PDA

View Full Version : Търся доброволци за тестов e-mail акаунт



ludikalinki
12-08-2010, 09:38
Здравейте,
Опитвам се да науча как се работи с мейл сървър, конфигурации, отстраняване на проблеми, създаване на потребители и т.н. Системата работи в момента, пращам и получавам мейли. Обаче имам само 3 тестови акаунта, които не са достатъчни. Трябват ми желаещи, които биха искали да имат e-mail в моя домейн, да пращат и получават мейли.
Какво ще получите:
1. Е-мейл акаунт под формата на Firstname.Lastname@mydomain.com (Тук mydomain.com е просто пример).
2. Място на сървъра около 2GB.
3. Достъп до пощенската кутия през Internet (Webmail).
4. Всичко е напълно безплатно.

Има обаче следните ограничения:
1. Компютърът не работи постоянно, просто защото е в спалнята и се чува :) Обикновено е включен от Понеделник до Петък, от 9:30 до към 19:00 часа.
2. Поради конфигурационни причини (главно DNS) е възможно някои корпоративни мейл сървъри да блокират съобщенията от домейна. Но Google, Yahoo и най-вероятно други безплатни мейл сървъри няма да имат проблем.
3. Няма гаранция, че мейлите ви ще бъдат на сигурно място - възможно е във всеки един момент нещо да се случи, я операционната система да се бъгне, я нещо хардуерно :) Всичко е напълно тестово и не е защитено по никакъв начин.

Ако някой иска да пробва нека да ми изпрати лично съобщение, аз ще направя акаунта и ще върна обратно нужната информация (потребителско име, парола, и адресът на уеб интерфейса за достъп до пощата).

Благодаря!