PDA

View Full Version : Гърди



FuckedUp
12-08-2010, 13:51
Wassup :) Значи искам гърди да направя обаче без фитнес и хапчета. Упр. без дъмбели (защото нямам)(имам някви гири по 3-4 кг.) Лицевите опори правят ли работата + кофички?

Без хейт и разбирачи!!

awerw
12-08-2010, 13:58
Аз не му разбирам много ама се пак зависи кви гърди искаш ама мисля, че няма да стане само с лицеви и кофички.

WTFBBQ
12-08-2010, 14:51
ще има ефект

firstdiesel
12-08-2010, 14:54
Wassup :) Значи искам гърди да направя обаче без фитнес и хапчета. Упр. без дъмбели (защото нямам)(имам някви гири по 3-4 кг.) Лицевите опори правят ли работата + кофички?

Без хейт и разбирачи!!

добре, щом нямаш дъмбели, а имаш гирички ...

лицевите опори са едно от най-хубавите упражнения за гърди
прави ги с широк хват (колкото по-широк толкова по добре, но не много, та чак да си строшиш палеците), обикновено ъгълът в ръцете трябва да е 90 градуса, палците ти сочат към гърдите ... за по голямо напрежение може да използваш ластик или да се "качиш" на столове ... 1 стол за краката и по 1 стол за ръцете, пускаш до долу и буташ до горе, без да заключваш лактите
кофички - не са най-лесни за изпълнение, но със сигурност вършат работа. Истината в това упражнение е да НЕ се залюляваш ... за по-голямо напражение можеш да свиеш краката напред към корема

каза че имаш гири, прави упражнение наречено Флайс ...
http://www.maini4kiteen.net/i/2077-1.jpg
просто си представи, че прегръщаш дърво и не удряй тежестите една в друга, в крайно горно положение, лактите леко свити...
ако ша го праиш вкъщи можеш да ипровизираш с 2-3 малки табуретки вместо лежанка, целта е рамената ти да стърчат встрани

не надвишавай 15 повторения/серия ... колкото повече повторения правиш, толкова по-кратка трябва да ти е почивката между сериите

FuckedUp
12-08-2010, 15:49
Wassup :) Значи искам гърди да направя обаче без фитнес и хапчета. Упр. без дъмбели (защото нямам)(имам някви гири по 3-4 кг.) Лицевите опори правят ли работата + кофички?

Без хейт и разбирачи!!

добре, щом нямаш дъмбели, а имаш гирички ...

лицевите опори са едно от най-хубавите упражнения за гърди
прави ги с широк хват (колкото по-широк толкова по добре, но не много, та чак да си строшиш палеците), обикновено ъгълът в ръцете трябва да е 90 градуса, палците ти сочат към гърдите ... за по голямо напрежение може да използваш ластик или да се "качиш" на столове ... 1 стол за краката и по 1 стол за ръцете, пускаш до долу и буташ до горе, без да заключваш лактите
кофички - не са най-лесни за изпълнение, но със сигурност вършат работа. Истината в това упражнение е да НЕ се залюляваш ... за по-голямо напражение можеш да свиеш краката напред към корема

каза че имаш гири, прави упражнение наречено Флайс ...
http://www.maini4kiteen.net/i/2077-1.jpg
просто си представи, че прегръщаш дърво и не удряй тежестите една в друга, в крайно горно положение, лактите леко свити...
ако ша го праиш вкъщи можеш да ипровизираш с 2-3 малки табуретки вместо лежанка, целта е рамената ти да стърчат встрани

не надвишавай 15 повторения/серия ... колкото повече повторения правиш, толкова по-кратка трябва да ти е почивката между сериите

Споко, бе! Аз не съм някъв бавен :D Правя по много кофички и съм запознат. Аз попринцип си тренирам, ама все пак да питам. Ще пробвам със Флайс-а..Мерси все пак. ;)

blackfireXx
12-08-2010, 16:49
хах :D нямам гири ама имам дъмбели :razz:
все едно да кажеш че слушаш поп-фолк но не слушаш чалга :razz:

По темата: продължавай с кофичките и прави лицевите с тесен захват и това за флайса също е добра идея :) също това е добро http://vbox7.com/play:efcb4e5c но смятам че това ще има по голям ефект, то е нещо като флайса само, че не си легнал а си прав http://vbox7.com/play:71d3247a

П.П. ай успех с правенето на гърди с дъмбелите....опс обърках, с гирите :) :razz: :razz: :razz:

ZipFail
12-08-2010, 16:52
Гири и дъмбели са различни неща, олигофрен ;)

blackfireXx
12-08-2010, 16:56
добре мойто момче, обясни ми тогава къде е разликата...

ZipFail
12-08-2010, 17:09
Дъмбелът е метален лост със закрепени дискове от двете страни, демек малка щанга, гирите не могат да се сглабят и разглабят.. ;)

blackfireXx
12-08-2010, 17:16
малко е и има тежести отстрани и се правят опражнения с него предимно с една ръка...стига ми да кажа че е дъмбел :lol:
хах :D аре пийс :D

ZipFail
12-08-2010, 17:33
Ти си го наричай както искаш, ама недей да твърдиш че са еднакви неща ;)

blackfireXx
12-08-2010, 18:00
абе за селяни като мене са едно нещо :razz:

LifeFitness0
12-08-2010, 19:36
Ако може да направя гърди,ама да не си мръдна гъза до фитнеса.

SemperFidelis
12-08-2010, 19:44
Сложи в една раница, някакви тежести - шишета с вода, книги, т.н. и прави лицеви опори от личен опит мога да ти кажа, че ефекта е много по-голям от лицеви опори само със собствена тежест.

FuckedUp
12-08-2010, 20:21
Ако може да направя гърди,ама да не си мръдна гъза до фитнеса.

Ето го 1вия разбирач...Ти откъде знаеш дали ме мързи да си мръдна гъза или не, бе, пич? Не ме познаваш! Стига говорил глупости, че много ме дразнят такива.


Сложи в една раница, някакви тежести - шишета с вода, книги, т.н. и прави лицеви опори от личен опит мога да ти кажа, че ефекта е много по-голям от лицеви опори само със собствена тежест.
Мерси.

anonimen213
12-24-2010, 22:10
Не четох коментарите,ама за да направиш гърди 1-пий БОЗА
2-забременей (чувал съм че гърдите стават по големи)
Дано съм ти помогнал :)

firstdiesel
12-25-2010, 10:57
Не четох коментарите,ама за да направиш гърди 1-пий БОЗА
2-забременей (чувал съм че гърдите стават по големи)
Дано съм ти помогнал :)

аз пък съм чувал, че има по-тъпи и от Сашката и Ванката

unstopable007
12-26-2010, 09:44
Не четох коментарите,ама за да направиш гърди 1-пий БОЗА
2-забременей (чувал съм че гърдите стават по големи)
Дано съм ти помогнал :)

аз пък съм чувал, че има по-тъпи и от Сашката и Ванката

И мисля, че срещнахме един от тия по-тъпите.. :D (имам предвид anonimen213)
Бтв- и на мене тая тема ми е мноо полезна.. благодарско ! :)

LifeFitness0
12-26-2010, 15:39
Не четох коментарите,ама за да направиш гърди 1-пий БОЗА
2-забременей (чувал съм че гърдите стават по големи)
Дано съм ти помогнал :)

аз пък съм чувал, че има по-тъпи и от Сашката и Ванката

И мисля, че срещнахме един от тия по-тъпите.. :D (имам предвид anonimen213) Верно ли никога нямаше да се сетя.

unstopable007
12-27-2010, 11:39
Е, важното е, че все пак се сети. :D :D

pilencaaa
12-29-2010, 19:56
ем бате незнам то.. само с лицеви и гирите малко трудно ще загубиш много повече време докато ако правиш флайс , пек-дек във фитнеса и разни железни кръстове хем ще са по оформени хем по-бързо ще получиш резултата но лицеви задължително иначе ще си бъдат изгнили смокини ;)

firstdiesel
12-30-2010, 09:10
ем бате незнам то.. само с лицеви и гирите малко трудно ще загубиш много повече време докато ако правиш флайс , пек-дек във фитнеса и разни железни кръстове хем ще са по оформени хем по-бързо ще получиш резултата но лицеви задължително иначе ще си бъдат изгнили смокини ;)

глупости, няма заместител на свободните тежести!

TheManTheLegend
12-30-2010, 10:52
Къв пек дек ва гони бе :lol:

BioX
01-04-2011, 20:11
лежанкатааа 8-)