PDA

View Full Version : Искам да ме харесва



bonbona102
12-07-2010, 17:53
Има едно момче ,което харесвам от близо година стоим заедно по някой предмети защото ни се блага.Но съвсем на скоро разбрах,че той си има гадже .Според приятелките ми тя не е нищо повече от мен .Но много ме дразни това,че постоянно се прегръщат и се държат за ръце.ИМАТ ПРАВО КАТО ГАДЖЕТА НО ТОВА МНОГО МЕ ДРАЗНИ.Какво да направя за да го спечеля на своя страна

bettyblackdewil
12-07-2010, 18:01
изчакаи да скъсат и ако той я е обичал ще е тъжен и тогава бъди до него уж да го утешаваш а така ще се сближаваш с него :D :)

bonbona102
12-07-2010, 18:49
Е аз това навсякъде съм го чувала не че при мене не е действало ама ама при него няма да стане :? :?

SmilezZz
12-07-2010, 19:08
Няма как да го накараш да те заобича
или да си го спечелиш (но си зависи какво искаш
да кажеш под това да "го спечеля"..)
- Просто си говорете повече,помоли го за някаква
помощ и тем подобни..
Няма какво да правиш..Обичат се и "ходят" - не знам
кое те дразни в това,освен че той не е с теб,а с нея..
- Няма значение дали е нещо повече или по-малко от
тебе - важното е,че за момчето тя е нещо повече..
Приеми го това и недей да си създаваш излишни
проблеми..

bonbona102
12-07-2010, 19:17
Аз знам ,че няма как да накараш човек да обича.Ама въпроса е ,че той преди ме харесваше ако не беше така изобщо нямаше да се тормозя .Той беше на 1 крачка да ми предложи ама таз са появи аз не й са сърдя не е виновна :) :)

FuckedUp
12-07-2010, 22:14
Много си зле. :D

Hassell
12-08-2010, 07:32
Много си зле. :D

SmilezZz
12-08-2010, 08:25
bonbona102 - То тогава вината си е твоя..
Явно не си му обърнала достатъчно вниматие,та затова
той се е отдалечил от теб и се е влюбил в друго момче..
- Защото той ако наистина те харесваше - не мисля,че
щеше да те остави,още щом се появи друго
момиче..
- Намери си друго момче..Той нито е първия,нито е последния..
Живей си тийнейджърските години,защото след време тези
години ще ти липсват и ще искаш да се върнеш назад,но няма
как да стане това,нали ?
Живей си живота,учи,забавлявай се..

zlatit0o
12-08-2010, 19:08
Мммммм.. ако той няма чувства към теб .. няма как да стане, но все пак когато скъсат и ако все още го харесваш му сподели чувствата си, но не е много хубаво да имаш приятел на твоята възраст :) :)

bonbona102
12-09-2010, 18:43
Алоооо,на 12 съм все пак и съм имала само 4 гаджета моля ти са как да не е хубаво :oops:

MiglenaMitkova
12-11-2010, 17:45
1-во приятелките ти разбира се,че ще кажат,че не е нищо повече от тебе,все пак са ти приятелки. 2-ро дори и да като теб,той си обича нея. и 3-то не можеш да го накараш да те обича,но пробвай да си говориш с него и да се сближите като цяло,в смисъл пишете си по-често и такива работи..и когато мислиш,че сте по-близки от всякога просто му кажи,че го харесваш,а ако той ти каже,че не изпитва нищо,го остави и не му досаждай повече,защото ще се учуждите нацяло. :)

bonbona102
12-12-2010, 10:29
Хора мерси за съветите ама се събрах ме оказа се ,че е бил с нея само за да ме накара да ревнувам :razz: :razz:

DebbieLoveBieber
12-12-2010, 19:42
Напиши му бележка и се представи като негова тайна обожателка. Напиши на бележката да ти напише отговор и му кажи къде да остави бележката, на която пише отговора. Продалжавай да му пишеш бележки, докато не си сигурна, че и той те харесва малко. После разкрии коя си :grin: . Почти винаги работи :oops: .

bonbona102
12-13-2010, 16:59
Ако още се опитвах да сме гаджета щях да си скрия номера и да му пратя 1 sms 8) 8)

zlatit0o
12-14-2010, 16:09
bonbona12- като знаеш толкова много недей пита ;)

futbolita
12-16-2010, 02:08
Единствения начин да спечелиш едно момче е да му покажеш че го разбираш.Мъжете много обичат някой да ги слуша и да се интересува от тях и техните проблеми.Първо го спечели като приятел,опознай го добре,дай му възможността и той да те опознае за да прецени сам какво иска.Обърни внимание на думата ОПОЗНАЙ само така сама ще прецениш дали изпитваш към него само привличане,което след време ще отшуми или нещо повече.Може пък характера му да не ти допадне...В такъв случай въобще няма смисъл да продължаваш да мислиш за него.Ако пък осъзнаеш че много искаш да си точно с това момче,въоражи се с много търпение,сприятели се с него (Накарай го да ти има доверие за всичко,да разчита на теб) Не се опитвай да ги разделяш това само би могло да го отдалечи от теб освен това има вариант той много да е хлътнал по това момиче ..Ако стане така ги Остави да си живеят живота тя не е подозирала за чувствата ти към него,постави се на нейно място.
Успех :)