PDA

View Full Version : Много тежка любов... помогнете



JasonVorxis
12-07-2010, 16:57
Здравеите нов съм в този форум а от доста време чувам добри отзиви за хората тук, та имам ужасен проблем и нз как да се справя мъж на 22 години съм имам си сериозна приятелка от 5 години вече, един път сме се разделяли за шест месеца и после се сабрахме, понякога няма какво да си кажем, и мисля че повечето работи по навик ги правим въпреки че аз доста съм я наранявал както и тя мен.. но накрая сме пак заено а от месец някаде нон стоп се караме за какво ли не ... че аз съм бил мъжа и трябвало да правя едва ли не всичко, натякваме си кои какво е направил един за друг.. нараняваме се ужасно много,а от както сме се сабрали уж трябваше да сме се променили и да сме различни, обичам я със цялото си сърце но нз какво да правя и как да постъпя, нямаме общи приказки, общи приятели, рятко излизаме понеже всеки от нас има проблеми финансови но аз гледам за нея, въпреки че тя не го прави и знае че от време на време ме боли затова, и така хора има още един куп работи които искам да напиша но маи стана доста за сега.. ако някои е имал същия проблм моля да сподели своя опит, ще бъда благодарен.

BlackCross
12-07-2010, 17:04
Сещал ли си се за автопилот?
А т'ва с финансовите проблеми е гадно.. Излизайте по-често с приятели така проблемите поне малко ще се намалят.

JasonVorxis
12-07-2010, 17:07
ами човек иска ми се но нямаме общи приятели аз ги мразя неините тя ненавижда моите ... а като сме двамата сме някак изкуствено..

mechtaq_za_teb
12-07-2010, 17:15
Защо си натяквате за стари грешки? Явно и двамата сте прекалено наранени от грешките ви и още не сте си простили и не сте ги забравили.

JasonVorxis
12-07-2010, 17:20
Защо си натяквате за стари грешки? Явно и двамата сте прекалено наранени от грешките ви и още не сте си простили и не сте ги забравили. маи си ужасно права .. опитвам се да не го мисля ... но съм такъв като ме настъпят,настъпвам много яко ... не го искам такъв ми е характера ...

otka4ena
12-07-2010, 17:21
Изглежда ми, че вашата връзка е изхабена. Продължавате да сте заедно, защото сте свикнали един с друг и е останала може би само привързаността между вас. Или опитайте да разнообразите по някакъв начин или прекратявайте. Няма смисъл да се измъчвате и да си губите времето.

JasonVorxis
12-07-2010, 17:25
Изглежда ми, че вашата връзка е изхабена. Продължавате да сте заедно, защото сте свикнали един с друг и е останала може би само привързаността между вас. Или опитайте да разнообразите по някакъв начин или прекратявайте. Няма смисъл да се измъчвате и да си губите времето. точно това си мислех че сме изкунсомирали много рано връзката си... и имам чуството че имаме нужда от искра ... нещо да ни накара да ни кипне кръвта... нз и аз затова питам тук..

mechtaq_za_teb
12-07-2010, 17:26
Защо си натяквате за стари грешки? Явно и двамата сте прекалено наранени от грешките ви и още не сте си простили и не сте ги забравили. маи си ужасно права .. опитвам се да не го мисля ... но съм такъв като ме настъпят,настъпвам много яко ... не го искам такъв ми е характера ...Разбирам те напълно, защото съм минала през това... Докато не престанете да си натяквате за стари неща, връзката ви няма да върви гладко.

Колкото до останалото, което си споделил с нас, трябва ви някакво разнообразие. Виждайте се по-често, у вас, у тях. Гледайте филми, може да си сготвите нещо заедно... Ей такива неща. Защото от казаното звучиш сякаш дори ти не знаеш защо си с нея. Минавало ли ти е през главата, че може би сте си омръзнали... и от там идва това "няма какво да си кажем"?

JasonVorxis
12-07-2010, 17:35
Защо си натяквате за стари грешки? Явно и двамата сте прекалено наранени от грешките ви и още не сте си простили и не сте ги забравили. маи си ужасно права .. опитвам се да не го мисля ... но съм такъв като ме настъпят,настъпвам много яко ... не го искам такъв ми е характера ...Разбирам те напълно, защото съм минала през това... Докато не престанете да си натяквате за стари неща, връзката ви няма да върви гладко.

Колкото до останалото, което си споделил с нас, трябва ви някакво разнообразие. Виждайте се по-често, у вас, у тях. Гледайте филми, може да си сготвите нещо заедно... Ей такива неща. Защото от казаното звучиш сякаш дори ти не знаеш защо си с нея. Минавало ли ти е през главата, че може би сте си омръзнали... и от там идва това "няма какво да си кажем"?ами минавало ми е но, неискам да е така .. а за фирлми и у нас у тях 2 години го правехме това омръзва и да на моменти съм объркан и се чудя какво да правя... надявам се да има добри идеи и да се вразумя

mechtaq_za_teb
12-07-2010, 17:42
Защо си натяквате за стари грешки? Явно и двамата сте прекалено наранени от грешките ви и още не сте си простили и не сте ги забравили. маи си ужасно права .. опитвам се да не го мисля ... но съм такъв като ме настъпят,настъпвам много яко ... не го искам такъв ми е характера ...Разбирам те напълно, защото съм минала през това... Докато не престанете да си натяквате за стари неща, връзката ви няма да върви гладко.

Колкото до останалото, което си споделил с нас, трябва ви някакво разнообразие. Виждайте се по-често, у вас, у тях. Гледайте филми, може да си сготвите нещо заедно... Ей такива неща. Защото от казаното звучиш сякаш дори ти не знаеш защо си с нея. Минавало ли ти е през главата, че може би сте си омръзнали... и от там идва това "няма какво да си кажем"?ами минавало ми е но, неискам да е така .. а за фирлми и у нас у тях 2 години го правехме това омръзва и да на моменти съм объркан и се чудя какво да правя... надявам се да има добри идеи и да се вразумяТрябва и двамата да имате желанието да възстановите "искарата". Ако си само ти, смисъл няма. Поговори с нея. Положете усилия, ако ли не, не си губи времето. То няма да се върне.

JasonVorxis
12-07-2010, 17:45
Защо си натяквате за стари грешки? Явно и двамата сте прекалено наранени от грешките ви и още не сте си простили и не сте ги забравили. маи си ужасно права .. опитвам се да не го мисля ... но съм такъв като ме настъпят,настъпвам много яко ... не го искам такъв ми е характера ...Разбирам те напълно, защото съм минала през това... Докато не престанете да си натяквате за стари неща, връзката ви няма да върви гладко.

Колкото до останалото, което си споделил с нас, трябва ви някакво разнообразие. Виждайте се по-често, у вас, у тях. Гледайте филми, може да си сготвите нещо заедно... Ей такива неща. Защото от казаното звучиш сякаш дори ти не знаеш защо си с нея. Минавало ли ти е през главата, че може би сте си омръзнали... и от там идва това "няма какво да си кажем"?ами минавало ми е но, неискам да е така .. а за фирлми и у нас у тях 2 години го правехме това омръзва и да на моменти съм объркан и се чудя какво да правя... надявам се да има добри идеи и да се вразумяТрябва и двамата да имате желанието да възстановите "искарата". Ако си само ти, смисъл няма. Поговори с нея. Положете усилия, ако ли не, не си губи времето. То няма да се върне.Благодаря много то маи накрая така ще стане ... но мисля че сме провеждали този разговор и аз искам нещо повече от "гаджета" вече съм склонен към дете а тя милата се плаши от тази мисал и въпреки че се прави на желязна знам че ме обича но не го показва много ....

mechtaq_za_teb
12-07-2010, 17:49
Благодаря много то маи накрая така ще стане ... но мисля че сме провеждали този разговор и аз искам нещо повече от "гаджета" вече съм склонен към дете а тя милата се плаши от тази мисал и въпреки че се прави на желязна знам че ме обича но не го показва много ....Ами сега е моментът да решите какво искате един от друг, защото няма смисъл никой да се прави на железен. Ако те обича, нека ти го покаже.

JasonVorxis
12-07-2010, 18:10
някои друг с предложения ?

Stotii
12-07-2010, 18:47
Това малко ли ти беше !? :razz: :razz:

PoRcHeTaTa1
12-07-2010, 21:34
Ами аз съм била в почти същото положение.Ако наистиана се обичате това ще премине поне при мен беше така... надявам се и при вас.Пък и 5 години не са малко време......Любовта е първото и най-важно условие, но не по-малко важно е да показваш тази любов. С (искрени) комплименти, горещи целувки или малък изненадващ подарък (мила картичка например) можеш непрекъснато да доказваш на своя партньор колко го обичаш.

sunriseundershadow
12-07-2010, 21:45
Ми май двамата тряа доста да си поговорите и просто да си преглътнете гордостта, и да продължите напред.. Но ако когато тръгнете да си говорите всичко, което искате да си кажете един на друг са обиди, тогава е безмислено..

Ssummerjam
12-08-2010, 15:43
И аз съм на мнение, че не сте преодолели грешките, които сте допуснали в миналото. Както казаха и преди мен - връзката ви се е изчерпала и сте заедно само защото сте свикнали един с друг. Не виждам смисъл да продължавате.

MiChKoO
12-08-2010, 15:50
Ти мразиш нейните тя ненавижда твоите приятели , опитайте се да правите компромиси , опитай се да харесаш приятелите и не заради самите тях а заради нея ,, това е проблем който допълнително изостря ситуацията !