PDA

View Full Version : Искам съвет :)



vinlife
12-07-2010, 20:12
Искам добри савети защото съм наистина много влюбен .
Случката е ето такава.Един ден имаше концерт в което участаваше едно момиче това е тя момичето в което се влюбих.Аз лично не се познавам с нея но имам един приятел който познава нея.Така да додим на темата незнам какво да направя и искам да знам възможно ли е момче на 16 години да излезе с 17 годишна.тъй като тяена 17 кажете как да се зближа с нея и да я накарам да се влюби в мен ?

NawleK
12-07-2010, 20:23
като най-малкото кой ти е казал да си казваш истинската възраст :lol:

Stotii
12-07-2010, 20:30
Искам добри савети защото съм наистина много влюбен .
Случката е ето такава.Един ден имаше концерт в което участаваше едно момиче това е тя момичето в което се влюбих.Аз лично не се познавам с нея но имам един приятел който познава нея.Така да додим на темата незнам какво да направя и искам да знам възможно ли е момче на 16 години да излезе с 17 годишна.тъй като тяена 17 кажете как да се зближа с нея и да я накарам да се влюби в мен ?

Как точно разбра че си ВЛЮБЕН само не рабрах аз !??
Влюбване и Сърбеж в слабините... са коренно различни неща

MeriJein
12-07-2010, 20:41
Не може да се влюбиш в някой без да го познаваш,може да я харесваш или да те привлича сексуално,но в твоя случай неможе да се говори за влюбване.Вместо да си губиш времето да пишеш по форуми отиди запознай се с нея,ако има желание излезте,това че е малко по- голяма според мен не е проблем .Трябва да опиташ нищо не губиш,може само да спешелиш.

PoRcHeTaTa1
12-07-2010, 21:26
Не може да се влюбиш в някой без да го познаваш,може да я харесваш или да те привлича сексуално,но в твоя случай неможе да се говори за влюбване.Вместо да си губиш времето да пишеш по форуми отиди запознай се с нея,ако има желание излезте,това че е малко по- голяма според мен не е проблем .Трябва да опиташ нищо не губиш,може само да спешелиш.

JDeel
12-07-2010, 22:05
И не я карай да се влюбва в теб. Ако стигнеш до нея можеш просто да я караш да се усмихва, това е достатъчно :)

mechtaq_za_teb
12-08-2010, 05:16
Искам добри савети защото съм наистина много влюбен .
Случката е ето такава.Един ден имаше концерт в което участаваше едно момиче това е тя момичето в което се влюбих.Аз лично не се познавам с нея но имам един приятел който познава нея.Така да додим на темата незнам какво да направя и искам да знам възможно ли е момче на 16 години да излезе с 17 годишна.тъй като тяена 17 кажете как да се зближа с нея и да я накарам да се влюби в мен ?

Как точно разбра че си ВЛЮБЕН само не рабрах аз !??
Влюбване и Сърбеж в слабините... са коренно различни неща+1

Първо се запознай с нея, после му мисли.