PDA

View Full Version : Проблем с члена - парене, болка и сърбеж!:(



imamwypros
12-07-2010, 18:38
ЗДравейте,
от последния път, откогато правих секс (11 дни), преди да се разделя с приятелката си. Та тогава нещо претърках ли, не знам кво точно направих, но много ме заболя.
Може би си направих няква раничка на "мускулчето", което "държи" кожичката, така да се каже, но оттогава много ме щипе при забелване на кожичката, отделя "сиренйе" с извинение. Не мога да го забеля без болка, самата главичка ме боли долу, където се очертава кожичката..
Не мога нищо да правя, така да се каже .... не мога даже една чекия да си набия... пак с извинение.

Имате ли идея от какво може да е, как да го лекувам, или е задължително да отида на "К"- уролог..


Моля без спам, без глупави отговори, подигравки и т.н
Ще съм благодарен на всяко мнение и помощ.. :(

britzy
12-07-2010, 18:58
Лекар-с извинение :booooomb: :booooomb:

exsteen
12-07-2010, 19:05
Мускулче?

Значи вероятно имаш предвид гемчето-една финна ципа която е между главичката и кожичката която го покрива.За нея ли става въпрос?И има ли кървяща рана?А, и на колко си години?

imamwypros
12-08-2010, 07:57
Да, за същото става дума, но сега не ме боли толкова това, колкото ме щипе самата кожичка отвътре, по-скоро.
//малко объркано стана, ама с всеки ден - промяна :(//

Hassell
12-08-2010, 10:42
Кръв имаше ли?

Най-вероятно или си скъсал гем-а или си го протрил.
Не се плаши, оправия има.
Отиди на уролог в най-близката болница за преглед. Ако си го скъсал или разранил достатъчно, може да зарасне по-кофти. Принципно след 5,6ти ден, раната би трябвало да заздравее и отново да си в играта, ако не се оправиш, отиди на лекар.

Mina831
12-08-2010, 17:10
пробвай с Хиперваг