PDA

View Full Version : Приятели с привилегии..



MidnightLove
12-07-2010, 23:31
Интересно ми е имали ли сте такива отношения на чисто сексуална основа.. и ми е още по-интересно как може деликатно да намекнеш на въпросното момче, че искаш такова "приятелство". И какво ли ще си помисли... :oops:

bokerface
12-08-2010, 01:52
Няма да го мисли, а ще те разцелува от щастие. Това е съвсем нормално. Трябва да се знае обаче, че колкото и приятелски да е един секс, той все пак е секс. Рано или късно води до някакви чувства.

dimitar_ak
12-08-2010, 05:47
@MidnightLove

Ще ми станеш ли приятелка с привилегии. Сега какво си помисли?

dimdim
12-08-2010, 06:35
в момента точно имам такива отношения с един човек и е голям купон!!! просто е страхотно :) никакви чувства,само желание за секс,без срам,страх и т.н.
\:D/ \:D/ :smt003 :smt003 :smt003

cveteto64
12-08-2010, 07:06
Да имала съм такива отношения, но за да поддържаш такова "приятелство" трябва да си напълно наясно, че това ще само и еднитвено секс... За реакцията не знам зависи от човека, но повечето не биха имали нищо против.

mechtaq_za_teb
12-08-2010, 10:04
в момента точно имам такива отношения с един човек и е голям купон!!! просто е страхотно :) никакви чувства,само желание за секс,без срам,страх и т.н.
\:D/ \:D/ :smt003 :smt003 :smt003Никога не съм изпитвала подобно нещо, защото все бях прецаканата да имам чувства... Бляяккккк :(

juveteam
12-08-2010, 11:21
Това нещо е страхотно, но в много случаи става така, че единия се влюбва и от там си е*ава майката цялата система....

Justify
12-08-2010, 12:44
Абе къде ги намирате такива момичета бре,аз като намекна на някоя и нема ви разправям какво става после,почва се едно:
-Абе ти за каква ме мислиш майк...... ти д...а
-аз да несъм ти некоя к..ва

и едни ей такива...... :razz: :razz:

iLovePussyJuice
12-08-2010, 12:46
Няма да го мисли, а ще те разцелува от щастие.не всички се хвърлят на всичко, което си отвори краката 8-)

иначе и аз съм имал такива отношения

mmrammstein
12-08-2010, 12:53
Имам такива отношения от месец насам, според мен е страхотно. =]
А няма как да намекнеш на някое момче, че искаш нещо такова. Мъжете в най-общия случай от намеци не разбират. Излезте заедно, пийте по едно и докато си говорите и се смеете просто го питай какво му е мнението за такъв род отношения, защото би искала да ги пробваш с него.

machoka
12-08-2010, 12:53
За такова нещо трябва и двамата човека да са по-'особени', със специфични характери за да се получи качаствено. Просто да се обадиш на някой 'довечера в 8 у нас', а същевременно и да сте си дружки, но да няма наченки на чувства..даже някой или и двамата да си имат половинки... си е доста 'трудно' и особено.

dimdim
12-08-2010, 16:36
За такова нещо трябва и двамата човека да са по-'особени', със специфични характери за да се получи качаствено. Просто да се обадиш на някой 'довечера в 8 у нас', а същевременно и да сте си дружки, но да няма наченки на чувства..даже някой или и двамата да си имат половинки... си е доста 'трудно' и особено. хах,абсолютно съм съгласна,и двамата с него сме доста "особени",но пък за приятел е страхотен човек!!! уникален :D

MidnightLove
12-08-2010, 19:17
Ще си помисли , че си к***а.Какво друго да си помисли.Секс без любов освен ако не съм мноу натряскан не прая

Охх, много си тесногръд !!! Не става въпрос да се ч*каш на ляво на дясно с всеки,който ти падне.. Става въпрос за платонични отношения с човек, който силно те привлича физически и не искаш да се обвързвате емоционално :) Все пак някои момчета не стават за сериозна връзка, а аз в момента не търся такава.. и все пак си имам нужди :D

Така и не ми помогнахте.. Не знам как да достигна до тази "цел".. Сериозно, много ме привлича, но не искам да изглеждам жалка/пропаднала в очите му.Но пък не знам как ще стане това..

ХЕЛП МИ !!! :shock:

Justify
12-08-2010, 20:12
Ще си помисли , че си к***а.Какво друго да си помисли.Секс без любов освен ако не съм мноу натряскан не прая

Охх, много си тесногръд !!! Не става въпрос да се ч*каш на ляво на дясно с всеки,който ти падне.. Става въпрос за платонични отношения с човек, който силно те привлича физически и не искаш да се обвързвате емоционално :) Все пак някои момчета не стават за сериозна връзка, а аз в момента не търся такава.. и все пак си имам нужди :D

Така и не ми помогнахте.. Не знам как да достигна до тази "цел".. Сериозно, много ме привлича, но не искам да изглеждам жалка/пропаднала в очите му.Но пък не знам как ще стане това..

ХЕЛП МИ !!! :shock:

Хвани си непознат! Така няма ти пука кфо мисли за тебе :D

sweetpunk
12-08-2010, 20:37
Да имам такъв приятел от около 2години .. Много добри приятели сме, разбираме се страхотно, няма притеснения и т.н. .. Просто когато и двамата сме сами, т.е. без половинка знам, че имам на кой да се обадя без да се притеснявам, че ще има последствия, тъпи намеци и т.н. ... Просто си изразходваме енергията :grin:

umri
12-08-2010, 21:01
Аз имам такива отношения с две момчета :oops:
Ахахаха. И аз бих та пробвал, ама си прокурорско. :smt029

dominating
12-09-2010, 13:16
Аз имам такива отношения с две момчета :oops:

търсиш ли си трето :oops:

anonymous708973
12-09-2010, 17:03
Ще си помисли , че си к***а.Какво друго да си помисли.Секс без любов освен ако не съм мноу натряскан не прая

Охх, много си тесногръд !!! Не става въпрос да се ч*каш на ляво на дясно с всеки,който ти падне.. Става въпрос за платонични отношения с човек, който силно те привлича физически и не искаш да се обвързвате емоционално :)

:razz: :razz: Драга, "платонични" означава съвсем обратното! Платонична връзка е връзка без физически елемент, сиреч секс.

Иначе и мен ме интересува как може да се намекне на момче такова нещо.

MidnightLove
12-09-2010, 17:55
Ще си помисли , че си к***а.Какво друго да си помисли.Секс без любов освен ако не съм мноу натряскан не прая

Охх, много си тесногръд !!! Не става въпрос да се ч*каш на ляво на дясно с всеки,който ти падне.. Става въпрос за платонични отношения с човек, който силно те привлича физически и не искаш да се обвързвате емоционално :)

:razz: :razz: Драга, "платонични" означава съвсем обратното! Платонична връзка е връзка без физически елемент, сиреч секс.

Иначе и мен ме интересува как може да се намекне на момче такова нещо.

:shock: :lol: :lol:
Съжалявам.. честно, мислех си,че е точно обратното :lol:
В такъв случай кажи-речи моята "любов" с това момче си е чисто платонична :D Поне за сега, да се надяваме :-D :oops:

Huffy
12-10-2010, 08:20
Аз имам такива отношения с две момчета :oops:

"96 и ако ми кажеш че знаеш кво е секс :lol:

а по темата, намират се такива приятели, но има едно много важно условие. НЕ ВКАРВАЙ ЧУБСТВА и всичко ще ти е ОК

Wikzinka
12-10-2010, 16:03
За такова нещо трябва и двамата човека да са по-'особени', със специфични характери за да се получи качаствено. Просто да се обадиш на някой 'довечера в 8 у нас', а същевременно и да сте си дружки, но да няма наченки на чувства..даже някой или и двамата да си имат половинки... си е доста 'трудно' и особено. аз съм имала такава връзка и от личен опит знам , че е много трудно (да не кажа невъзможно) :)

sunriseundershadow
12-10-2010, 20:26
За такова нещо трябва и двамата човека да са по-'особени', със специфични характери за да се получи качаствено. Просто да се обадиш на някой 'довечера в 8 у нас', а същевременно и да сте си дружки, но да няма наченки на чувства..даже някой или и двамата да си имат половинки... си е доста 'трудно' и особено. аз съм имала такава връзка и от личен опит знам , че е много трудно (да не кажа невъзможно) :)

Е к'фо му е трудното? И аз имам такава връзка, само дето даже и приятели не сме,всъщност не го познавам много добре като личност.. Колкото и тъпо да звучи.. Просто всеки си има нужди и се виждаме от време на време и това е. :D

mecho888
12-11-2010, 02:37
Ще си помисли , че си к***а.Какво друго да си помисли.Секс без любов освен ако не съм мноу натряскан не прая

Охх, много си тесногръд !!! Не става въпрос да се ч*каш на ляво на дясно с всеки,който ти падне.. Става въпрос за платонични отношения с човек, който силно те привлича физически и не искаш да се обвързвате емоционално :) Все пак някои момчета не стават за сериозна връзка, а аз в момента не търся такава.. и все пак си имам нужди :D

Така и не ми помогнахте.. Не знам как да достигна до тази "цел".. Сериозно, много ме привлича, но не искам да изглеждам жалка/пропаднала в очите му.Но пък не знам как ще стане това..

ХЕЛП МИ !!! :shock:


По никакъв начин не можеш да изглеждаш жалка и пропаднала в очите му. Разбирасе ако не е някой пубертет на 17. Там вече не се знае какво си мисли и как ще реагира.

В общия случай ако му харесваш става. Перфектно те разбира, че имаш чувства. В очите му не си жалка и пропаднала, а тарикат момиче и до някаква степен мръсница.

НО е много важно да му кажеш директно за какво става въпрос за да не си помисли, че ходите.


Не забравяй, че момчетата и момичетата са много различни. Момчетата са много по-освободени, защото тестостерона/желанието за секс им е в път по-големи количества. Така че шанса да ти заиграе на морал и ценности е нищожен.



Даже ако ти заиграе на морал и ценности знай, че е пълен гей или тъпак от паралелната вселена. :P

По-скоро ако стане така и някак се разчуе моралния и сбъркан тип ще отнесе тъпите шеги, а не ти.


Другия вариант да ти откаже е наистина да си доста грозна. Тук не говоря да не му харесваш или да не си егов тип, а да си откровенно грозна. Защото не става въпрос за гадже, а за секс.

kremen4eto
12-11-2010, 05:49
При мен стана така:

Обадих се на момчето по телефона и му казах 'Искам да ме чу*аш' (преди това бяхме някакви приятели). След първия път си пишехме sms-и за 2рия и така. Уважаваше ме, въпреки че и аз си мислех, че ще ме сметне за лека и тъпа и т.н. По-късно го попитах защо не е реагирал остро, а той каза, че не го правя с 5ма различни, а само с един (макар и не във връзка), в което нямало нищо лошо и не било причина да не ме уважава.

Аз обаче не можах да удържа фронта и се влюбих, тогава дойде трудното. Не можеше да повярва, че имам чувства, при положение че 8 месеца се ч*кахме без обвързване. Но ето, че вече от почти година сме заедно (без 8те месеца) и нещата вървят добре.

Авторке, смятам, че ако е дете на 16-17 ще го направите 2-3 пъти и той вече ще разказва на приятелите си каква ку*ва си, но ако е по-голям няма да имаш такива проблеми. Не знам как да действаш обаче, не го познавам. Аз самата не знаех как да действам и го направих на посоки - реших да съм директна. По-късно разбрах, че на моето момче му харесва тая моя смелост, но не познавам твоя обект на желанията. :D

Такива отношения могат да бъдат много приятни, но и много трудни. Могат да приключат с връзка, или просто с хубавите спомени между вас, но могат и да свършат зле. Бъди внимателна. :)

MidnightLove
12-12-2010, 01:59
Ще си помисли , че си к***а.Какво друго да си помисли.Секс без любов освен ако не съм мноу натряскан не прая

Охх, много си тесногръд !!! Не става въпрос да се ч*каш на ляво на дясно с всеки,който ти падне.. Става въпрос за платонични отношения с човек, който силно те привлича физически и не искаш да се обвързвате емоционално :) Все пак някои момчета не стават за сериозна връзка, а аз в момента не търся такава.. и все пак си имам нужди :D

Така и не ми помогнахте.. Не знам как да достигна до тази "цел".. Сериозно, много ме привлича, но не искам да изглеждам жалка/пропаднала в очите му.Но пък не знам как ще стане това..

ХЕЛП МИ !!! :shock:

омфг значението на думата платонически е загадка за теб




О, ГОЛЯМА РАБОТА ! Да,мислех си,че означава друго.. да, неправилно съм използвала думата.. В крайна сметка на всеки се случва.. Не е нужно винаги да сте толкова хапливи :)

machoka
12-12-2010, 06:43
^^ Прочети малко Платонови диалози за да ти стане ясно.. там пък може да преоткриеш себе си и вижданията си за любов )

приятелите с привилегии може и да се сметне за някакъв тип нормално поведение, когато говорим за зрели хора поне над 25 годишни. Всичко под тази условна възраст, още повече пък в тийнейджърските години си е чист курвелък с извинение.. много малко са тия хора, които са ясно осъзнати под 20 години, за да имат подобни сексуални отношения в истинския им смисъл.

SolemnityOfDeath
12-12-2010, 11:17
Съгласен съм с мачока, това не е просто иди ми дойди ми, истинското поддържане на fwb не е лека работа. Аз имах един такъв опит, ама продължи месец-два, преди нещата да прераснат, макар че беше достатъчно объркана ситуацията и без това.

В масовостта на случая единият от двата партньора развива привличане, което не включва само сексуален елемент в себе си.

PredrusalotoZaiche
12-12-2010, 23:22
Е к'фо му е трудното? И аз имам такава връзка, само дето даже и приятели не сме,всъщност не го познавам много добре като личност.. Колкото и тъпо да звучи.. Просто всеки си има нужди и се виждаме от време на време и това е. :D
+1 .. А как да му намекнеш... повечето момчета от намеци не разбират,аз направо му казах “ искам да ме чукаш “ 8-)

georgiperov80
12-13-2010, 08:58
Поставяш ясно въпроса и чакаш отговор. Или става или не. Какво то пука какво мислят за теб. Като знаеш по-добра ли ще станеш или по-лоша?