PDA

View Full Version : Липса на усещане при секс при нея.



surfy
12-08-2010, 17:19
Да започнем от самото начало... моята приятелка беше девствена. Решихме да го направим и т.н. Разбира се не стана от първия път, като през няколко дни правихме опити. След известно време, успяхме да го направим. Болката и кървенето отдавна ги няма. Чел съм, че след първия път може да има период при, който тя да не усеща нищо, смисъл никакво удоволствие. Но от този първи път мина доста време, през което сме го правили много пъти. Всичко просто е точно, единственото което е че тя не усеща нищо, никакво удоволствие, а само че нещо там долу се случва. Интересното е, че когато я възбуждам с пръсти, докосвайки клитора й, тя изпитва удоволствие и стига до оргазъм. :)
Аз съм на 21, тя е на 20 ако има някакво значение.

Моля, ако някой има идея защо се получава така и евентуално някакъв съвет, ще бъда благодарен да го чуя/прочета :)

bloodyF
12-08-2010, 17:41
може би точно защото сте го правили само няколко пъти

с времето ще изпитва удоволствие,..просто може да я е боляло повече първия път..и да има лош спомен и да се опитва да се предпази от последвала болка както при първия път..

surfy
12-08-2010, 18:01
Тя е напълно спокойна, нямаше да се обърна към форума, ако наистина не бях останал без идеи. Говориме си за това, казва, че е супер спокойна, отпусната, не се страхува, супер внимателен съм. Правили сме и орална, харесва и супер много, но момента, в който влезна и казва, че нищо не усеща, Пробвали сме различни пози, дълга предигра, започвам да се изчерпвам от идеи 8-) . Физически проблем ли е или психически?

Mina831
12-09-2010, 07:44
Всичко е в главата, т.е ако не се е отпуснала достатъчно и не е спокоина няма как да и е хубаво. Трябва да е изцяло отпусната, въпреки това в доста случаи удоволствието при нежния пол идва и от поведението на мъжа т.е. държанието, нежността, докосването...

kiki1991
12-09-2010, 09:02
и аз в началото когато почнах да правя секс не ми доставяше такова удоволствие както почна да ми става след 1-2-3 мецеца..сега година по късно ми е много хубаво като го правя..докато в началото го има и притеснението и много други комплексни неща..със времето ще се оправи..а ти гледай да я предразполагаш повече..да отделяш повече време на там долу,също така когато правите секс я пипай там...
и повече разнообразявате от към пози..