PDA

View Full Version : 3 хп-та на 1 комп.Омфг.Как стана така?



koko95
12-07-2010, 20:12
Значи вчера открих че няква тема ми се е бъгнала и нямаше как да я оправя защото всичко ми показваше черно(таскбара и какво пише),и аз реших да преинстална уиндолса.И пуснах аз уиндолса(но не дадох да се форматира)И всичко беше ок.И след това даде проблем с монитора(резолюцията)и не ми даде картина.И аз пак инсталнах уиндолс хп наново.И тогава влязох с вга моде и го оправих и ми даде картина и видях че има 3 хп-та уиндолса.Как да остане най-новия(само 1 уиндолс хп)?

sli73r
12-07-2010, 20:16
Значи вчера открих че няква тема ми се е бъгнала и нямаше как да я оправя защото всичко ми показваше черно(таскбара и какво пише),и аз реших да преинстална уиндолса.И пуснах аз уиндолса(но не дадох да се форматира)И всичко беше ок.И след това даде проблем с монитора(резолюцията)и не ми даде картина.И аз пак инсталнах уиндолс хп наново.И тогава влязох с вга моде и го оправих и ми даде картина и видях че има 3 хп-та уиндолса.Как да остане най-новия(само 1 уиндолс хп)?
И аз съм така
значи всеки Windows ти е във различна директория
при мен
D:\Windows
C:\Windows
D:\d\Windows
Това трябва да ти говори че не си форматирал ц и д или там каквито са ти
за да ги махнеш трябва за жалост да форматнеш повечето работи .....
и все пак google
(абе кво ти пука enter iи готово)

minus273dot15
12-07-2010, 20:40
WinKey+R -> msconfig -> Boot(Tab)

Триеш излишното на воля.

Timeout = 3 secs

Перезагрузка.


за да ги махнеш трябва за жалост да форматнеш повечето работи .....

:lol: Waaaaay to go there dude! Ако за това форматираш, представям си ако срещнеш реален проблем какво правиш. Сигурно изхвърляш половината компютър и купуваш нови части. "Повечето работи", както го каза ти 8-)

Cybershot
12-07-2010, 22:20
За какво ти е да ги триеш останалите, остави ги, тъкмо като се омаже един, ще имаш резервен.
И така по проблема ти:
Проблема е в задклавиатурното устройство.

dimitar_ak
12-08-2010, 06:43
За какво ти е да ги триеш останалите, остави ги, тъкмо като се омаже един, ще имаш резервен.
И така по проблема ти:
Проблема е в задклавиатурното устройство.

Това че ги има описани в boot менюто, не винаги значи, че и работят. За Windows XP това се намира в Control Panel | System. После избираш от табовете Advanced и там търсиш Startup and Recovery.

Cybershot
12-08-2010, 13:17
За какво ти е да ги триеш останалите, остави ги, тъкмо като се омаже един, ще имаш резервен.
И така по проблема ти:
Проблема е в задклавиатурното устройство.

Това че ги има описани в boot менюто, не винаги значи, че и работят. За Windows XP това се намира в Control Panel | System. После избираш от табовете Advanced и там търсиш Startup and Recovery.

В поста ми имаше ирония, очевидно не си я разбрал.

sli73r
12-08-2010, 16:24
WinKey+R -> msconfig -> Boot(Tab)

Триеш излишното на воля.

Timeout = 3 secs

Перезагрузка.


за да ги махнеш трябва за жалост да форматнеш повечето работи .....

:lol: Waaaaay to go there dude! Ако за това форматираш, представям си ако срещнеш реален проблем какво правиш. Сигурно изхвърляш половината компютър и купуваш нови части. "Повечето работи", както го каза ти 8-)
Случват се и такива работи :D

koko95
12-08-2010, 18:16
Хелп.Това за 3-те уиндолса дето се показваше се махна ама пак имам 3 уиндолса на компа.http://prikachi.com/images/308/2739308p.jpg

DarkAngelOfHope
12-08-2010, 19:35
бе коко е master :grin: той като не е нахакал по 3 win-а на всеки дял пак ок :)

minus273dot15
12-08-2010, 20:31
Ами къде видя тези 3 Уйндоуса?И това не е ли станало черно,защото са ти засекли пиратското копие на Windows?

Позна, ама не му казвай, че да се чуди [-o<

doomkillerr
12-09-2010, 13:21
бе коко е master :grin: той като не е нахакал по 3 win-а на всеки дял пак ок :)

Направо "неспасяем" случай е "коко.." :D


Ами къде видя тези 3 Уйндоуса?И това не е ли станало черно,защото са ти засекли пиратското копие на Windows?

[-o< ...нали той до вчера ни обясняваше, как да си направим Win-а легален, така че НЯМА КАК точно "коко95" да са спипали! :P

Cybershot
12-09-2010, 15:15
koko, защо не минеш на линукс. Много проста ОС е. След 2-3 години и 1000 теми може и да му подкараш ЦС :razz:

SolusChristus
12-09-2010, 17:13
koko, защо не минеш на линукс. Много проста ОС е. След 2-3 години и 1000 теми може и да му подкараш ЦС :razz:


$ wine hl.exe -game cstrike

Не виждам какво е толкова сложно. :-|

DarkAngelOfHope
12-09-2010, 20:02
koko, защо не минеш на линукс. Много проста ОС е. След 2-3 години и 1000 теми може и да му подкараш ЦС :razz:

е ти няма ли к'во да приказваш ? ся ще се напълни форума с теми за линукс и автор коко :D

SolusChristus лесно лесно ... колко да е лесно ... т'ва е коко :D

Cybershot
12-09-2010, 20:19
koko, защо не минеш на линукс. Много проста ОС е. След 2-3 години и 1000 теми може и да му подкараш ЦС :razz:


$ wine hl.exe -game cstrike

Не виждам какво е толкова сложно. :-|

Тихо беееееееее, той докато разбере за wine ще мине поне 1 година. :razz: