PDA

View Full Version : Свестен фризьор във Варна - Къде ???



Vannesa
12-08-2010, 13:59
Окей, знам, че е голям град, но съм обиколила... половината фриз. салони и такова животно не намерих. И сега, когато пак стана време да ходя, реших просто да питам, ако има някой доволен - да даде адрес или нещо от сорта.
Благодаря предварително!

П.С. Какво разбирам поне аз под добър фризьор - на първо място да ме изслуша и да се опита поне да разбере за какво говоря, смея да твърдя, че поне това мога да обясня добре, и втора част - да го осъществи. Това е, толкова много ли искам :(

sunriise
12-08-2010, 15:25
ааа !! ;дд и аз бях такаа, и все ходих при една и съща, защото ме мързеше да търся, но миналата седмица се подстригах в салон " Иво " ( ако се интересуваш ще поясня къде е ) ии останах супер доволнаа, а ии плюс това не е скъпо.. даже мога да кажаа, че бих платила двойно или тройно ;дд. Разбира се има няколко жени, но тази при която бях бешее много яка и ме изслуша и всичко ;д .. таа препоръчвам този салон 8-)

Vannesa
12-08-2010, 15:38
Ще ти пиша на лично.

Други?

divacheee
12-08-2010, 15:57
Кажете къде се намира този салон .. и аз съм на същия хал :D

От три години уча във Варна, имах няколко несполучливи опита с разни салони и само като се прибирам в родния си град ходя да се постригвам :D :D

JCoutureJunkie
12-08-2010, 19:54
Ами аз от две места съм била най-доволна.
За първото не знам точен адрес,но салона се казва Красен стил.Във Варна има много,но аз ходя в този,който е до Мартини бара на центъра и е на две крачки от катедралата.Там веднъж попаднах на една много некадърна,но тя единствена от всичките фризьорки е с черна коса,тъй че ако отидеш в този салон не се оставяй в нейни ръце.При другите две жени,при които попаднах обаче,останах очарована.Направиха точно това,което беше на снимката,която показах.Не одрязоха и милиметър повече,отколкото поисках.
Второто място е фризьорският салон в мол Варна.Мисля,че се казваше VisionR или нещо от този сорт.Салона е или на 3-тия или 4тия етаж.И там нямам никакви забележки за подстригването,оформянето и т.н.

P.S.Бях чувала за някакъв много хубав салон зад Мангото на центъра в уличките,но така и никога не го намерих.Ако някой се сеща за какво говоря,моля да опише адреса,името и т.н.

viksit0y
12-09-2010, 06:55
аз съм доволна също от фризьорския салон в мол Варна и също така в кв.Левски има салон на Капанов и от там също останах доволна =))

Vannesa
12-09-2010, 14:00
Не съм ходила точно в този Красен стил, но майка ми веднъж пробва от тази верига и резултата беше...не плачевен, не трагичен, ами направо.. То всъщност си зависи от самата фризьорка в края на краищата.
Май ме навихте за този в Мол Варна. Благодаря на всички.
:-)