PDA

View Full Version : той ме харесва Много, аз него-въобще



lolly94dolly
12-07-2010, 19:43
Имам голям проблем. Едно момче ме ме харесва, неее... по негови думи е :"Влюбен!" в мен.Аз въобще не го харесвам, даже имам антипатия към него - един от онези хора, които просто не искам да са край мен в никоя ситуация. Нямаше да е такъв проблем, ако не беше в моя клас. Пак нямаше да е голям проблем, ако Индивидът не беше аутист( преносен смисъл). За да го харесам, си промени начина на обличане и започна да говори с околните, което е странно за 1 "аутист" (направо - интроверт). Реших, че трябва да съм мила с него защото си няма приятели, но не да се сприятеляваме. Той , обаче се е вманиачил- пред мен не признава нищо и не ми е казвал нищо друго освен :" Здрасти" и :"Чао"- само дето го казва 5 пъти подред, докато не отговоря. Опитвам се да го игнорирам и не му обръщам внимание, обаче така той се радва всеки път, когато му кажа нещо- дори когато му крещя. И това нямаше да е такава катастрофа, нищо че седи пред мен във всеки час, обаче не мога да го разкарам. Когато ми писа за последно му каза да ме остави и , че ме дразни. Индивидът явно е решил да си реже вените, обаче е стигнал само до дерене на китките. После се извиних и излъгах, че някоъ друг му е писал. Той не го е приел добре. Не мога да го откажа като даже на съм му давала повод. Под "да съм мила с него" имам в предвид да му казвам здрасти, когато той ми каже и да му пиша 1 път преди повече от година. Сега не притеснява само мен. За да ме впечатли се променя- отваря се към света, обаче сега не млъква освен когато аз съм в стаята, базика се с останалите и не престава да говори за мен. Имам си начини да разбера какво е казвал, когато не съм била там. :P.
Моля, помогнете. Как да го разкарам без да се налага да се променям и без да го подтиквам към екстремности. Няма да излизам с него!

elenka3
12-12-2010, 17:01
няма такъв на4ин !!!

DebbieLoveBieber
12-12-2010, 19:39
Бих си направила нов скайп и бих се преставила за някво друго момиче. Ще си пиша с него, ще му кажа, че го "харесвам". Би трябвало да спре да мисли за теб, но обикновено скаипа прецаква цялата работа :? . Другия вариянт е да проведеш МНОГО сериозен разговор с него (на саме).По друг начин не се сещам :( .

ChildOfBodom
12-13-2010, 16:26
игнорирай го, следващия път не си измисляй, че вместо теб, някой друг е писал. Нека не се залъгва, че има надежда.