PDA

View Full Version : Помощ...



allinmehard2easy
12-08-2010, 13:43
Понеже си падам по хард секса оня ден с приятелят ми решихме да пробваме 3ка с връзване и той доведе някакъв негов приятел и ме завързаха и ми се изредиха анално а аз съм много против това болеше ме толкова много че едвам не се разревах. Това продължи около 20 минути беше много гадно :-# . Накрая като им казах да ме пуснат вече да ме отвържат те ми крещяха и свършиха на лицето ми след което ме зарязаха вързана около 30 минути за да слезат до магазина после ме пуснаха да си ходя без да кажат нищо моля ви кажете ми какво да правя 3ти ден и ме боли задника на макс едвам сядам на него :( ;(

FuckedUp
12-08-2010, 13:48
Добре,бе..да еба значи..ВИЕ ДОБРЕ ЛИ СТЕ С ГЛАВАТА? К'во е това ващо, ебахти..? Ебахти приятеля имаш значи..връзва те, еб*т те анално, а теб те боли и те продължават и отгоре на всичко ти свършват на лицето и те оставят вързана? ОМГ!!! :shock:

allinmehard2easy
12-08-2010, 13:49
А относно силните болки отзад не смея да ида на лекар :((

12-08-2010, 14:05
Добре,бе..да е** значи..ВИЕ ДОБРЕ ЛИ СТЕ С ГЛАВАТА? К'во е това ващо, ебахти..? Ебахти приятеля имаш значи..връзва те, еб*т те анално, а теб те боли и те продължават и отгоре на всичко ти свършват на лицето и те оставят вързана? ОМГ!!! :shock:

Давам ти жокер - темата е ебавка, не се впрягай. :lol:

FuckedUp
12-08-2010, 14:06
Добре,бе..да е** значи..ВИЕ ДОБРЕ ЛИ СТЕ С ГЛАВАТА? К'во е това ващо, ебахти..? Ебахти приятеля имаш значи..връзва те, еб*т те анално, а теб те боли и те продължават и отгоре на всичко ти свършват на лицето и те оставят вързана? ОМГ!!! :shock:

Давам ти жокер - темата е ебавка, не се впрягай. :lol:

Споко :razz:

Punisherrr
12-08-2010, 14:13
Предупреждение по т.11

..get a life