PDA

View Full Version : Много го харесвам моля ви помогнете



niq17
12-08-2010, 16:34
Писна ми да съм разочарована от момчетата, какво акто е по малък от мен с някакви си 2 години.Той започна аферата защо трябваше..!?! Отначало само ме гледаше, после аз му казах , че го харесвам..и се смути и след няколко дни му предложих... и кво отказа вече не ме харесвал (това каза на приятеля ни - общ) защото него го беше срам да говори с мен, а до преди няколко дни даже плачеше за мен.. и сега минаха няколко седмици, а аз съм луда по него , вече незнам какво да правя, всички от класа му разбраха и само ни баизкат, че сме гаджета, а той не казва нищо само се смее, даже вчера в голямото ни междучаие те вървяха зад мен и ме повикаха и аз се обърнах и ми викат кога ше го целунеш и аз се засмях ..и тои също) по някои път ме гледа и вижда, че и аз го фледам и ме поглежда за секунди дълбоко в очите и си навежда главата на долу... незнам много го харесвам кажете как да си го варна..какво да права като до преди янколко седмици твърдеше, че ме харесва, а сега не..моля ви помощ

FuckedUp
12-08-2010, 16:40
Прави те на глупачка. Заеби го!!

akinom
12-08-2010, 17:12
Писна ми да съм разочарована от момчетата, какво акто е по малък от мен с някакви си 2 години.Той започна аферата защо трябваше..!?! Отначало само ме гледаше, после аз му казах , че го харесвам..и се смути и след няколко дни му предложих... и кво отказа вече не ме харесвал (това каза на приятеля ни - общ) защото него го беше срам да говори с мен, а до преди няколко дни даже плачеше за мен.. и сега минаха няколко седмици, а аз съм луда по него , вече незнам какво да правя, всички от класа му разбраха и само ни баизкат, че сме гаджета, а той не казва нищо само се смее, даже вчера в голямото ни междучаие те вървяха зад мен и ме повикаха и аз се обърнах и ми викат кога ше го целунеш и аз се засмях ..и тои също) по някои път ме гледа и вижда, че и аз го фледам и ме поглежда за секунди дълбоко в очите и си навежда главата на долу... незнам много го харесвам кажете как да си го варна..какво да права като до преди янколко седмици твърдеше, че ме харесва, а сега не..моля ви помощ

мн. си зле.. като ти е отказал, като виждаш че няма интерес, като ти се смее зад гърба ... еми к'во.. както казаха само се излагаш

sunriseundershadow
12-08-2010, 17:17
Първо така като гледам е някакво пишлеме сигурно 6 клас.. Второ ти му ходиш по гъза - предлагаш му, обясняваш му се .. с една дума ТЪПО ..
Откажи се няма смисъл.. Пък туко виж той почнал да ти ходи по гъза..

peroto
12-08-2010, 17:40
Бе кво сте тръгнали да й говорите кът на тийн....?Ти кой клас си 6,7 там някъде си той значи е 4,5 клас нормално е да се държи кът лапе щото си е такова...Той сиг още си мисли, че целувките са гнусно нещо тии си са фанала да са занимаваш с него.Остай го тва лапе фани са с някой на твойта възраст, че и по-голям няма да имаш такива проблеми повярвай ми ;) :) :)

Stotii
12-08-2010, 18:00
Тегли му една голяма м.... ,, бек се е вразуми и тръгне подир теб пак....
Макар, че не си заслужава... кретенията в лапешките години е пълна... не се учудвай хич дори ;)

Paramour
12-08-2010, 18:07
ПЪРВО се научи да пишеш.
А за проблема ти: ще го преживееш. Него го е срам даже да дойде при теб и да ти каже, че не те харесва.
И за каква афера, по дяволите, става въпрос?
Дошъл и ти се е усмихнал ли? :lol:
Писнало ти било от момчета.. ти сигурно си на 13 или нещо такова.. нищо не си видяла още...