PDA

View Full Version : Помогнете !?



llemans
12-08-2010, 08:27
Здравейте.Извинявам се ако темата не е за тук..

Имам проблем .. от известно време не мога да се възбудя нормално имам приятелка с която не мога да направя нормален секс последните 2-3 седмици не мога да го надървя както трябва .. кажете ми защо става така какво трябва да направа ???

MeriJein
12-08-2010, 08:36
според мен тва се дължи или на физическа или на психическа основа..предполагам приятелката ми прави френска и т.н. да те възбуди максимално,ако и тогава не става ..може би имаш някакви проблеми ,за които мислиш и неможеш да се отпуснеш,ако и това не е ..най-добре се посъветвай с лекар..

SmilezZz
12-08-2010, 09:05
Наистина може да е на психическа основа..
Имаш ли някакви проблеми ?
Или нещо,което те притеснява ?
- Ако е така,отпусни се и недей да мислиш
за нищо друго,а просто се отдай на момента..

llemans
12-08-2010, 09:42
MeriJein: Благодаря

SmilezZz: Нямам никакви проблеми .. няма защо да се притеснявам от моята приятелка това и мене ме учудва .. какво трябва да съм направил за да е физическа и какво за да е психическа !? .. нямам представа .. даже и в нета като гледам жени пак не мога .. нямам представа дайте съвети

mechtaq_za_teb
12-08-2010, 09:59
В момента те притеснява факта, че не можеш и колкото повече го мислиш, толкова повече се превръща в проблем за теб. На психическа основа е.

MeriJein
12-08-2010, 11:44
за нищо , надявам се проблемът ти да се реши

nniicckkoo
12-08-2010, 12:29
има нещо което те притеснява...изпразни си главата от всякакви глупости и се отдай на момента :)

machoka
12-08-2010, 12:57
Не го пипай една седмица, естествено и никакъв секс.. и през уикенда приятелката ти да се настрои психически за пачанга.. че ще и бъде тежко..

просто си почини малко.

llemans
12-08-2010, 23:10
Благодаря на всички ще направя нещата които ми казахте :) Мерси