PDA

View Full Version : ах любов любов ..



FaTaLn0t0_LaDy
12-07-2010, 19:03
Та така харесвам едно момче /аз съм на 18, а той на 24/ .. запознахме се от общи приятели и отначало като излизахме го имах просто за познат, но в един момент осъзнах че всъщност съм хлътнала по него, защото всеки път като излизахме с моята приятелка несъзнателно я карах да му звънне за да излезем заедно с него ... и след като се осъзнах говорих с един негов приятел за съвет, тъй като той го познава по-добре от мен.. съвета беше да му се обадя и аз му се обадих и излязохме на кафе... в последствие разбрах че двамата са говорили и той е бил казал че няма да предприеме нищо, защото го е страх да не се влюби.. това много ме шокира, но не се отказах ... излизахме още два пъти но с компанията и той ме закачаше тва онова, което ми направи впечетление при положение че е казал че няма да предприеме нищо а държанието му бе коренно различно /демек имаше признаци, че ме харесва/... в последствие се реших да му се обадя пак и излязохме на разходка, която мина доста добре и той дори ме викна да пия кафе с него и едни познати същата вечер... естествено веднага се съгласих.. да излезем два пъти за един ден .. очудващо 8-) и пак имаше погледи закачки но нищо друго.. нито е посягал да ме прегърне или нещо повече .. и другото което е че винаги аз му се обаждам, той нито веднъж не ми се е обадил да излезем... може би се чувства несигурен ... но пък аз се чувствам супер тъпо, защото знам че и той ми се кефи но не полага никакви усилия .. а аз на моменти си мисля, че се унижавам супер много като му звъня и т.н... Просто не съм свикнала аз да поемам инициативата, а и той не казва нищо... понякога ми идва да му се обадя и да му кажа всичко, но естествено се спирам защото незнам как ще го приеме той .. а с него винаги преди да направя нещо премислям как ще изглежда в очите му... може би е тъпо, защото в такива моменти не трябва да ти пука много, но колкото повече харесваш един човек, толкова повече те е грижа какво ще си помисли той и как ще реагира ....

Та вашия съвет какъв е? Според вас какво да правя... да се отказвам ли или времето ще покаже..? :P

/Сега като препрочитам какво съм написала отговора ми изглежда ясен - "изгубена кауза" .. но ако някой е имал подобен случай нека сподели опита си ... ще съм благодарна :) /

experiment_m
12-07-2010, 19:12
Тоя направо си е за бой. Остави го да порастне. Какво иска той, да си те турне на таковата и да ти бие шута без да си мръдне и пръста.
Ако има сериозни намерения ти гарантирам, че щеше да е скочил в боя. Какво е това да се е разбрал с някой за кафе и да те вика да им светиш ......... :-x

FaTaLn0t0_LaDy
12-07-2010, 19:17
Тоя направо си е за бой. Остави го да порастне. Какво иска той, да си те турне на таковата и да ти бие шута без да си мръдне и пръста.
Ако има сериозни намерения ти гарантирам, че щеше да е скочил в боя. Какво е това да се е разбрал с някой за кафе и да те вика да им светиш ......... :-x

Прав си.. и аз съм на това мнение че ако имаше сериозни намерения досега да е направил нещо.. но нали знаеш надеждата умира последна ;д .. ноооо май вече няма място за надежда и тем подобни..

TheBeliever
12-07-2010, 19:46
Абе кво го нападате момчето. То е казало, че няма да предприема нищо и нищо не е направил. Бил се закачал, излизали на кафе с компания. И какво? Да, може да се кефи на авторката, но само толкова. Това, че му е приятна компанията й не означава, че я има за нещо повече от приятелка.

indigo0lady
12-07-2010, 20:21
Дава противоречиви сигнали => е объркан. Най-вероятно си е патил много от някоя преди теб и сега това се явява вид защитна реакция. Щом обаче е объркан, значи си успяла да му вдъхнеш доверие, но все още се страхува - тези неща не минават от днес за утре. Моето мнение - не спирай да го търсиш, докажи му, че си сериозна (ако си сериозна, де), след време той ще ти се компенсира. \:D/

Memphis
12-08-2010, 03:18
FaTaLn0t0_LaDy, айде стига де хора... Какво се отказвате веднага? Никога ама никога не съм се отказвал от нещо което желая... Винаги съм харесвал когато момичето ми се прави на недостъпно и ме разиграва... Просто има тръпка има интерес!!! Тъпо ми е а некви кифли дет кажеш Га и те веднага НА...... Вземи се в ръце, ако искаш можеш да го поканиш на кафе с няква компания да се позакачаш с някое момче да му видиш реакцията... Ако му стане тъпо значи има нещо към теб!! И за да не стане фал после го дръпни и му кажи нещо мило, но не бих ти препоръчвал ти да го сваляш.... Незнам аз може да съм малко старомоден но мъжете свалят жените и правят първите крачки..... Помисли нещо вкарай го в няква ситуация дето ще видиш дали има нещо към теб! Но никога не се отказвай от нещата които искаш! Ако бъдеш слаба в тоя живот нищо хубаво няма да ти сервира шибания живот!!!

FaTaLn0t0_LaDy
12-08-2010, 06:33
Всички сте прави ... но Memphis колкото и да желая да се получи нещо се чувствам супер тъпо винаги аз да звъня и т.н. едва ли не се натрапвам, защото не мога да знам той какво мисли.. дали иска да излизаме или не... а иначе бил е в такава ситуация в една дискотека едно момче от компанията ме дръпна да танцуваме, но прекали и аз много се ядосах и го видях че той ме гледаше някак странно и като ме попита кво е станало и още преди да съм му обяснила той вече ме беше дръпнал да танцувам с него ... един вид никой да не ме закача и т.н. .. също така в разни ситуации като някой заговори за бившата му приятелка той винаги ме гледа за да ми види реакцията, но аз естествено не си показвам че ми става кофти като говорят за нея..и така .... ще видим какво ще стане