PDA

View Full Version : Къде сте бе, студентите)) Ха наздраве!



machoka
12-08-2010, 07:43
... на всички бедняци ;P

живи и здрави, успешни сесии и много безпаметни купони... пожелания от един залязващ студент )

ей, най ви завиждам на първокурсниците.. когато още никой не е ориентиран, не сте се разцепили на компанийки по 2-ма - 3-ма.. и с една дума всеки е с всеки..така де, да се опознаете 8)

ПЪРВИ КУРС - ПОКОРЕН ВРЪХ В ИЗКАЧВАНЕТО КЪМ РАЗВРАТА!

http://www.abadss.com/forum/members/buddyjh-albums-images-picture1846-guiness.jpg

realantisocial
12-08-2010, 09:09
студенЧиЧиии.. размазвацийка подобаващо. Никой да не сдава фронта ! :shock: 8)

SmilezZz
12-08-2010, 09:24
Хайде,честито и от мене !!!

TheBeliever
12-08-2010, 09:29
Весело изкарване на празника, колеги, и успешно завършване. :)

LadyDi
12-08-2010, 09:29
В България - пет години пиеш и ставаш... Магистър!

Joc
12-08-2010, 10:02
честито на всички, даже на тези като мен които останаха без кинти но пак ше има мазало 8-) 8)

semantics
12-08-2010, 10:54
ЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЙ!

Честит празник на студеНите!

И на мен, реЗпективно, макар че баси студеНа, дето съм...

И верно, на първокурсниците - бИчете си айляка, както се казва, докато още може!

Shia
12-08-2010, 11:45
Много алкохол,тежки дни и безопасен секс,музиката варира.


ДА ни е честито ХЪРЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙйййй

Rowdy
12-08-2010, 17:21
искам в момента да съм в една определена вила в кюстендилско :(
Честито на празнуващите!

WinstonSmith
12-08-2010, 17:41
Да ви е честито. :)

shanoo
12-08-2010, 17:58
айди по масите айдиииии :grin: :-)

NawleK
12-08-2010, 18:57
Наздраве :smt006

iLovePussyJuice
12-08-2010, 20:57
аз съм ядосан...утре сутринта - на работа
е т'ва са к'во е?! :-x
а имах много добри планове, но нема как xD

ще компенсирам следващите дни :o

jghgh
12-08-2010, 21:02
Уж празник на студентите, а всички само за пиене говорят...

смЕтайте
ахаха, а аз се чудех дали се да включа киселячески в темата, извиквайки 'смерть за пияните грязни студенти, чиято мечта са 4те години разврат и чалга по дискотеките!'
мдам, конформизъм. ако не го беше написал, по-малко смело щях да си напиша мнението, ама поне си признавам.
сигурно е много киселяческо, задръстено, трябва да отида се напия някъде или надрусам, женска злоба и т.н.

сега знам кой ще се нареди на опашка да ме хейти, ама твай.
презирам тая история с празника, напиванията, "айди айди, опсааа" и прочие селяндурщини
ама тва е, требе си мухъл.


а иначе кой знае, може и да се снижа като вляза в някое вузче да уча вишу, но засега позицията ми е такава 8-)

realantisocial
12-09-2010, 08:09
Уж празник на студентите, а всички само за пиене говорят...

смЕтайте

Нали не очакваш някой да обсъжда образователната реформа, например, в тема за 8-ми декември. :-o

realantisocial
12-09-2010, 09:23
Добре, че това е ирония.

machoka
12-09-2010, 09:27
Ми не знам, ама в честитките на празника почти никой не си пожела успешна сесия и т.н., а само "наздраве", ще се смажем, ще умрЪ от пийни и т.н.



Проблемът се е зародил още в гимназията и се състои в това, че 'да си изкараш суперско' е синоним на 'да се направиш на свиня' .. 'да направиш свинщини' и производни. Не, че всеки друг път не е така, но 8-и някак си официализира простеенето и го прави да изглежда като напълно в реда на нещата.

assd
12-09-2010, 09:42
аз пък не празнувах, стига ми 4 години. и без тва ми остана само некъв тъп държавен изпит дето вече 2 пъти го пропускам 8-)
пък и имах работа, нема и с кой да пия :booooomb:

realantisocial
12-09-2010, 13:11
Аз пък не виждам смисъл в дати като 8-ми декември поради една единствена причина. Официализирането на такъв празник дава възможност на душманите да изцицат всяка кинта от джоба, налагайки един модел на празнуване, който, впрочем е модерен.

Баща ми като е бил студент 8-ми декември се е празнувал по университетите и академиите. Пак са си пиели и са се веселяли, но идеята е била различна. А сега - курорти - еБанско, ПампороВЕЦ, хижи-мижи... поредният ден, в който предприемачите могат да се нагушат с пари.
"Толкова път за един път..." някак си не върви. Тези, които не могат да си позволяват безсмислените куверти и пътувания или нямат физическа възможност или просто не искат си се напиват в София, Варна, Бургас и пр. Нищо повече от едно нормално напиване.

Joc
12-09-2010, 15:40
май само аз съм си прекарал културно вечерта, с 2-3-4 чаши вино и стабилна вечеря и добра компания 8-)
последно време даже не ми се пие...

Disrespect
12-09-2010, 17:36
пффф.



днеска продължаваме :D

shadow4e
12-09-2010, 18:05
Честито и от мен. Живи и здрави, успешна сесийка и по-късно реализиране. :)

Аз пък си изкарах супер и ще ми остане хубав спомен цялата екскурзия. :) Имах нужда точно от такова нещо. Радвам се, че избрахме Девин тази година и не направихме миналогодишната грешка да ходим в Боровец и да се разправяме с идиоти и да си "поредният посетител за тях", в хотела измръзнахме, а храната беше безбожно скъпа. В Девин ни носиха на ръце направо. За цените там пък да не говорим. Толкови ниски цени не бях виждала от много време - супи, пържени картофи/немалки порции/ по 1,20 и 50, айряни по 0,50, дискотеки без вход и без задължителна консумация. В Боровец пържола с гарнитура беше 25 лв...

Страхотна разходка сред природата, от много време не бях правила такъв поход и катерене по скали. Стигнахме и поставената си цел и гледката беше страхотна. Една от причините да изберем Девин. А цялата съм в синки, ожулена и одрана, супер яко. 8-)
Топлият басейн и ЖакузитУ също не бяха хич лоши. :P

Амаа многооо далеч този Девин, убихме се от път.


Звън на камбани обаче не се чу, параклисът беше затворен, за разлика от джамиите...

baceto
12-09-2010, 18:49
миналата година като бех студент не го празнувах, даже на 8-ми не излизах никъде, тая година се направих на прасе, такова преяждане никога не съм имал...обаче тва 8-ми декември не го чувствам като некъв празник, само дето всички кръчми са препълнени с негодници и отрепки, тва е единствената разлика и във врачанската дискотека пумярите са се изклали :grin: :grin:

yakuza_
12-09-2010, 19:22
Аз пих и на 7ми и на 8ми, но не се направих като прасе. 8-)
Доста познати който преди не пиеха тази година като станаха студенти, се пропиха, така, че никгоа не казвай нещо като не си сигурен, че догодина или 2, или когато е, няма да си като тях :D