PDA

View Full Version : да споделя и аз ..



raia338
12-07-2010, 12:54
ще се опитам да бъда точна и ясна за да разберат всички за какво става на въпрос...преди няколко месеца бях скъсала с приятеля ми понеже той нещо не беше добре (няколко дни) и ми излезна с номера ,че щял да звънне когато може ,пък аз му звънях и май нарочно не вдигаше абе детински историй..аз реших,че щом прави така няма чувства към мен и просто го оставих намира,не исках да го търся и да му досаждам ,за какво ако не иска да е с мене?..така 2 месеца не ме потърси и аз не го търсех ..през цялото това време не можех да повярвам и не исках ,моята интуйция ми подсказваше ,че ще ме потърси ,че се е получило някакво недоразумение и на него също му е гадно.... (защото най омразното ми чувство беше ,някой да се подиграва с моите чувства и аз не правя като другите момичета да тичам по тях а колкото и да обичам някой се отдръпвам ..)та той започна постепенно да ме търси да се интересува как съм ала бала..а след това ми обясни,че въобще не е било така както аз съм го мислела аз съм била виновна ,че съм се разсърдила за глупости той не бил могъл тогава да ми звънне и така ..каза ми че му е било мн гадно през това време в което бяхмескарани и така се сдобрихме ..по принцип аз обичам да говоря за отношенията за по сериозните неща , докато той не говори с мен толкова много за серизони неща по потаен е..може би си е до характер,но мен това ме дразни ,че все аз трябва да оправям проблемите м/у нас ,та нали аз съм момичето и искам внимание ,да се почувствам и аз добре ..
и сега понеже той нямаше поради някои причини от къде мн мн да говорис мен ми звънеше 1 път почти всеки ден да се разбереме да се видиме ...стана така ,че сега не ми е звънял вече 5-ти ден...приятелки ме успокояват,че няма от къде сигурно или е изникнало пак нещо и за това не ми е звънял . а всъщност се получава ситуацията като първият път заради които скъсахме,той не ме потърси няколк дни аз вдигнах скандал и до тук ,аз съм била виновната ...та и сега така ...аз не мога да повярвам,че за тези дни не съм му липсвала и без това не се виждаме кой зн колко често:x a и другото което е ако има желание все ще намери от къде да ми звънне ...исках да изчакам както преди да видя до кога ще продължи това ,но вече не мога да търпя така да не знам какво става и сиг днес ще му звънна и за поред път ще се развикам и кои зн какво ще стане..също така заради нещата които е правел преди му нямам доверие ,карал ме е мн да ревнувам да не се чуствам обичана и тн ..

та вие какво мислите ,въобще няма нищо към мен нали излишно е да питам
:shock:

bbabyy
12-07-2010, 13:04
Зарязвай и търси друг. Тоя май не е за теб. :o

TheBeliever
12-07-2010, 13:20
Не те е потърсил 2 месеца, даже да попита защо страниш от него? И ти си се върнала при него? Спред мен този няма чувства към теб. Не може да те е грижа за някого и да не се поинтересуваш какво става между вас. На всичкото отгоре да изкарва теб виновна? Само си играе с тебе. Ако имаше желание щеше да намери начин поне един смс да ти прати, да ти обясни как стоят нещата.
Моят съвет е да не се занимаваш повече с него и ако след месец два пак ти се натресе въобще не му се връзвай. Не си струва.

balu4ka
12-07-2010, 13:32
Този нито е сериозен нито нищо.Още ми е чудно как може да се занимаваш с човек ,който за цели 2 МЕСЕЦА не е намерил как да ти пише и един ред,ами ако ти се беше случило нещо през тези месеци?
Според мен няма за какво да губиш от времето си в празни размисли и да се обвиняваш,не виждам да имаш вина,той си играе с теб и явно добре успява да те оплете (;

raia338
12-07-2010, 15:07
Този нито е сериозен нито нищо.Още ми е чудно как може да се занимаваш с човек ,който за цели 2 МЕСЕЦА не е намерил как да ти пише и един ред,ами ако ти се беше случило нещо през тези месеци?
Според мен няма за какво да губиш от времето си в празни размисли и да се обвиняваш,не виждам да имаш вина,той си играе с теб и явно добре успява да те оплете (;


значи първият път като ходехме около 2 месеца нито един не потърси другия, той започна да ми пише нали ви казвам след около месец и нещо не точно 2 ... а сега когато пак сме заедно от няколко седмици , от 2-ри декември не знам нищо за него ...не ми звъни ..