PDA

View Full Version : Радикален метод за отслабване



girltripped
12-07-2010, 20:21
Диетата трябва да се спазва 2 седмици. През това време пийте поне 2 литра вода на ден, а указаните по-долу продукти разделете на четири приема на ден. Закуската трябва да е около 7-9 часа, обяда - 12-13 часа, следобедната закуска - 15-16 часа, а вечерята - не по-късно от 18 часа.

Радикалната диета, въпреки че е строга, е ефективна. Положителните резултати идват бързо. Ако диетата ви се отрази добре, не я повтаряйте съвсем скоко. Изчакайте 3-4 месеца да минат и след това я спазете още веднъж.

Първа седмица

Понеделник: 3 яйца или 5 средни по размер картофи. Разделете храната на 4 приема на ден. Пийте само вода.

Вторник: 100 грама извара, 200-250 мл. кисело мляко и вода.

Сряда: 2 неголеми ябълки, половин кофичка кисело мляко, 1 литър плодов сок.

Четвъртък: 400 грама варено говеждо или пилешко месо, непосладен чай.

Петък: 1 литър минерална вода, половин килограм ябълки или круши.

Събота: 300 мл кисело мляко, прясно мляко или айран, 3 варени картофа.

Неделя: половин литър кисело мляко и минерална вода.

Втора седмица

Понеделник: 200 грама варено говеждо месо, 1 яйце, 2 неголеми домата и вода.

Вторник: 2 ябълки, 100 грама варено говеждо месо, салата от домати и краставици, подкравена с растително масло. Неподсладен чай.

Сряда: 100 грама варено говеждо месо, 70 грама ръжен хляб, 2 ябълки или круши.

Четвъртък: 2 яйца, 100 грама говеждо месо, 150 грама ръжен хляб, вода.

Петък: половин литър кисело мляко, 3 варени картофа, ябълка.

Събота: 300 грама варено говеждо месо, 2 краставици, 2 яйца и чай.

Неделя: 4 варени картофа, 2 ябълки.



Е какво мислите за диетата ? :)

KumchoValcho
12-07-2010, 20:43
Ужасна е.

smiirnoff
12-08-2010, 07:28
Ужасна е.
Не знам дали от нея може да се отслабне, ама може и да умреш :lol:

divacheee
12-08-2010, 07:30
Товa си е чисто глaдувaне :?

cherrygloss
12-08-2010, 10:50
Неделя: половин литър кисело мляко и минерална вода.

Моля? Ти ще умреш направо.И киселото мляко не е в литри.

TheGirlNextDoor
12-08-2010, 10:55
не,че ще го спазвам (и да искам няма да мога) ама хипотетично ако го правя 1 седмица не 2 дали ще има полза (нямам много кг. за сваляне)

thinkgreen
12-08-2010, 11:21
Предполагам , че ще отслабнеш с тази диета , ще загубиш мускулна маса , не вярвам да имаш сили да ходиш на фитнес с това количество храна . Много здраво ще се изгавриш с целия си организъм , почти съм сигурна че сваленото ще се върне , а може и допълнително Коледа идва все пак :D .
Толкова ли е трудно да ядете здравословна храна , да посягате рядко към боклуците и да се движите повече . Престанете с тези диети , обещаващи перфектна фигура след 1 седмица . Избрът е ваш, но помислете за здравето си в бъдеще .

akinom
12-08-2010, 11:51
Всички, които сте писали.. напълно ви е излишен коментарът!
Грам не разбирате от диети...
Не трябва да ги слушаш, не знам кой ти я е предписал тази диета или от къде си я извадила, но щом имаш желание и воля давай!!!.. :)

LipSy
12-08-2010, 11:54
Диетата не е толкова лоша, обаче с това говеждо и с това пилешко месо...нещо не ми се струва както трябва! Обаче, за да се отслабне не може ядеш винаги едно и също, едно и също! Трябава и разнообразие!

KumchoValcho
12-08-2010, 12:06
Всички, които сте писали.. напълно ви е излишен коментарът!
Грам не разбирате от диети...
Не трябва да ги слушаш, не знам кой ти я е предписал тази диета или от къде си я извадила, но щом имаш желание и воля давай!!!.. :)А ти какво разбираш?
По какъв начин тая диета НЕ е вредна и глупава?

Разберете, без значение дали ви харесва или не, качественото здравословно отслабване става чрез спорт и здравословно хранене и отнема време. Гадно, знам, и аз искам да гладувам 2 дни и да стана с тяло на гръцки бог, ама не става.

sexa_na_kompleksa
12-08-2010, 12:09
:lol: :lol: :lol:
Не знам дали съм чела по-голяма глупост...
akinom, и твоя акъл е толкова, колкото на автора на "диетата"...
girltripped, има и по-лесни и прияни начини да се самоубиеш. ; )
Но все пак, ако наистина искаш да отслабнеш, ограничи газираното, тестеното, мазното, яж много плодове, зеленчуци, месо, което не е мазно, и тренирай.

CupcakeMonster
12-08-2010, 12:20
зле злее :?

Infinity
12-08-2010, 12:28
Методът е действително радикален , защото резултат ще има , но последиците .. с две думи - не си заслужава !
Първо , защото това , което ще свалиш ще е предимно мускулна маса , а кой иска да е хем на пръв поглед слаб , хем отвратително отпуснат ?
Второ , ако след диетата започнеш да се храниш НОРМАЛНО , не казвам МНОГО ще качиш всичко свалено + допълнителни кг.
Т.е. , ако смяташ тоя режим да си го спазваш ВЕЧНО има смисъл да го правиш / нали знаеш , обаче колко време ще може да си позволи този " лукс " организма ти ? / , но в противен случай всичко е напълно безсмислено. :)

ri41
12-08-2010, 14:33
аз пък ква съм все изпадам в крайноисти, дори половин кофичка мляко да изям на ядене и ми става виновно, мисля си, че е много, дори от един портокал се издувам :( защо тая вина за тези мизерни количества храна нз

girltripped
12-08-2010, 14:40
:lol: :lol: :lol:
Не знам дали съм чела по-голяма глупост...
akinom, и твоя акъл е толкова, колкото на автора на "диетата"...
girltripped, има и по-лесни и прияни начини да се самоубиеш. ; )
Но все пак, ако наистина искаш да отслабнеш, ограничи газираното, тестеното, мазното, яж много плодове, зеленчуци, месо, което не е мазно, и тренирай.

Аз да съм казала някъде , че ще спазвам тази диета ? :?
Просто исках мнение ...
Както и да е ... 8-)

KumchoValcho
12-08-2010, 14:54
аз пък ква съм все изпадам в крайноисти, дори половин кофичка мляко да изям на ядене и ми става виновно, мисля си, че е много, дори от един портокал се издувам :( защо тая вина за тези мизерни количества храна нззащото си на път да се разболееш от анорексия, за това.

ri41
12-08-2010, 16:10
аз пък ква съм все изпадам в крайноисти, дори половин кофичка мляко да изям на ядене и ми става виновно, мисля си, че е много, дори от един портокал се издувам :( защо тая вина за тези мизерни количества храна нззащото си на път да се разболееш от анорексия, за това.
ами аз не съм спряла да ям, но тая вина все ме гложди

akinom
12-08-2010, 16:14
:lol: :lol: :lol:
Не знам дали съм чела по-голяма глупост...
akinom, и твоя акъл е толкова, колкото на автора на "диетата"...
girltripped, има и по-лесни и прияни начини да се самоубиеш. ; )
Но все пак, ако наистина искаш да отслабнеш, ограничи газираното, тестеното, мазното, яж много плодове, зеленчуци, месо, което не е мазно, и тренирай.

Ти си няква супер побърканата...
Само се излагаш, и какво като спре вс. тва дет си написала.. темата е РАДИКАЛНО отслабване,.. ма нали си с вишия акъл..

Infinity
12-08-2010, 17:59
аз пък ква съм все изпадам в крайноисти, дори половин кофичка мляко да изям на ядене и ми става виновно, мисля си, че е много, дори от един портокал се издувам :( защо тая вина за тези мизерни количества храна нззащото си на път да се разболееш от анорексия, за това.
ами аз не съм спряла да ям, но тая вина все ме гложди
Искам да кажа нещо изключително важно и вече преживяно и от мен-
Анорексията започва на ПСИХИЧЕСКА ОСНОВНА !!
Именно това чувство за вина е един от НАЙ-СИГУРНИТЕ признаци , че нещата не вървят на добре !!
Моля те, послушай ме и не си съспивай организма , психиката и живота.

sexa_na_kompleksa
12-08-2010, 18:10
:lol: :lol: :lol:
Не знам дали съм чела по-голяма глупост...
akinom, и твоя акъл е толкова, колкото на автора на "диетата"...
girltripped, има и по-лесни и прияни начини да се самоубиеш. ; )
Но все пак, ако наистина искаш да отслабнеш, ограничи газираното, тестеното, мазното, яж много плодове, зеленчуци, месо, което не е мазно, и тренирай.

Ти си няква супер побърканата...
Само се излагаш, и какво като спре вс. тва дет си написала.. темата е РАДИКАЛНО отслабване,.. ма нали си с вишия акъл..

И кое ме прави "супер побърканата"? Това, че мисля, че за да отслабнеш по нормален начин и да си запазиш след това килограмите, трябва да се храниш здравословно и да спортуваш? Извинявам се, че не разбирам ограниченото ви мислене и че смятам "диетите" ви за безсмислени!

WaterLilly
12-08-2010, 18:18
Директно карай на фотосинтеза. Същия успех ще имаш.

anonymous708973
12-08-2010, 19:58
:lol: :lol: :lol:
Не знам дали съм чела по-голяма глупост...
akinom, и твоя акъл е толкова, колкото на автора на "диетата"...
girltripped, има и по-лесни и прияни начини да се самоубиеш. ; )
Но все пак, ако наистина искаш да отслабнеш, ограничи газираното, тестеното, мазното, яж много плодове, зеленчуци, месо, което не е мазно, и тренирай.

Ти си няква супер побърканата...
Само се излагаш, и какво като спре вс. тва дет си написала.. темата е РАДИКАЛНО отслабване,.. ма нали си с вишия акъл..

Тихо там с обидите! Ти си тая, дето грам не разбира от диети (сигурна съм, че не знаеш какво значи думата дори). Инфинити си го е написала всичко!

Тоя режим е супер безмислен. Още като прочетох вечеря в 18ч, разбрах що за некадърен човек го е правил.