са по 30лв.

NawleK
12-07-2010, 20:19
Ти ако така мислиш за класната си то тогава какъв е смисъла от подаръка? Всичко може да бъде обърнато в пари...

gofeto917
12-07-2010, 22:40
Майка е учителка и един клас и бяха подарили снимка на класа с госпожата гравирана на стъкло, специално и беше с лампа и като се включи се осветява, хем практично, хем ще и носи хубави спомени.

TheLoser
12-08-2010, 12:26
NawleK, това не е мое лично мнение. То е ясно, че от нея зависи дали ще го пази или не. Въпреки всичко ние ще направим този жест и ще и купим подарък. Всичко може да се обърне на пари, да...и какво очакваш, да и дадем един чек: "Госпожо, купете си каквото си харесате."? :lol:

gofeto917, звучи наистина като добра идея.

alkoxolizmo_0
12-08-2010, 13:36
Йозе тва ти ли си бе :D :P
Ако си ти ,тва със стъклото е добра идея :)
ПП Яна съм :D

TheLoser
12-08-2010, 13:39
Да лол

Да, и на мен ми допадна тва за стъклото ама очаквам още идеи.

alkoxolizmo_0
12-08-2010, 13:52
Не се прави ,че не ме познаваш! :D :D :D

TheLoser
12-08-2010, 14:05
Нали ти отг бе! 8-)

alkoxolizmo_0
12-08-2010, 14:42
а да :D

KumchoValcho
12-08-2010, 14:56
Според мен пък една хубава златна гривна би била перфектен подарък :)

TheLoser
12-08-2010, 15:36
Йъп! Обаче всички смятат, ще я поноси един- два пъти и ще я зареже. :\

gofeto917
12-08-2010, 15:51
Каквото и да решите, знай, че за нея нещо, което ще има сантиментална стойност ще е много по-скъпо, отколкото нещо с висока цена в магазина.

Tempest
12-08-2010, 16:18
затова, бате, дърворезбичка.. както казах - красиво, стилно, подхожда навсякъде и не е чак толкова скъпо...

xKiFlAxxx
12-08-2010, 16:30
толкова си злеее....подарък за класната :shock: :razz: :razz:
Не заслужават нищо .аз бях единствената в класа която Не носих цвете на първия учебен ден.. :D

Tempest
12-08-2010, 16:38
толкова си злеее....подарък за класната :shock: :razz: :razz:
Не заслужават нищо .аз бях единствената в класа която Не носих цвете на първия учебен ден.. :D

похвално! То е било, щото си притеснителна.. или щото дори и грозно цвете ше събере повече погледи от тебе. ХА! IN YOUR FACE!

SiSi7yYy
12-08-2010, 16:42
затова, бате, дърворезбичка.. както казах - красиво, стилно, подхожда навсякъде и не е чак толкова скъпо... +1 :)

ggb
12-08-2010, 16:53
затова, бате, дърворезбичка.. както казах - красиво, стилно, подхожда навсякъде и не е чак толкова скъпо... +1 :)

TheLoser
12-08-2010, 17:24
xKiFlAxxx :lol:

Tempest, мерси :)

MegiBoOm
12-08-2010, 17:26
толкова си злеее....подарък за класната :shock: :razz: :razz:
Не заслужават нищо .аз бях единствената в класа която Не носих цвете на първия учебен ден.. :D

УАУ....а може би защото си супер невъзпитанЪ :lol:

Иначе идеята за дърворезбата ми хареса ;)

xKiFlAxxx
12-08-2010, 21:19
толкова си злеее....подарък за класната :shock: :razz: :razz:
Не заслужават нищо .аз бях единствената в класа която Не носих цвете на първия учебен ден.. :D

УАУ....а може би защото си супер невъзпитанЪ :lol:

Иначе идеята за дърворезбата ми хареса ;)

да..нeвъзпитана съм... и за мен не е проблем
не ме интересува никой :P

Spikeey
12-08-2010, 21:21
толкова си злеее....подарък за класната :shock: :razz: :razz:
Не заслужават нищо .аз бях единствената в класа която Не носих цвете на първия учебен ден.. :D

УАУ....а може би защото си супер невъзпитанЪ :lol:

Иначе идеята за дърворезбата ми хареса ;)

да..нeвъзпитана съм... и за мен не е проблем
не ме интересува никой :P
Сигурно си грознааа. EEEEEEWwww

Tempest
12-08-2010, 21:22
толкова си злеее....подарък за класната :shock: :razz: :razz:
Не заслужават нищо .аз бях единствената в класа която Не носих цвете на първия учебен ден.. :D

УАУ....а може би защото си супер невъзпитанЪ :lol:

Иначе идеята за дърворезбата ми хареса ;)

да..нeвъзпитана съм... и за мен не е проблем
не ме интересува никой :P

ибаси змията! Като не те интересува никой, мене кво ме грее, ма? Не пиши в темата и толкова.. бахти тъпото същество... да не си си паднала на главата като си се родила?

по темата: за нищо... дори аз се кефя на такива яки формички.. не знам ваща класна какъв вкус има, може да е нещо абстрактно, може и някаква тема да има :D

xKiFlAxxx
12-08-2010, 21:22
толкова си злеее....подарък за класната :shock: :razz: :razz:
Не заслужават нищо .аз бях единствената в класа която Не носих цвете на първия учебен ден.. :D

похвално! То е било, щото си притеснителна.. или щото дори и грозно цвете ше събере повече погледи от тебе. ХА! IN YOUR FACE!
оооо изказа се 'умния' :razz:
въобще не съм грозна..
ако бях такава нямаше да ме харесват 2 момчета от класа и такива от др класове.
и тва че съм притеснителна е вярно но Не за тва не носих цвете

Spikeey
12-08-2010, 21:24
толкова си злеее....подарък за класната :shock: :razz: :razz:
Не заслужават нищо .аз бях единствената в класа която Не носих цвете на първия учебен ден.. :D

похвално! То е било, щото си притеснителна.. или щото дори и грозно цвете ше събере повече погледи от тебе. ХА! IN YOUR FACE!
оооо изказа се 'умния' :razz:
въобще не съм грозна..
ако бях такава нямаше да ме харесват 2 момчета от класа и такива от др класове.
Докажи, че те харесват.
са сиг ше каже, че на такива като мен не доказва нищо щот сме под нея

xKiFlAxxx
12-08-2010, 21:30
толкова си злеее....подарък за класната :shock: :razz: :razz:
Не заслужават нищо .аз бях единствената в класа която Не носих цвете на първия учебен ден.. :D

похвално! То е било, щото си притеснителна.. или щото дори и грозно цвете ше събере повече погледи от тебе. ХА! IN YOUR FACE!
оооо изказа се 'умния' :razz:
въобще не съм грозна..
ако бях такава нямаше да ме харесват 2 момчета от класа и такива от др класове.
Докажи, че те харесват.
са сиг ше каже, че на такива като мен не доказва нищо щот сме под нея

че си под мен...под мен си, и то мнннн.

и второ...на боклук ли трябва ми да доказвам нещо?
аз на родителите си не споделям и доказвам на теб ли ще доказвам бе лайно такова :razz:
боклуче не се занимавай с мен защото не можеш!
айде изчезвай.

Tempest
12-08-2010, 21:30
толкова си злеее....подарък за класната :shock: :razz: :razz:
Не заслужават нищо .аз бях единствената в класа която Не носих цвете на първия учебен ден.. :D

похвално! То е било, щото си притеснителна.. или щото дори и грозно цвете ше събере повече погледи от тебе. ХА! IN YOUR FACE!
оооо изказа се 'умния' :razz:
въобще не съм грозна..
ако бях такава нямаше да ме харесват 2 момчета от класа и такива от др класове.
и тва че съм притеснителна е вярно но Не за тва не носих цвете

уау, момент на човечност и признание.... Кифле, ти ли си, бря? Аз ако бях "умен" (умишлено в кавички), нямаше да вземам стипендия всеки срок досега.. riiiiiight?

chemist9009
12-08-2010, 21:34
хаахх колеги още ли се занимаате с тази дрисла :razz: :razz: :razz: кифльок момчетата те харесват щот искат да са под теб буквално :lol: :lol: :lol: btw поздравявам всички студенти и хора които се чувстват такива с празника.Наздраве от града на седемте тепета...МАЙНААА!!! :smt001 :smt001 :smt001 :smt001

Spikeey
12-08-2010, 21:35
Занимаваме се Я, сеир да има :D

xKiFlAxxx
12-08-2010, 21:36
толкова си злеее....подарък за класната :shock: :razz: :razz:
Не заслужават нищо .аз бях единствената в класа която Не носих цвете на първия учебен ден.. :D

похвално! То е било, щото си притеснителна.. или щото дори и грозно цвете ше събере повече погледи от тебе. ХА! IN YOUR FACE!
оооо изказа се 'умния' :razz:
въобще не съм грозна..
ако бях такава нямаше да ме харесват 2 момчета от класа и такива от др класове.
и тва че съм притеснителна е вярно но Не за тва не носих цвете

уау, момент на човечност и признание.... Кифле, ти ли си, бря? Аз ако бях "умен" (умишлено в кавички), нямаше да вземам стипендия всеки срок досега.. riiiiiight?

стипендия?? :razz:
знаеш ли кви награди имам аз....и то само на 14?
стипендия ще ми говори :razz:

xKiFlAxxx
12-08-2010, 21:39
хаахх колеги още ли се занимаате с тази дрисла :razz: :razz: :razz: кифльок момчетата те харесват щот искат да са под теб буквално :lol: :lol: :lol: btw поздравявам всички студенти и хора които се чувстват такива с празника.Наздраве от града на седемте тепета...МАЙНААА!!! :smt001 :smt001 :smt001 :smt001

абее майка ти мръсна циганска пак ли се яви бее
боклук гнусен
гледай ти да си под нея.под майка ти.
айде изчезвай.

chemist9009
12-08-2010, 21:40
Аз съм навсякъде...дори там където неподозираш.... :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

xKiFlAxxx
12-08-2010, 21:43
Аз съм навсякъде...дори там където неподозираш.... :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:
така е навсякъде си
където има боклук..там си и ти! там ти е мястото.
изчезвай.

Spikeey
12-08-2010, 21:45
Аз съм навсякъде...дори там където неподозираш.... :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:
така е навсякъде си
където има боклук..там си и ти! там ти е мястото.
изчезвай.

EEEEEEWWW трай, че миришеее

xKiFlAxxx
12-08-2010, 21:58
:D :D :D кифльок :D :D :D за разлика от теб аз имам под какво да застана буквално...а ти ще си останеш с мастурбацията и мечтите за момиче :lol: :lol: :lol: :razz: нали не ти върви с момчетата и ги ненавиждаш и се обръщаш към момичетата пък може там да ти обърнат внимание.... :razz: :razz: поне казваш,че няма да пишеш повече с боклуци и продължаваш :razz: :razz: доказваш на хората колко си тъпа 8-) 8-)

наистина си прав :razz: като пиша с теб се излагам т.е с боклук

И с мечтите за момиче не съм си останала напразно спокойно.. била съм с момиче.
А ти си напълноо ограничен и прост да се подиграваш с това.!
изчезнай и не пиши да видим кога ще спреш!

chemist9009
12-08-2010, 22:00
Не пиши ли?!?! :lol: :lol: :lol: ти каза,че не пишеш с боклуци...що отговори :D :D :D :lol: :lol: :lol: малиии била си с момиче браво 8) успя в живота :razz: :razz: :razz: с мен ли се излагаш?!?! олее...ти по принцип се излагаш :lol: :lol:

Линк как да се научиш да пишеш правилно http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=145293 ;) ;)

Поздравявам те с Nedeljko Bajic - Ludnica малко сръбска чалга :lol:

Tempest
12-08-2010, 22:19
аре спрете се ве, тюфлеци! Осрахте и тая тема..

xKiFlAxxx
12-08-2010, 22:19
Не пиши ли?!?! :lol: :lol: :lol: ти каза,че не пишеш с боклуци...що отговори :D :D :D :lol: :lol: :lol: малиии била си с момиче браво 8) успя в живота :razz: :razz: :razz: с мен ли се излагаш?!?! олее...ти по принцип се излагаш :lol: :lol:

Линк как да се научиш да пишеш правилно http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=145293 ;) ;)

ти си тоя който се излага... :razz: да пишеш за мастурбация и глупости на момиче
така ли пишеш с момиче!!? и то тачно на мен с която писа цяло лято
и направих лятото да ти мине бързо и хубаво както писа сега се подиграваш с тва което съм писала ....какъв си осевн боклук и то най големям! нещо др ли си...не.

chemist9009
12-08-2010, 22:23
уау шокирана ли си :shock: :shock: ти си помогнала да мине бързо лятото...много се филмираш обаче... :lol: ти сама каза,че аз съм те променил...това което си в момента! 8) Сама си задаваш въпрос и сама отговаряш?!?! :lol: пък и в крайна сметка писането с теб беше няква случайност и ти искаше да пишеш!

Spikeey
12-08-2010, 22:24
Бе мирише бе МЛЪКНИ!!!

xKiFlAxxx
12-08-2010, 22:29
уау шокирана ли си :shock: :shock: ти си помогнала да мине бързо лятото...много се филмираш обаче... :lol: ти сама каза,че аз съм те променил...това което си в момента! 8) Сама си задаваш въпрос и сама отговаряш?!?! :lol:

тва че ми помогна да се промена е едно
друго е че САМ писа че ако не бях аз нямаше кво да правиш цяло лято нощем ако не пишеше с мен! и не казвай че си излизаал постоянно тогава щото всяка нощ пишеше!

xKiFlAxxx
12-08-2010, 22:30
уау шокирана ли си :shock: :shock: ти си помогнала да мине бързо лятото...много се филмираш обаче... :lol: ти сама каза,че аз съм те променил...това което си в момента! 8) Сама си задаваш въпрос и сама отговаряш?!?! :lol:

тва че ми помогна да се промена е едно
друго е че САМ писа че ако не бях аз нямаше кво да правиш цяло лято нощем ак оне пишеше с мен! и не казвай че си излизаал постоянно щото всяка нощ пишеше!

xKiFlAxxx
12-08-2010, 22:32
Бе мирише бе МЛЪКНИ!!!
кво ти мирише пък на теб бе :shock: смени си чорапите :razz: :razz: :razz: мизерник!

Spikeey
12-08-2010, 22:32
Копеле, грозна си и си тъпа. Проблема е решен.

Spikeey
12-08-2010, 22:37
Бе мирише бе МЛЪКНИ!!!
кво ти мирише пък на теб бе :shock: смени си чорапите :razz: :razz: :razz: мизерник!
Ми казах, че ти миришеш тва че си проста и не може да го разбереш, хич не е мой проблем.

xKiFlAxxx
12-08-2010, 22:38
Копеле, грозна си и си тъпа. Проблема е решен.

видял ли си ме да кажеш че съм грозна бе гнусен ?? :razz:
аз съм грозна..сигурно за тва ме харесват толкова момчета
колко си тъп само :razz:

chemist9009
12-08-2010, 22:39
Мис Плевен ли си?!?! ако не си МЛЪК! 8)

xKiFlAxxx
12-08-2010, 22:39
Бе мирише бе МЛЪКНИ!!!
кво ти мирише пък на теб бе :shock: смени си чорапите :razz: :razz: :razz: мизерник!
Ми казах, че ти миришеш тва че си проста и не може да го разбереш, хич не е мой проблем.

въобще не мириша беее :razz:
да не съм теб
от къде мислиш че мириша без да си ме срещал
колкоо си тъп само !!

chemist9009
12-08-2010, 22:42
Ти си тъпа,че приемаш нещата буквално :D :D потребителят има друго впредвид...ама няма значение няма да разбереш :lol: :lol:

xKiFlAxxx
12-08-2010, 22:42
Мис Плевен ли си?!?! ако не си МЛЪК! 8)

И Мис Плевен може. Но мис в у-ще... съм със сигурност :P

chemist9009
12-08-2010, 22:43
сигурно всеки иска да е под теб буквално!Мис Плевен чак не може повярвай ми! :lol: :lol:

xKiFlAxxx
12-08-2010, 22:44
Ти си тъпа,че приемаш нещата буквално :D :D потребителят има друго впредвид...ама няма значение няма да разбереш :lol: :lol:

щом защитаваш 'потребителя'
ок!

Spikeey
12-08-2010, 22:44
По същата логика ти откъде знаеш че и аз съм грозен и че мириша и че съм мизерник? като дори и не ме познаваш, а и нали се сеш, че като нямаш как да докажеш, че те харесват тия момчета е излишно да го казваш защото никой не ти вярва

xKiFlAxxx
12-08-2010, 22:46
сигурно всеки иска да е под теб буквално!Мис Плевен чак не може повярвай ми! :lol: :lol:

и да искат
не значи че ще стане :razz:

chemist9009
12-08-2010, 22:48
Никой не защитавам...не съм тук да защитавам някой!Епа може и да стане нали си кифльок...явно отговаряш на всички параметри....щом си станала кифла,а преди не си била :lol:

xKiFlAxxx
12-08-2010, 23:48
Никой не защитавам...не съм тук да защитавам някой!Епа може и да стане нали си кифльок...явно отговаряш на всички параметри....щом си станала кифла,а преди не си била :lol:
Поне ако помниш нещо чме сме писали Не ме наричай така :? глупак
И Не исках да ставам такава.. но така стана
всичко и всеки се променя :P

TheLoser
12-09-2010, 04:04
Баси!
Тъкмо се зарадвах, че темата е станала 4 стр., а вие к'во...? [-( :x

Spikeey
12-09-2010, 04:48
Никой не защитавам...не съм тук да защитавам някой!Епа може и да стане нали си кифльок...явно отговаряш на всички параметри....щом си станала кифла,а преди не си била :lol:
Поне ако помниш нещо чме сме писали Не ме наричай така :? глупак
И Не исках да ставам такава.. но така стана
всичко и всеки се променя :P
ОМГ как може да кажеш "така стана" все едно че не зависи от теб дали си станала кифла?!?!? ненененен http://www.psp-bg.net/forum/images/smilies/faceslap.gif

LadyDi
12-09-2010, 05:12
Достатъчно.