PDA

View Full Version : Напразно ли се притеснявам?



whatchasaaay
12-07-2010, 19:49
здравеите, правих секс с приятелката си с презерватива се скъса
изчетох много теми по въпроса и все пак искам да попитам отново конкретно
искам да изясна някои неща
менструацията и беше свършила преди 1 ден
усетих че презерватива е скъсан след около 2 минути и го извадих
не съм свършвал в нея

има ли за какво да се притеснявам
:(

impulsar4e
12-07-2010, 19:51
Че купуваш некачествени кондоми.

impulsar4e
12-07-2010, 19:51
Че купуваш некачествени кондоми.

Greennight
12-07-2010, 19:51
Не,няма за какво да се притесняваш.Шанса да забременее 1 ден след менструация-около 0,001%,шанса да е забременяла без да свършваш в нея е още по-малък...

firstdiesel
12-07-2010, 19:52
ако тя е болна от нещо, определено има за кво да се притесняваш ...

whatchasaaay
12-07-2010, 19:54
ако тя е болна от нещо, определено има за кво да се притесняваш ...
от нищо не е болна аз съм и първия

за пича по-горе да за тва определено си направих извода

и нека все пак караме по темата, въпроса е дали има някакъв шанс да забременее

LadyDi
12-07-2010, 20:04
Не, няма шанс да забременее.

whatchasaaay
12-07-2010, 20:06
сигурни ли сте... абе то ебахти въпроса то тва божа работа ама все пак... че направо изтръпнах... :(

Emilen
12-07-2010, 21:11
Шансът е почти нулев. Между другото, за онези, които твърдят, че не е възможно 1 ден след менструацията да се забременее, това трябва да го кажете на една от колежките на жена ми, която си роди детенце, макар и малко непредвидено, точно по тази причина: била е СИГУРНА, че 1-2 дни след менструацията не може да се получи нищо. Да, но се оказало, че все пак може.

whatchasaaay
12-07-2010, 21:33
да но в нашия случай нито съм свършил нито нищо...

shell
12-07-2010, 21:41
да но в нашия случай нито съм свършил нито нищо...
пич,щом не си свършвал в нея не се притеснявай,шанса е твърде малък! :)

Emilen
12-07-2010, 21:43
Във вашия случай не вярвам да е станало нещо. За да стане "грешка" при описаните обстоятелства, поне 2 неща трябва да са в рамките на "теоритично възможните". По-скоро би спечелил шестица от тотото. Уточнението в предния пост направих за онези, които се заблуждават, че няма начин да стане нещо непредвидено веднага след менструацията. Не се отнасяше до теб. Затова и втората част от поста ми започнах с "между другото".

whatchasaaay
12-07-2010, 22:58
а дано...

kiki1991
12-08-2010, 04:01
а дано...

няма как да е забременяла,аз всеки месец така си правя с моя..1-2 дена като ми свърши без презерватив.Дори да си свършил в нея няма как..не се притеснявай.Ама другия път си купи качествени презервативи,щото може да не усетиш като се къса и ще напраите беля.Има и други варианти даже и да си с презерватив като усетиш че ти идва 1-2 секунди преди това го вадиш и си свършваш в презерватива,но за това трябва да имаш опит..смисъл да си усешташ кога ти идва и да го вадиш.

LadyDi
12-08-2010, 06:01
Шансът е почти нулев. Между другото, за онези, които твърдят, че не е възможно 1 ден след менструацията да се забременее, това трябва да го кажете на една от колежките на жена ми, която си роди детенце, макар и малко непредвидено, точно по тази причина: била е СИГУРНА, че 1-2 дни след менструацията не може да се получи нищо. Да, но се оказало, че все пак може.
Разбира се, че може. То на теория може да се забременее, ако правите секс дори по време на месечното кървене. Въпросът е кога са дните за овулация. В масовия случай, тези дни са в средата на цикъла, което означава около 2 седмици след началото. Но винаги има вероятност овулацията да е изместена.
Също така, на теория може да се забременее и от предеякулационната течност, в която може да се съдържа известно количество сперматозоиди.

Но в случая имаме:
1. Презерватив (дори и спукан, тази течност не излиза... да речем така под налягане)
2. Той не е свършвал.

mechtaq_za_teb
12-08-2010, 10:05
Бъди спокоен. :)